Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעלת פנגו לעיר הלא נכונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש בארץ כמה מקומות שצד אחד של הרחוב עיר אחת והשני עיר אחרת למשל רמת גן וגבעתיים או פתח תקווה וגבעת שמואל.

אשתי חנתה ליד אוניברסיטת בר אילן , הפעילה פנגו וקבלה דו"ח מגבעת שמואל .

בבירור עם פנגו הסתבר שהיא הפעילה לרמת גן

יש טעם להאבק או לוותר ולשלם ?

אני לא מבין איך המחוקק לא כופה על העיריות להתקזז ביניהן במקרה כזה שהאזרח חנה כחוק , שילם אך לא החזיק במפה המדויקת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כמה הדו"ח? אם 100 ש"ח אולי תוותר

במחשבה שנייה, בכל מקרה, אין לך מה להפסיד,

תשלח מכתב המתאר עם פרטי האירוע, עם הוכחות לתשלום פנגו בעיר הלא נכונה,

לעיתים הרשויות מגלות אמפתיה, גם אם נדמה לנו שהן ז****.

בהצלחה

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טעם להאבק או לוותר ולשלם ?

לפני הרבה שנים במצב כזה בדיוק (אז זה היה איזי פארק) שלחתי בקשה לביטול עם הסבר וצירוף תדפיס איזי פארק ונעניתי בחיוב.

אגב באיזורים גבולים האלה פנגו לפני הפעלת החניה מבקש להגדיר איזור. מה שכמובן לא היה בתקופת איזי פארק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי ברמת גן, בני ברק.

שלחתי מכתב עם הוכחת תשלום לעיר השניה וביטלו את הדוח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות בפנגו של הפעלת מיקום והוא מזהה אותך ומראה לך באיזה שטח עירייה אתה נמצא.

אם כך היה ועדין קיבלתם דוח אני חושב שכדאי שתערער על הדוח.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי בתגובה הקודמת:

שרות המיקום בפנגו עובד טוב, אבל באיזורים גבוליים כשצד אחד של הרחוב הוא נגיד תל אביב והצד השני רמת גן או גבעתיים, שרות המיקום לא עובד ברמת דיוק כזאת.

במקרים אלו הוא שואל אותך לפני הפעלת החניה, באיזה עיר אתה נמצא. אם בחרת תל אביב כשבפועל הצד הזה של הרחוב שייך לרמת גן - כביכול זו בעיה שלך. עדיין אפשר לבקש ביטול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סוף דבר - אשתי חנתה כמה פעמים באיזור הזה ובאחת הפעמים שכחה להפעיל פנגו

אם הייתי מראה להם שהפעלתי לעיר הלא נכונה , הדו"ח היה מתבטל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכיר לי מקרה משעשע שקרה עם הוריי, אני הייתי עם הרכב של אמי נסעתי לירושלים ובטעות הפעלתי פנגו על הרכב של אבי.

אמי נסעה עם הרכב של אבי לת"א והפעילה פנגו על המספר של הרכב שלה.

שנינו קיבלנו דו"ח.

שלחתי מכתבים עם הסברים ותדפיסים של הפנגו לגבי 2 המקרים (לעיריות השונות) והסכימו לבטל לי.

במקרה אחר חניתי בת"א והפעלתי פנגו ועדיין קיבלתי דו"ח, הסתבר שהאזור באותן שעות היה מיועד רק לתושבי המקום בעלי תו אזורי. גם שם שלחתי מכתב עם הסבר שלא ראיתי את השלט המגביל וחשבתי שאני חונה כחוק ולראיה אפילו הפעלתי פנגו (צירפתי תדפיס). גם במקרה זה העיריה הסכימה לבטל את הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...