Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד שרשור יעוץ מזגנים (צריך לקנות 3 מזגנים לדירה ומתלבט)

AssafO
שימו לב! השרשור הזה בן 1899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרויקט התמ"א 38 מגיע לשלבים האחרונים ונוצר צורך להחליף את המזגן הקיים.

המזגן הישן היה רצפתי ישן של אלקטרה. קירר בגבורה את הבית. בגלל הבניה בבניין פורק והורכב כמה פעמים. לבסוף נוצרה בעיה של ניקוז לקוי והוא התחיל לעשות בעיות.

כרגע צריך לרכוש מזגן אחד לסלון (כולל מטבח ופינת אוכל) של כ 35-40 מ"ר. קומה רביעית (תודות לתמ"א כבר לא קומה אחרונה) עם חזית לכיוון מזרח. מתקין המזגנים אמר שאפשר להסתפק במזגן 2.5 כ"ס. אני מחפש תמיד תמורה טובה למחיר.

נתקלתי ב 2 דגמים:

1. פמילי ליין: https://www.payngo.co.il/air-conditioning-all/air-conditioning/overpass/226883.html

2. טורנדו: https://www.payngo.co.il/air-conditioning-all/air-conditioning/overpass/238101.html

המחיר יחסית נמוך לתדיראן ואלקטרה ויש אחריות מלאה ל 7 שנים. יש העדפה של אחד על השני? למישהו יש ניסיון עם הדגמים?

צריך גם 2 מזגנים לחדרי שינה, 1 כ"ס יעשה את העבודה. חשוב שיהיה שקט. איזה דגמים מומלצים?

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות זה נחמד.

מזגן אמין זה יותר נחמד.

כי אם המזגן מתקלקל שוב ושוב וצריך לחכות לטכנאי ועד שהוא בא אתה בלי מזגן. זה לא שווה את ההפרש של כמה מאות שקלים לעומת מזגן אחר.

לטורנדו מוניטין לא טוב.

אני ממליץ לך אם אתה יכול לחכות עוד קצת לקיץ - כל החברות יוצאות במבצעים ומאריכות אחריות.

אם לא - תשקול את אמקור - מזגן תדיראן בתחפושת. במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי לא מזמן תדיראן סוויפט 1 כוח לחדר 12-13 מ"ר, יכול להגיד שאני מרוצה, עובד שקט ומחמם מעולה (בקיץ אדע גם איך הוא מקרר).

בחדר אחר, קטן יותר התקנתי אלקטרה קלאסיק 1 כוח, עושה רושם שהוא קצת יותר רועש.

מה שכן, מבחינת BTU התדיראן נותן ביצועים יותר טובים למרות ששניהם 1 כוח.

יש לי הערה אחת (שולית) על תדיראן, שלט מזעזע, גדול ומכוער, עושה רושם שהם נתקעו עם מלאי שלטים משנת 95 והחליטו לדחוף אותם בשנת 2018.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ש פמילי - מרוצה עד הגג. אחד אינוורטר (2 כ"ס) ועוד אחד בחדר שינה (1.25 כ"ס) - מושלם. כבר כמעט 3 שנים ההוא בחדר ואין תקלות. האינוורטר חדש יחסית (כמה חודשים) ולכן טרם ברור מה טיבו, למרות שאין תקלות כלל.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...