Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת חיבור aux בפריוס דור שני

erezarmo
שימו לב! השרשור הזה בן 1901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי את הכבל שבקישור https://sale360.co.il/מתאם-חיבור-aux-לרכבי-טויוטה-עם-רדיו-מקורי.html.

שם נאמר שהכבל מתאים לרכבי, טויוטה פריוס 2007.

פירקתי את כיסוי פתח המזגן ואת חיבור צמה המרכזית כדי להגיע לאחורי מערכת השמע, אבל אז גיליתי במקום החיבור כבר מחובר כבל אחר. בתמונה המצורפת ניתן לראות שיש שני חיבורים למערכת - רחב וצר - וניתן לראות גם שיש כבר כבל רחב שמתחבר לצמה עם כל החוטים המחובקים למערכת. הכבל הזה היה מחובר. החיבור הצר היה פנוי. הכבל שנמכר לי הגיע עם החיבור הרחב.

באנגלית אני מוצא לטויוטה כבלים עם חיבור רחב וכן כאלה עם חיבור צר.

- אם אחבר את הכבל aux במקום מה שהיה מחובר - מה עשוי להיפגע?

- אם אעשה זאת לצורך בדיקה האם יש סכנה לנזק ארוך טווח או שמקסימום משהו לא יעבוד? מה האלטרנטיבות לפתור את זה?

תודה

20190112_173311.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה יש בעיות עם העלאת תמונות מהסלולרי וגם ההודעה לא מוצגת טוב.

אעלה את ההודעה ויותר מאוחר את התמונה.

רכשתי את הכבל שבקישור https://sale360.co.il/מתאם-חיבור-aux-לרכבי-טויוטה-עם-רדיו-מקורי.html. שם נאמר שהכבל מתאים לרכבי, טויוטה פריוס 2007.

פירקתי את כיסוי פתח המזגן ואת חיבור צמה המרכזית כדי להגיע לאחורי מערכת השמע, אבל אז גיליתי במקום החיבור כבר מחובר כבל אחר.

בתמונה המצורפת ניתן לראות שיש שני חיבורים למערכת - רחב וצר - וניתן לראות גם שיש כבר כבל רחב שמתחבר לצמה עם כל החוטים המחובקים למערכת. הכבל הזה היה מחובר. החיבור הצר היה פנוי.

הכבל שנמכר לי הגיע עם החיבור הרחב.

- אם אעשה זאת לצורך בדיקה האם יש סכנה לנזק ארוך טווח או שמקסימום משהו לא יעבוד?

מה האלטרנטיבות לפתור את זה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובלי הקישור...

שלום,

שם נאמר שהכבל מתאים לרכבי, טויוטה פריוס 2007.

פירקתי את כיסוי פתח המזגן ואת חיבור צמה המרכזית כדי להגיע לאחורי מערכת השמע, אבל אז גיליתי במקום החיבור כבר מחובר כבל אחר.

בתמונה המצורפת ניתן לראות שיש שני חיבורים למערכת - רחב וצר - וניתן לראות גם שיש כבר כבל רחב שמתחבר לצמה עם כל החוטים המחובקים למערכת. הכבל הזה היה מחובר. החיבור הצר היה פנוי.

הכבל שנמכר לי הגיע עם החיבור הרחב.

- אם אעשה זאת לצורך בדיקה האם יש סכנה לנזק ארוך טווח או שמקסימום משהו לא יעבוד?

מה האלטרנטיבות לפתור את זה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור את הכרום בטלפון למראה של אתר למחשבים ויהיו לך כל האופציות של הפורום.

ככה מתקינים את הכבל הנכון

[video=youtube_share;IwbctEwsoNE]

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחד הסרטים שראיתי בו המחבר המסופק עם הכבל הוא המחבר הצר.

השאלה היא האם אני חייב להשיג כבל עם חיבור צר או שיש מה לעשות עם זה הרחב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען סגירת הסיפור - לאחר בדיקה עם החנות נראה שלפריוס חייבים את החיבור הצר. אשלח להם את הכבל בחזרה. אני לא מוצא חיבור כזה בארץ. אז אזמין מחו"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...