Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מידע על סיטרואן ברלינגו, הדגם החדש

Dragonjepp
שימו לב! השרשור הזה בן 1903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים!

אני עוסק במתן שירותי קייטרינג ואירועי בשרים מעושנים. מה שאומר שהרכב שלי כל הזמן מלא בציוד וגורר עגלה עם מעשנות בשר כבדות. בזמן האחרון יש גדילה מסויימת בנפח העבודה והרכב שלי כבר לא מספק את הסחורה. מדובר בפיג'ו 2008 (דגם 2014 ידני 82 כ"ס). הנפח הפנימי שלה עם מושבים מקופלים מגיע ל1.5 קוב ומותקן וו גרירה. כשאני לא גורר הרכב חסכוני מאוד וגם נוח יחסית, אבל בגלל המנוע הצנום ובולמי הזעזועים העדינים הוא מתקשה לעמוד בעומס. קשה לו מאוד בעליות עם עגלה, הוא פשוט לא בנוי לזה. עקב כך אני זקוק לרכב חזק, חסכוני, עם נפח פנימי גבוה אך עדיין נוח בשימוש יום יומי. אין צורך ביכולת שטח. הרכב שמתאים לדרישות בצורה המושלמת היא ברלינגו דיזל ידנית. הנטייה שלי כרגע היא להעדיף רכב חדש 0 ק"ם (ההבדל בין 0 ק"מ לרכב מהסוכנות הוא כמעט 40000 אלף ש"ח). הברלינגו שנמכרת היום היא דגם יוצא שהצג לו מחליף כבר לפני שנה, כך שאין שום היגיון לרכוש אותו כרגע. אבל אני מתקשה למצוא מידע קונקרטי על הגעתו של הדגם החדש לארץ חוץ מהבטחות (מלפני שנה) לתחילת 2019. הייתי שמח למחירים, דגמים, אבזור, מתי בדיוק הוא צפוי לנחות, מי יכול לעזור? תודה ענקית!

עריכה אחרונה על ידי Dragonjepp

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר בעיסוק דומה בחר בניסאן nv200 ומרוצה ממנה. לגבי הברלינגו, מצטער - אולי מישהו אחר יודע.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים על רבעיון שלישי של 2019.

מחירים יהיו רק אחרי שיגיע.

אבל מכיוון שכבר יותר מ 20 שנה ברלינגו מויבאת בשתי גירסאות עיקריות - גירסה מסחרית זולה עם מינימום איבזור וגרסה משפחתית מאובזרת, לדעתי זה לא ישתנה.

מנוע דיזל 1.5 החדש של פיז'ו ואופציה לגיר אוטומטי (לא רובוטי), מה שלא היה קודם. לא בטוח שיביאו את הדגם הידני המאובזר. אפשר להמר שכל המאובזרות יהיו אוטומטיות ובגרסה המסחרית הפשוטה תיהיה אפשרות לבחור בין ידני לאוטומטי.

מבחינת נפח הטעינה וסידור תא המטען אין הבדל משמעותי מהדור הישן כי הדגם החדש משתמש בחלק האחורי של הפלטפורמה של הישן. החלק הקידמי פלטפורמה חדשה.

לגבי הבדל 40 אלף שקל בין המחיר בסוכנות לבין 0 ק"מ - זה על הנייר בלבד. אם תרצה לקנות מהסוכנות, תקבל הנחה גדולה מהמחיר הרשום, הפער בין זה לבין 0 ק"מ עדיין יהיה אבל הרבה יותר קטן. אני מדבר על הדגם היוצא.

מה יהיה בחדש - לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן יש הרבה מידע כללי על הדגם, בגרסה הפרטית והמסחרית (אבל לא תשובות נקודתיות לשאלות שלך) בשירשור הזה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5601588

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! לגבי NV200 - הוא כנראה יכול היה להתאים למשימה אבל ויזואלית משהו פשוט לא מסתדר לי ברכב הזה. זה שיקול לא הכי ענייני אבל אני צריך לחיות עם הדבר הזה שנים ולא נראה לי שאתרגל לפרופורציות. מצחיק, אני יודע. בכל מקרה, נציג לובינסקי יצר קשר, אם יש למישהו את המידע המדויק זה להם. אני חושב גם שלא ממהרים לפרסם אותו לפני הזמן כדי לא לפגוע במכירות של הדגם היוצא. לגבי הדגמים - מעדיף את הדגם דיזל החזק יותר. ידני בהחלט אופציה. מערכות בטיחות אקטיבית הן שיקול משמעותי, רמת גימור בתא הנוסעים - פחות.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...