Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI Prformance בארץ, ואחת מהן הפכה היום לשלי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 1884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם הרכב הקודם ביליתי כמעט 9 שנים. לא החלפתי, כי קבעתי לעצמי, שעד שהרכב שאני רוצה, יגיע עם מערכות בטיחות במקום הצפצפה, אני לא מחליף.

בתחילת דצמבר, פורסמה כתבה על הגעת דגמי הגולף הרגילים ודגם ה-GTI עם מערכות בטיחות מקוריות, וזה היה עבורי האות להתכונן. ב-10/12 פרסם punz שהתחילו לקבל הזמנות, וכבר למחרת בבוקר התייצבתי בסוכנות בירושלים וביצעתי הזמנה. ללא נסיעת מבחן וללא רכב הדגמה. מדובר ב-GTI, לא ברכב אנונימי ולא מוכר. גם היום, כשהרכב נמסר לי, עדיין אין דגם תצוגה באולם.

כפי שפורסם במפרט, הגרסה הזו היא בעלת 245 כ"ס, לעומת 230 כ"ס בדגם הרגיל. כלולים גם לוח מחוונים דיגיטלי, לד מלא, דפרנציאל קידמי מוגבל החלקה, מושבי עור עם חימום, וכוונון חשמלי לנהג, חלונות כהים, מע' מולטימדיה הכוללת AA ו-CP, מצלמה מקורית ועוד.

הבוקר הסתיימה ההמתנה, והרכב נמסר לי. אין לי עדיין תובנות או חוויות מיוחדות(?) לחלוק לאחר נסיעה של כ-50 ק"מ, כשחיוך מרוח לי על הפנים, אז בשלב זה תסתפקו בתמונות.

20190110_113259s.jpg 20190110_113357s.jpg 20190110_132429s.jpg 20190110_132456s.jpg 20190110_162919s.jpg 20190110_162958s.jpg 20190110_163011s.jpg 20190110_163048s.jpg 20190110_163138s.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מברוק

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, תתחדש, עסקה מעולה ורכב מעולה.

לו לא הייתי מקשיב לחפירות של ההנהלה, ששכנעה אותי לקנות נכס להשקעה

הייתי בוודאות מוחלטת רוכש כזאת, כעת אני תקוע עם ההייליין לעוד איזה 3-4 שנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תתחדש!

הדגם הרגיל (ה-7.5) הותיר אותי כמעט מבואס ופה יש מענה בערך לכל הטענות שלי כלפיו, בעיקר הדיפ' המכאני.

מאוד מעניין לטעום ממנו, נשמעת חבילה מצויינת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה מצוינת, הבנצ׳מארק של הסגמנט.

יש לי מקום חם בלב להאצ׳בקס, האיזון בין כל הפרמטרים (גודל / שימושיות / ביצועים / נוחות) גורם לחבילה שמאוד מכוונת ״חובב הגה רציונלי״.

תתחדש ותהנה!

נ.ב. שמח לראות מושבים שמתאימים לפרפורמנס האצ׳ ולא את השיקוץ המשובץ

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...