Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מגבים באמאזון אנגליה.

OLTURBO
שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

האם מישהו יודע לומר אם יש הבדל בין סט מגבים שמיועד לרכב עם הגה ימני לבין כאלה לרכב עם הגה שמאלי?

לפי קטלוג בוש למשל, המגבים של אירוטווין לגולף דור 7 הם עם מספר קטלוגי שונה A864S לעומת גרמניה וארה״ב שם הדגם הוא A863S

אני יודע בוודאות שברכב עם הגה ימני המגב הגדול הוא בצד הנהג, בדיוק ההפך מהגה שמאלי, המידות זהות.

גם כיוון הפעולה הפוך....

ראיתי פה בפורום פוסטים שהמליצו על רכישה מאתר אנגלי... אבל ההגיון שלי אומר לי שזה לא יתאים.

מישהו יודע לומר בוודאות?

Golf MK7 1.4 TSI Blue Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממספר הזמנות מגבים מאמזון, דווקא האתר הגרמני היה זול משמעותית מהאתר האנגלי. בכל אופן לא הייתי סומך על אמזון בבחירת הדגם, אלא מוודא מול הקטלוג של בוש או יצרן אחר (למשל גם וולאו וצ'מפיון מייצרים מגבים מצוינים). בכל מקרה לפי הקטלוג של בוש בגולף 7 מתאימים A863S מקדימה ו- A282H מאחור.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

האם מישהו יודע לומר אם יש הבדל בין סט מגבים שמיועד לרכב עם הגה ימני לבין כאלה לרכב עם הגה שמאלי?

לפי קטלוג בוש למשל, המגבים של אירוטווין לגולף דור 7 הם עם מספר קטלוגי שונה A864S לעומת גרמניה וארה״ב שם הדגם הוא A863S

אני יודע בוודאות שברכב עם הגה ימני המגב הגדול הוא בצד הנהג, בדיוק ההפך מהגה שמאלי, המידות זהות.

גם כיוון הפעולה הפוך....

ראיתי פה בפורום פוסטים שהמליצו על רכישה מאתר אנגלי... אבל ההגיון שלי אומר לי שזה לא יתאים.

מישהו יודע לומר בוודאות?

כן יש הבדל!

מגבים להגה משמאל יש גם באתרים בריטים, וההבדל בדרך כלל במתאם.

לפני כמה שנים הזמנתי לרכב הקודם מגבים ושקיבלתי וניסיתי להתקים לא הבנתי למה המגב לא נכנס למקומו בזרוע.

בדקתי ומצאתי שבמתאם אין פס בצד שצריך וראיתי את ההבדל עם המגב המקורי. שניה של חיתוך עם דרמל והכל הסתדר.

עדיף לרכוש את מה שמתאים :)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הקשור לפורד הספציפית שלי, החלפים היו זולים יותר באמזון גרמניה, או לפחות באותו מחיר בדיוק.

אגב, ממליץ בחום על ה-aerotwin - לא רק שמחזיקים כבר שנה וחצי, אלא עדיין מנגבים לעילא ולעילא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...