Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיוך לרופא מקצועי בקופת חולים כללית

train
שימו לב! השרשור הזה בן 1901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב,

לפני כמה ימים הייתי אצל רופא עיניים.

למיטב הרגשתי הרופא לא היה מספיק עדין ואני רוצה ללכת לרופא אחר.

באתר של קופת חולים כתוב שאני משוייך אל הרופא הנ"ל עד תאריך 9 באפריל.

מה המשמעות אם אני הולך לרופא עיניים אחר מטעם הכללית.

האם יחייבו אותי בתשלום? או משמעות אחרת כלשהי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלית אתה מוצמד (ולא משוייך, איך רכושו) לאותו רופא משך 90 ייום. זהו נוהל המקובל בכל הקופות, אני מניח שבמסגרת תקנות חוק ביטוח בריאות ממלכתי, ונובע משיטת התשלום לרופא, אשר מחוייב לקבל אותך ללא תשלום נוסף משך אותם 90 יום.

אבל, יש פרוצדורה שנקראת "התרת הצמדה" שמאפשרת לך להגיע לרופא אחר בתוך תקופה זו. נסה להתקשר למרפאה הרלוונטית (ואפילו ל-2700*), סיכוי טוב שיסדרו לך את העניין. גם לא יהיה עליך לשלם שוב את ההשתתפות העצמית בביקור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר כוכבית 2700, תגיד שאתה לא מרוצה ממנו ואתה מבקש לבטל את ההצמדה. אם תצליח להתמקח הכללית ייקחו על עצמם את העלות למומחה הנוסף (כמה זה, 17 שקלים?) אם לא יסכימו, אז אתה תצטרך לשלם אותה שוב.

רק בריאות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מאוד מוזר אם חייבו אותך. בעבר עברתי בין כמה רופאים מקצועים, פשוט דרך המוקד, כי האתר של כללית ממש ממש גרוע, ואף פעם לא חויבתי ולא עשו לי בעיות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, זה לא פועל כך. אי אפשר לבטל לרופא תשלום על עבודה שביצע. אבל הקופה בחלט יכולה (ובמקרים רבים מוכנה) לספוג תשלום לרופא נוסף, וזו התרת ההצמדה.

אגב - התשלום לרופא הוא הרבה יותר מ-17 ש"ח, אבל זו בעיה שבין הרופא לקופה ולא עניינו של המטופל. האגרה הנגבית מהמטופל (השתתפות עצמית), נכון להיום, היא 26 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, זה לא פועל כך. אי אפשר לבטל לופא תשלום על עבודה שביצע. אבל הקופה בחלט יכולה (ובמקרים רבים מוכנה) לספוג תשלום לרופא נוסף, וזו התרת ההצמדה. אמרת שזה לא פועל כך, אבל אז כתבת בדיוק את מה שאני כתבתי מילה במילה.

אגב - התשלום לרופא הוא הרבה יותר מ-17 ש"ח, אבל זו בעיה שבין הרופא לקופה ולא עניינו של המטופל. האגרה הנגבית מהמטופל (השתתפות עצמית), נכון להיום, היא 26 ש"ח.

לא רציתי להיכנס למחירים ולכן שאלתי מטעמי מניעה מקטנוניות וכי זה לא רלוונטי למטופל בשום צורה.

אדום.

אני אסביר שוב לאט:

לבקש לבטל את ההצמדה = שהמטופל יוכל לגשת לרופא אחר. לא כתבתי שזה למנוע תשלום מהרופא וזה לא משתמע מדבריי בשום צורה.

אדרבה,

אמרתי שהדרך היחידה לא להיות מחויב שוב (כלומר בפעם השנייה, כלומר אחרי שהוא כבר חויב על תשלום למומחה הראשון, כלומר לא לקחת כסף למומחה הראשון, כלומר מקווה שזה מספיק ברור) היא שהקופה תספוג על עצמה את התשלום למומחה הנוסף.

לא תמיד מסכימים בלי מיקוח. לא יודע למה. אולי שיטת מצליח של נציגים.

יותר ברור מזה אני לא יכול.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו - ניואנס. לא מבטלים את ההצמדה - אלא משלמים לרופא נוסף.

לגבי האגרה - פשוט צריך לעדכן את הדבר הזה שזוחל כל שנה - שנתיים. התשלום לרופא אינו מעניינו של המטופל, האגרה כן, כיון שעליו לשלם אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל, אבל זה לא ניואנס, אלא קטנוניות שלא משנה במאומה לנושא השרשור ובטח שלא להבנה של הדברים.

כמו שגיאות כתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר מכך, אבל לא זה המקום להסביר. מבחינת המטופל זה כמעט שקוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המטופל זה כמעט שקוף.

שזו אני מניח בדיוק הסיבה בגינה הוא הולך לרופא עיניים...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...