Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איבדתי את הרישון החדש שנשלח בדואר, אין בידי רישיון זמני. מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

קרה מצב שהרישיון רכב שלי פג לפני שבוע (לא שמתי לב.. :roll:) ואני לא מוצא את הרישיון החדש שנשלח אלי. שילמתי עבור הרישיון החדש דרך האינטרנט אבל לא מצאתי איפה אני מוציא רישיון זמני. עד שהרישיון החדש ישלח בדואר, מה אני עושה? איך מוציא רישיון זמני? האם אני יכול לנהוג במצב הנוכחי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים

קרה מצב שהרישיון רכב שלי פג לפני שבוע (לא שמתי לב.. :roll:) ואני לא מוצא את הרישיון החדש שנשלח אלי. שילמתי עבור הרישיון החדש דרך האינטרנט אבל לא מצאתי איפה אני מוציא רישיון זמני. עד שהרישיון החדש ישלח בדואר, מה אני עושה? איך מוציא רישיון זמני? האם אני יכול לנהוג במצב הנוכחי?

תודה

זה לוקח בערך שבוע עד שמגיע רשיון רכב שמשולם באינטרנט , ניתן בהחלט להוג כך ,אבל מתי מועד הטסט?זה הבעיה ,אם אתה נוהג ברכב שמועד רשיון הרכב שלו פג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועד הרשיון כבר פג

שוטר חרוץ יתן לך דוח של 250 ש"ח ומשרד הרישוי ינפק לך 6 נקודות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש שילם עבור הרישיון. הוא רק איבד את הרישיון נייר עם החותמת שולם.

כיום אין חובה על נשיאת רישיון נהיגה ו/או רכב עליך, גם שפות"ש יכול לישון בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא עבר טסט. אלא אם מדובר ברכב חדש שלא צריך לעבור מבחן רישוי.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לגשת לכל נקודה של משרד הרישוי ולבקש יפה שידפיסו את הרישיון, יוציאו אישור תנועה זמני ל 48 שעות ואז אתה נגש לעשות טסט.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועד הרשיון כבר פג

שוטר חרוץ יתן לך דוח של 250 ש"ח ומשרד הרישוי ינפק לך 6 נקודות.

הוא שילם את הרישיון אבל הרישיון לא אצלו ביד, הוא לא יקבל שום דוח משום שוטר, אין חובה היום להחזיק את המסמכים האלו ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עבר את מכון הרישוי לכן יקבל דו"ח.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...