Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלת דירה של AirBNB דפקה לי קטע - לא יודע איך להתמודד

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 1905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכרתי ביוזמתי דירה מחוץ ל AirBNB מבעלת בית שפירסמה את ביתה שם.

שוחחנו קצת בטלפון בזמן שהייתי בארה״ב, סיכמנו מחיר, סיכמנו דרך תשלום וסיכמנו לא לעבוד דרך האתר.

הגעתי לישראל, נשארתי יומיים אצל ההורים ואז שוחחתי שוב עם בעלת הדירה, היא התעקשה שאשלם לה מזומן - אמרתי לה לא ושאני מוכן לשלם בצ׳ק או בהעברה בנקאית. מפה לשם ביקשה ללכת על העברה בנקאית. שילמתי לגברת (למעשה לחמותה או אימה) ושלחתי לה אישור על כך. היא תיאמה לי פגישה עם אמה או חמותה לצורך הכניסה לדירה. פגשתי את אשת הקשר (האם או החמות) של הגברת שפתחה לי את הדירה והראתה לי אותה. בסוף הסיור בדירה אני מבקש ממנה את פרטי החיבור לאינטרנט האלחוטי ואז התשובה שקיבלתי היתה ״אין אינטרנט ואין כבלים - זה הופיע במודעה״.

עכשיו בשלב הזה אני כבר מושקע כ-1600 שקלים שהעברתי לאשת הקשר בהעברה בנקאית.

בכל מקרה אמרתי שזאת לא צריכה להיות בעיה כי שדרגתי את חבילת הגלישה שלי בטלפון והנחתי שאוכל לגלוש במחשב באמצעות הטלפון.

חצות מגיע, אני מקבל הודעה מ012 מובייל שחבילת הגלישה הבסיסית שלי הסתיימה. אני מכבה ומדליק את המכשיר בהתאם להוראות נציג השירות ששוחחתי איתו מוקדם יותר כששדרגתי את החבילת גלישה ל-20 ג׳יגה והפלא הפלא האינטרנט לא עובד.

שיטוט קצר באינטרנט מגלה לי שלא ניתן בכלל לשדרג מחבילת בסיס כמו שלי את הגלישה ל-20 ג׳יגה וכנראה המקסימום שאוכל לרכוש זה 3 ג׳יגה ופשוט הנציג הטעה אותי.

בקיצור -- אני תקוע עם דירה ששכרתי בלי אינטרנט. ביליתי עוד לילה אצל ההורים במקום בדירה.

אני מאוד זקוק לפרטיות ולאינטרנט לעבודה שלי, ולצערי עכשיו אני עושה עוד לילה אצל ההורים כשאני במקביל משלם על דירה שאני לא מאכלס.

מחר אחייג ל-012 כדי לברר עימם אם אני יכול לפתור את זה מולם ולראות אם אפשר לפתוח לי את חבילת הגלישה. במקביל אני מנהל ויכוח עם בעלת הדירה שאמרה כי ״ב AirBNB הופיע שאין אינטרנט״. מה גם שהיא מחקה את המודעה מ AirBNB ואין לי דרך לבדוק.

חבר המליץ לדפוק בדלת של אחד השכנים ולהציע כ-50 ש״ח עבור אינטרנט לכשבוע.

עוד המלצות איך אני מפרק את המוקש הזה ? אני מרגיש שאני זורק 1600 ש״ח לפח אם אני לא פותר מחר את נושא האינטרנט בדירה.

נ.ב: בבקשה אל תגידו לי שאני טמבל על הצורה שבה התנהלתי מחוץ ל AirBNB. את הלקח כבר למדתי לבד.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה עם גולן יש לי חבילה של 10 ש"ח בחודש וכשאני מגיע לארץ ה 100 מגה אמנם נגמרים תוך שעה, אבל זה רק כמה אגורות לכל גיגה נוסף.

Sent from my F5121 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשארו לי עוד איזה עשרה ימים בארץ. מחר אשבור את הראש עם 012 לראות מה אפשר לעשות בחזית הזאת.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אתם מאמינים שאם איזה שכן שנראה לא תמהוני מסביר לכם את הסיטואציה הייתם זורמים על לתת לו את הסיסמא של האינטרנט לכשבוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוטמובייל יש חבילות של 100 ג"ב ב-50 ש"ח.

לפרטנר היה בשעתו שירות של אינטרנט ביתי - מערכת שכוללת מודם-נתב סלולרי, חבילה של 500 ג"ב עלתה לי בסביבות 70 ש"ח לחודש (לפני כשנתיים).

בשני המקרים מדובר בפוסטפייד, והשאלה היא האם יסכימו לקבל כרטיס אשראי לא ישראלי. בחבילה של פרטנר הניתוג מחייב אותך להגיע למרכז שירות על מנת להחזיר את המודם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שאתה טיפש שסגרת מחוץ לאיר בי אנד בי.

אם אין אינטרנט אז אין, מה זה יעזור לך.

ממש לא נכון. אם במודעה כן היה כתוב שיש אינטרנט אלחוטי (כלומר בעלת הבית משקרת) היו לו אמא ואבא לפנות אליהם. במצב הנוכחי, אין לו קייס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שכר את הדירה ישירות, לא דרך airbnb. זה כמו לקנות ממוכר באיביי אבל לא דרך איביי או פייפאל. אין לך שום הגנה של המתווך.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מתעקש על להישאר ב 012 אם אתה לא מרוצה מהם?

לי לדוגמה יש חבילה של גולן טלקום של 100 ג'יגה בחודש ב 39 ש"ח.

פשוט תעבור וזהו, זה הכי פשוט בעולם, עושים את לבד באינטרנט ולא צריך לדבר עם אף אחד, הם שולחים לך בתוך מספר ימים בודדים את הכרטיס סים בדואר.

https://www.golantelecom.co.il/web/registration_i.php?plan_id=148.

עריכה: עכשיו שמתי לב שאמרת שזה רק לעשרה ימים, אז זה לא שווה את הטרחה.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור עוזב את הארץ בעוד פחות מ-10 ימים, אין לו מה לחכות לסים. אבל מה הבעיה, לגשת לקניון הקרוב ולקנות סים של גולן (בבאג או בסט מובייל) או של הוט מובייל (בדוכן שלהם)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו, קונה סים ביילו או בחנות אחרת, בוחר את החבילה המתאימה ומתנתק בסוף הביקור.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון קצר על הבוקר. שוחחתי עם 012, בהתחלה הפעילו את חבילת הגלישה של 20 ג׳יגה בעלות 30 ש״ח. אחכ הנציג אמר שבעצם על חבילת בסיס לא ניתן לשים חבילת גלישה גדולה. אבל התחלתי את הטלפון מחדש והגלישה עובדת שוב -- הנציג הופתע. בחשבון באתר האינטרנט מופיע כבר חיוב על חבילת גלישה מורחבת. נראה לי שבתאכלס הם לא אמורים להתקין חבילות כאלה על מנויים כמו שלי אבל הצליחו להתקין אותה וכעת היא עובדת.

מקווה שבא לציון גואל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...