Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי כמה זמן נקודות נמחקות באופן אוטומטי ומה התנאים לזה?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשוב לציין כי הן לא נמחקות מהרישום, אלא רק "מאבדות את כוחן" לצורך מניין הניקוד לביצוע קורס/שלילת רשיון.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.gov.il/BlobFolder/guide/scoring_system_traffic_offens/he/takanot-nikud.pdf

https://www.gov.il/he/Departments/Guides/scoring_system_traffic_offens?chapterIndex=2

עקרונית נקודות לא נמחקות.

כל פעם שנרשמות נקודות חדשות, המחשב בודק שנתיים אחרונה את סכום הנקודות.

מתחת ל 12 ... מתעלם וממשיך הלאה.

12 עד 20 - מזמין אותך לקורס בסיסי

אם המחשב מגלה שיש לך 22 או יותר בשנתיים הקודמות לביצוע העברה החדשה, הוא ממשיך לחפור ולסכם גם את הנקודות בשנתיים שקדמו להם (סעיף 547 ה') .

ואז הוא ממשיך ...

24 קורס יעודי

36 - פסילה ל3 חודשים ותאוריה מחדש

36 פעם שנייה בתוך 6 שנים או 72 נקודות ב 4 שנים - פסילה ל 9 חודשים וכל המבחנים מחדש.

ולכן אפשר להגיד שנקודות נמחקות אחרי שנתיים , אבל יפתחו מחדש אם בשנתיים הבאות תקבל 22 נקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

ולכן אפשר להגיד שנקודות נמחקות אחרי שנתיים , אבל יפתחו מחדש אם בשנתיים הבאות תקבל 22 נקודות.

שאלו אותי בפרטי על המשפט הזה.... אז אני מקפיץ לטובת החדשים..

נקודות לא נמחקות אף פעם מהרישום, כל פעם שעושים עבירה אז נרשמות הנקודות עם תאריך העבירה.

כך שלכולנו יש רשימה ארוכה עם כל העבירות שלנו ותאריכי הביצוע.

יש הגדרה של נקודות תקפות , נקודות הם במעמד של נקודה תקפה למשך שנתיים, אחרי שנתיים הנקודות לא תקפות.

אבל אם מישהו מצליח לצבור 22 נקודות תקפות (כלומר 22 נקודות בשנתיים) אז אוטומטית כל הנקודות שלו מקבלות תוקף ל-4 שנים (גם הישנות).

נניח יש לי:

2017 - 8 נקודת

2018 - 6 נקודת

2019 - אין לי נקודות.

כלומר בינואר 2020 יש לי רק 6 נקודות תקפות, רק אלו של 2018 , כי כל הנקודות של 2017 כבר לא בתוקף

אבל אם ב 2020 אני אצליח להוסיף עוד נקודות ואגיע ל 22 נקודות

אז הנקודות של 2017 ו 2018 יקבלו תוקף של 4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני בודק כמה נקודות יש לי?

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...