Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייאשתי מהמזגן בבית - להזמין מזגנים בודדים?

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בית פרטי.

2 קומות.

בקומת המגורים מזגן מיני מרכזי שממזג חלל משותף ושלושה חדרים.

ביחידת הורים מזגן עילי נפרד.

בקומת סלון / מטבח - מזגן מיני מרכזי.

המזגנים בני 10-12 שנים.

בשנה האחרונה כבר הגיעו לכאן גם חשמלאים וגם מזגניסטים לטפל במזגנים. משער שהשארתי כ 2000 שח על השמשת הגרוטאות.

עכשיו שוב המיני מרכזי של החדרים החליט שלא בא לו לחמם.

שוקל להשאיר אותו כמו שהוא, ולהתקין בכל חדר מזגן קטן + אחד בחלל המשותף.

להחליף מזגן ביחידת הורים וזהו.

רעיונות?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היו התקלות שטופלו ? (חוסר גז ? בעיה בפיקוד ? רגש טמפרטורה ? מנוע מאוורר ?)

ביחידת הורים יש לך מזגן דיי חדש (פלטינום, לא ?) - למה להחליף שוב ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון טוב.

זה הפתרון הכי טוב.

אני לצערי הוצאתי לא מעט על מזגן ישן לפני שהיה לי את השכל להחליף אותו.

תחליף.

3 מזגנים קטנים עם התקנות לדעתי תקבל עודף מ-6000 ל-3 מזגני מותג קטנים (תן לי להמליץ על אמקור או תדיראן, שזה אותו דבר עם אחריות שונה ומחיר שונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכי טוב מזגנים קטנים, ואם בד"כ לא כל החדרים מאויישים באותו זמן זה גם חוסך בחשמל. הבאסה היחידה שזה מכער את המבנה מבחוץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מכער את הקירות עם היחידות שתלויות על הקיר.

מסקרן אותי למה בעצם כולם ממליצים על מזגנים קטנים ולא על מיני מרכזי אינוורטור למשל, עם אפשרות שליטה על טמפרטורה וגם חסימה בכל חדר? רק בגלל העלות או עוד שיקולים? אגב מה יהיה יותר חסכוני לטווח ארוך, מה שתיארתי או כמה מזגנים קטנים? צריכת חשמל+תחזוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב מזגנים קטנים, ואם בד"כ לא כל החדרים מאויישים באותו זמן זה גם חוסך בחשמל. הבאסה היחידה שזה מכער את המבנה מבחוץ.

יש לזה פתרון כלשהו בדמות מעבה אחד למספר יחידות פנימיות.

אני לא יודע עד כמה זה טוב או חסכוני (כי שמעתי על זה רק מפרסומים), אבל אני מניח שיש פה כאלה שמכירים את זה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היו התקלות שטופלו ? (חוסר גז ? בעיה בפיקוד ? רגש טמפרטורה ? מנוע מאוורר ?)

ביחידת הורים יש לך מזגן דיי חדש (פלטינום, לא ?) - למה להחליף שוב ?

עברתי בית. מבנה שונה לחלוטין.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי מדירה עם מזגם מיני מרכזי לדירה עם חצי תריסר מזגנים קטנים - בינוניים. שלושה מתוכם החלפתי עם הכניסה לדירה ורביעי לפני כשנתיים. העובדה שמדובר במזגנים נפרדים נתנה לי את הגבישות להחליף רק את המזגן התקול (מדובר בצמת מזגנים בן למעלה מ-20 שנה עם שני מעבים בתיבה אחת - החלפתי אחד מהם, האחר תקין ומשמש חדר אחר). וכמובן שנעשה שימוש במזגנים רק בחדרים מאויישים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל דבר חסרונות ויתרונות.

לפי מה שאני רואה פה:

מזגנים קטנים: מכער את הבניין, אבל כשאחד מתקלקל זה לא משפיע על אחרים.

מיני מרכזי: פחות מכער, אבל אם מתקלקל, כל שאר החדרים ללא מיזוג.

לי קל להחליט מה עדיף (ברור שהרבה קטנים, גם יותר זול).

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה באותו עניין,יש לנו מזגן מיני מרכזי הסלון ומטבח מתחממים בחורף אבל בחדרים ממש פרווה - כמעט ולא מורגש.. השאלה האם כדאי להחליף את המיני מרכזי למזגן אינוורטר יותר חזק ועוצמתי חסכוני או להוסיף יחידות בחדרים? האם המזגנים החדשים לא מייבשים את האוויר ואופר להפעיל אותם ללא הגבלה? תודה

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן ייבש את האויר - זה חלק מפעולתו.

הפעלה ללא הגבלה - תלוי בתקציב החשמל שלך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי תוך האתר של תדירן האם האינוורטר פחות מייבש או שזה תרגיל שיווקי?

טכנולוגיית אינוורטר - הדור החדש של המזגנים

מזגני אינוורטר מבוססים על טכנולוגיה חדישה ובנוסף להיותם חסכוניים הרבה יותר בחשמל ביחס למזגנים בטכנולוגיה אחרת, הם כמעט ואינם מייבשים את האוויר בחדר. מזגן האינוורטר יודע, באופן אוטומטי, להתאים את התפוקה החימום שלו לקור או את תפוקת הקירור שלו לעומס החום המשתנים בחדר. טכנולוגית האינוורטר מאפשרת למזגן לחמם את החדר בצורה רציפה וקבועה ולשמור על אוויר נעים ונוח, זאת בניגוד למזגנים אחרים שאחת לכמה דקות נכנסים לפעולה מקסימלית, זורקים "מכת חום" ומייבשים את האוויר. בנוסף, מזגן האינוורטר הוא, כאמור, חסכוני ביותר בחשמל ולכן הוא מחזיר את ההשקעה בו תוך זמן קצר יחסית ומומלץ לרכוש אותו על אף שמחירו גבוה יותר ממחירו של מזגן רגיל.

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה האחרונה כבר הגיעו לכאן גם חשמלאים וגם מזגניסטים לטפל במזגנים. משער שהשארתי כ 2000 שח על השמשת הגרוטאות.

עכשיו שוב המיני מרכזי של החדרים החליט שלא בא לו לחמם.

שוקל להשאיר אותו כמו שהוא, ולהתקין בכל חדר מזגן קטן + אחד בחלל המשותף.

להחליף מזגן ביחידת הורים וזהו.

רעיונות?

לא היה לי מעולם מרכזי, וגם לא יהיה לי- אני לא אוהב את הרעיון של מרכזי. גם בזבוז אנרגייה על חימום\קרור חדרים שאין בהם אף אחד וגם אם הוא מתקלקל, אכלת אותה. ממליץ לשים קטנים חדשים ממותג ידוע (אני עם אלקטרה חדש, כך שאין לי די ניסיון איתו כדי להמליץ עליו מבחינת אמינות).

פלוס, בימינו יש למזגנים WIFI, שזה יכול להיות יתרון נוסף (אם כי לא לכולם, יש לי ואני לא משתמש בו).

אבל, זה תלוי בטיב התקלות שהיו למזגנים כמו שציין איציק, האם להחליף או פשוט לתקן את הקיים וזהו. אם זה שטויות כמו מילוי גז, אין סיבה להחליף. אבל אם התקלות מוזרות יותר, כמו טלויזיה שגורמת למקרר לזמזם או משהו, אין מה לחשוב...:lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז כנראה שכן יהיה לך מרכזי.

כי בבניה החדשה נגמרו הימים שכל אחד הוציא מנוע של מזגן מחוץ לאיזה חלון שבא לו.

אז אתה נתקע עם מקום מוגבל להתקנת מנועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...