Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב מעניין עד 140k שיתאים גם למשפחה

Guest Wildlands
שימו לב! השרשור הזה בן 1915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב יהיה לנסיעות פרטיות כולל טיולים,

10k-12k בשנה

שיהיה סחיר, נוח, חסכוני, אמין ומעניין לנהיגה

תקציב מ100k עד 140k מקסימום.

חשבתי על

הונדה סיוויק 1.5T sport ידנית

סיאט ליאון style ידנית

מאזדה 3 קומפורט 2.0

מעדיף חדש, אפילו אם שנה פלוס מינוס על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה זה משפחה? כמה ילדים?

בנסועה של 12K ההבדלים בצריכת הדלק הם מינוריים, אז הקריטריון הזה פחות חשוב.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן להחזיק את הרכב הרבה זמן, כך שחשוב לי צריכת דלק נמוכה בגלל שיש מצב שאסע לא מעט קילומטרים בחלק מהזמן,

משפחה של זוג פלוס 2 ילדים בני 7

האם הסיוויק עם גיר רציף תהיה קניה טובה יותר?

אגב, חשוב לי מאוד בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיוויק עם הגיר הרציף יש יתרון בולט של זחילה בפקקים שבאופן טבעי לא קיים בגרסה הידנית.

מה שקפץ לעין לפני שנה כששקלתי לקנות אחת היתה נתון המומנט השונה בין הגירסה הידנית לרציפה. זה נראה שהם מגבילים את המומנט של המנוע בגרסה הרציפה כשהחשד הסביר הוא שהמנוע מתקרב יותר מדי לסף הכשל של התיבה. אני לא יודע להעריך עד כמה זה מהותי אבל אותי זה מעט מרתיע, בטח כשהכוונה היא להחזיק את המכונית הרבה מעבר ל3 שנות האחריות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הסימן שאלה בנוגע למנוע של הסיוויק והחלפות השמן התכופות , יש שרשור נרחב בנושא.

כמו כן, גיר רציף לדעתי הוא גיר שפוגם בחווית הנהיגה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

בגדול, אני מכוון יותר לידנית,

יואב, זה לא משהו שקשור לסיוויק 1.4 הישנות?

כאן אני מדבר על מנוע חדש, ה1.5 טורבו 182 כ"ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרקוליטו

אין בעיה, כבר שלחתי בקשה, ממתין שיתקשרו.

MikMan

לא רוצה לקנות DSG, מעדיף רק אוטומטי יפני/קוריאני, או אירופאי ידני או פלנטרי.

אני גם לא סגור אם שווה להמתין למאזדה 3 החדשה או לקורולה החדש, שהקורולה לא יודע עד כמה תהיה מהנה לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

בגדול, אני מכוון יותר לידנית,

יואב, זה לא משהו שקשור לסיוויק 1.4 הישנות?

כאן אני מדבר על מנוע חדש, ה1.5 טורבו 182 כ"ס

זה בדיוק המנוע, ראה כאן:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?661829-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%94-%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%95-1-5-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94-%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A7-2016-2018/page4

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MikMan

לא רוצה לקנות DSG, מעדיף רק אוטומטי יפני/קוריאני, או אירופאי ידני או פלנטרי.

האוקטביה 2.0 משודכת ל-DQ380 עם המצמדים הרטובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה 2 ליטר נמכר בימים אלו במבצע במחיר של 150 אלף ₪ במקום 155 אלף ₪.

לדעתי מדובר ברכב המשפחתי ״המעניין ״ ביותר עד טווח המחיר הזה ולמעשה גם הרבה מעליו.

שילוב מעניין מאד של ביצועים ספורטיביים לגמרי וכיול מתלים משפחתי רגיל ולא ספורטיבי שמעניש מבחינת נוחות הנסיעה, רכב מרווח מאד עם תא מטען ענק ואין גם את גיר ה- DSG הבעייתי ויש חבילה מלאה של מערכות בטיחות אקטיביות. ישנו מינוס שמדובר ברכב וותיק שצפוי להתחלף בדגם חדש בעוד כשנה וכן סחירות ואמינות כנראה פחות טובים מרכבים יפניים וקוראיניים סחירים.

אם אתה מחפש רכב סחיר לא הייתי רוכש רכב משפחתי עם גיר ידני. לדעתי האישית גיר ידני גם פוגע בחוויות הנהיגה ולא מוסיף לה, אבל זה כבר עניין סובייקטיבי.

בהונדה סיוויק תנוחת הנהיגה גם לא נוחה לדעתי ורמת חומרי הפנים נמוכה. וישנה גם את הבעיה עם המנוע 1.5 טורבו החדש.

סיאט לאון צפוף ותא המטען סביר בקושי בגודלו והרכב פחות מתאים לשימושים משפחתיים. גם הוא רכב וותיק ועומד בפני החלפה.

אין סיבה לרכוש את המאזדה 3 הנוכחית כאשר החדש יגיע עוד כחצי שנה. יחידת ההנעה במאזדה עייפה (נשארה אותה יחידת הנעה. מנוע הבנזיד החדש או איך שקוראים לו לא צפוי להימכר בישראל), והרכב הנוכחי די צפוף, הדגם החדש צפוי להציג שיפור קל בלבד בתחום זה.

הטויוטה קורולה החדש לא צפוי להיות ״מעניין״ למעשה זאת הבחירה ההפוכה מכך והביצועים רחוקים מלהיות ספורטיביים, אבל אם אתה שם בצד את נושא ״העניין״, מסרטונים שראיתי יש בקורולה החדש שילוב מצויין של נוחות מתלים והתנהגות כביש (פלטפורמת TNGA החדשה של טויוטה מעולה), מרווח הפנים גדול במיוחד ובגירסת הסטיישן תא המטען ענק ושימושי. כמובן שצריכת הדלק תהיה מצויינת (יחידת נעה היברידית). הוא יכלול גם חבילת מערכות בטיחות אקטיבית מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב סחיר לא הייתי רוכש רכב משפחתי עם גיר ידני. לדעתי האישית גיר ידני גם פוגע בחוויות הנהיגה ולא מוסיף לה, אבל זה כבר עניין סובייקטיבי.

.

על סמך מה אתה קובע שסחירות של רכב משפחתי ידני היא בעייתית?

מנסיון, החזקתי 3 משפחתיות ידניות בעשור האחרון (במקרה, כולן מבית סקודה) ואת כולן מכרתי בקלות (יומיים עד שבועיים) ובמחיר מחירון משוקלל +.

(ההיצע של ידניות נמוך משמעותית מהביקוש)

לגבי נוחות הנהיגה בידני, אם תוואי הנהיגה לא כולל פקקי זחילה מעיקים, אז אין שום בעיה בהתנהלות עם מכונית מודרנית עם גיר ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...