Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריקול שלא בוצע במאזדה 2

שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שנה קיבלתי מכתב שקורא לבעלי מאזדה 2 לבוא למוסך לטפל בבעיה חוזרת של כיסא הנהג שמתפרק

מה שאכן קרה לי כמה וכמה פעמים מאז שהאוטו ברשותי.

הגעתי למוסך המורשה בחדרה של מאזדה ושם בוצעה הריקול,

מכיוון שלא ממש אהבתי את הוויבים של המוסך החלטתי את שאר הטיפולים שלי לעשות בחיפה במוסך מורשה שכבר טיפלתי בעבר.

שבוע שעבר התפרק הכיסא שוב והגעתי למוסך בחיפה ולהפתעתי הודיעו לי שהמוסך בחדרה בכלל לא החליף ותיקן את הכיסא אלא רק שמו משהו כמו אזיקונים.

אבל הריקול סגור ולכן אני כרגע מטורטר מול היבואן בברור שיפתרו לי את זה.

השאלה היא האם אני צריך לתבוע אותם?

כי חוץ מזה שהם גנבו כסף (על עבודה וחלקים), מהיצרן על עבודה שלא בוצעה(זה מאזדה יפתרו), הם השאירו אותי בעצם עם כסא מפלט באוטו, שכל תאונה ועצירה פתאומית יכולים להעיף אותי חגור לכיסא מהשמשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי את הצד השני, אבל יש לי תחושה עמוקה שבדיוק בשביל הדברים האלו תלוי חבל בכיכר העיר...

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...