Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייבריד או וירטוס על מגבר קיים?

orel_v
שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

כיום עם הסטאפ הבא:

רדיו דיסק alpine ute-92bt

מגבר l4600 lightning audio

סאב מורל פרימו 10

אודיסון apk 165 מקדימה עם איטום בדלתות.

פחות מרוצה מהאודיסון וממש מתחבר לאופי צליל של מורל.

אם לא מתחשבים בפער המחירים מה יתן תמורה טובה יותר על ההגברה הקיימת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה בכלל שאלה ,ההייבירד 602 הוא סט לטעמי משמעותית יותר טוב.

מעבר לכך שאני חושב שהוירטוס הוא סוג של נפילה של מורל ,אני אפילו מעדיף את הטמפו אולטרה 602 על פניו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה בכלל שאלה ,ההייבירד 602 הוא סט לטעמי משמעותית יותר טוב.

מעבר לכך שאני חושב שהוירטוס הוא סוג של נפילה של מורל ,אני אפילו מעדיף את הטמפו אולטרה 602 על פניו.

המורל וירטוס 602 הוא סט שהגיע בזמנו כמחליף של סידרת הדוטק המפורסמת והפופולארית

הוא סט טוב יותר מהמורל טמפו אולטרה 602 אך

הוא מנצח בנקודות ולא בנוקאווט ,הוא סט נציל וחזק יותר שיורד נמוך קצת יותר טוב

יש לו עדיין בור תדרים בטווח המיד וטוויטר אגרסיבי מידיי לטעמי יש שיגידו צורם {וברור שזה נתון לדיון}.

זה סט שהוא נפילה לא בגלל שהוא לא טוב ,אלא בגלל שהוא לא הצליח להכנס לנעליים הגדולות

של המורל דוטק לא במכירות ולא בשידרוג הסאונד עצמו {יש שיגידו אף שינמוך}

וכל זאת בתמחור משמעותית גבוהה יותר מקודמו בתפקיד.

דווקא מהוירטוס 603 התרשמתי מאוד לטובה

התוספת של המיד בסט הזה שידרגה לחלוטין את הסאונד

והוא מציג תוצאה מעולה לטעמי בטווח המחיר שלו באזור 2K שזה מחיר נהדר לסט ברמה הזו.

המורל טמפו אולטרה 602 הוא סט נהדר ,עליית מדרגה שלטעמי ברמת הבדל המחירים

הוא הנקודה החמה של מורל ביחס תמורה למחיר ,זה סט שהוא לטעמי אולי

האופציה הכי טובה שיש היום בשוק לסט בתקציב של מתחת 800 שח

גם עם הגברה בסיסית 50-70 RMS מבית טוב נישמע מעולה.

המורל הייבירד 602 הוא סט כניסה לליגה של הגדולים

הוא משתמש בחלק גדול מהטכנולוגיה של עילית הסטים של מורל והוא סט נהדר.

מי שיכול להרשות לעצמו ומתחבר למורל זו בהחלט הבחירה הכי נכונה יחס העלות תועלת הוא יוצא דופן.

זו דעתי בנושא {וברור שזה נתון לדיון}.

בנוגע לשאלה של פותח השרשור

ה-

l4600 lightning audio הוא מגבר מהסידרה החדשה של לייטנינג אודיו מגבר בסיסי מצויין

מהיכרות עם המגבר מדובר במגבר חזק מאוד שבהחלט מספק את הסחורה הוא יהיה שידוך טוב למורל הייבירד.

עם זאת בהחלט הייתי מעדיף אם המגבר היה מתאים יותר לרמת הסט גם ברמת האיכות וגם ברמת ההספק

אבל אם ידך אינה משגת מגבר ברמת גנסיס דואל מונו ,אז הלייטנינג אודיו הזה יעשה את העבודה

לא הייתי שוקל את המורל וירטוס במקום ההייבירד בנסיבות העניין בגלל השיקול הזה לכשעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הבדלים מובהקים בין ההייבריד לפרימה הם שהמידבאס של ההייבריד הוא כמעט וופר קטן לעומת המידבאס של הפרימה שהוא יותר לכיוון המידריינג'.

זאת אומרת שעם ההייבריד אתה תשמע הרבה יותר את התדרים הנמוכים אבל סביר להניח שאחרי שהתרגלת לפרימה יהיה לך חוסר מורגש בתחום הגבוה. לעומת זאת עם הפרימה למרות שהוא סט מצויין לדעתי יש באמת חיסרון בתחום הנמוך ובטח אצלך שאתה עם סאב די צנוע החוסר מורגש יותר.

אני אגיד לך ככה- אם המגבר באמת מספיק חזק ועומד בהצהרות שלו יהיה שווה לשים עליו סט הייבריד אם בפועל הוא מספק פחות מ-100 לערוץ ואתה גם לא מתכוון להחליף אותו, הייתי ממליץ ללכת על טמפו אולטרה שהוא גם סט טיל ויהיה יותר יעיל בהספקים האלה.

ההייבריד באמת מגיע למיצוי שהוא יושב על הגברה בריאה שלא מכניסה עיוותים ממאמץ. המידבאס הזה דורש הרבה כוח בשביל לבעוט באסים כמו שצריך, אצלי למשל ההייבריד ישב בהתחלה על מגבר אודיסון שסיפק 70RMS לערוץ והייתי מבסוט כי הוא עדיין היה נשמע טוב אבל אחרי שעברתי לאקטיבי והושבתי את המידבאסים לבד על 100 לערוץ..הבנתי שפיספסתי את כל הערך מוסף של הסט- הבאסים המטורפים שהוא יודע לבעוט8)

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...