Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג של שלמה סיקסט- נראה טוב, אבל איפה הקאץ'?

Rockstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב חדש תמורת מקדמה של 8900 ושתלום חודשי ל36 חודשים, לאחר מכן אםשר להתקדם לרכב חדש תמורת עוד 8900+תשלום ל36 חודשים נוספים או לסיים את ההתקשרות. לפי מה שהבנתי, אין תשלום בסוף התקופה אלא אם כן אתה רוצה לקנות הרכב.

נראה לי פשוט יותר מדי טוב, בטח יש פה איזה קאץ'. אז מה שאני בא לשאול בעצם זה למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליסינג כולל ביטוח/טסט/טיפולים? כנראה שלא - על זה הם רוצים סכום יפה חודשי בנוסף.

אם לא תעשה ביטוח שתחזיר את הרכב יחייבו אותך על כל שריטה\דפיקה - כמה העלות החודשית בנוסף למקדמה? באיזה רכב מדובר?.

לרוב השירותי ליסינג האלה יקרים בטוטאל יותר מרכישת רכב פרטי ומוגבלים בנסועה, כדאי לקרוא את כל התנאים ולהבין אותם לפני שניגשים לעיסקה שכזאת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש תמורת מקדמה של 8900 ושתלום חודשי ל36 חודשים, לאחר מכן אםשר להתקדם לרכב חדש תמורת עוד 8900+תשלום ל36 חודשים נוספים או לסיים את ההתקשרות. לפי מה שהבנתי, אין תשלום בסוף התקופה אלא אם כן אתה רוצה לקנות הרכב.

נראה לי פשוט יותר מדי טוב, בטח יש פה איזה קאץ'. אז מה שאני בא לשאול בעצם זה למה לא?

גם אם תקח את חבילת הטיפולים והביטוח, בסוף התקופה מחייבים אותך על פגיעות פח, בזמנו התעניינתי בעסקה כזו וכששאלתי מה מגבלת הסכום לתשלום על הנזקים לא הייתה להם תשובה (כשנשאלו אם יכול להגיע ליותר מהסכום של השתתפות עצמית בביטוח אמרו שבוודאי)

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון הייתי מציע לך לעשות סקר שוק יש בין החברות פערים לפעמים משמעותיים במחירים (אני אישית עושה ליסינג פרטי באוויס) דבר שני תבדוק לגבי החבילות שמציעים בנוסף (טיפולים וביטוחים) לי אישית בגלל הביטוח היה שווה לעשות. שים לב לאותיות הקטנות אם מתגלות בעיות ברכב למי האחריות , השבה לקדמות וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך זה נראה יותר מדי טוב אם אפילו לא ציינת מה התשלום החודשי ועל איזה רכב מדובר. אולי זה 2,000₪ בחודש על קיה פיקנטו?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8900 מקדמה ועוד 36 תשלומים זה בערך מה שעלה להם האוטו.

כך שכל מה שקורה אחרי שאתה מחזיר זה נטו רווח (בהנחה ובאמת אין תשלום בסוף התקופה כמו שציינת).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסקאות היפות הללו עם המילים המכובסות מסתירים הרבה סעיפים דרקוניים.

בין אם זה הגבלת ק"מ וקנס על כל ק"מ שחרגת ממנו.

בין אם זה ריבית מטורפת שאם הייתי לוקח הלוואה מהבנק היית משלם פחות (לא מכיר את הריבית של שלמה סיקסט, רק יכול לומר לך שחבר של אבא שלי שילם מעל 25000 שקל רק ריבית, ז"א במקום לקנות רכב ב 100 אלף שקל, שילם 25 אלף שקל יותר סתם).

בקיצור חביבי, אין מתנות חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש שרשור מפורט שלי על העסקאות האלו, אני כבר בעסקה השלישית שלי.

רוב הדברים שנאמרו לך כאן בשרשור לא נכונים.

אם אוכל - אגיב באריכות בערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שקל ריבית בעסקאות מסוג זה, אין דברים לא ידועים, גם בעת חזרת הרכב עם יש נזק הסכום די מוגבל וגם ניתן לבטל השתתפות עצמית בכמה עשרות שקלים לחודש.

סך הכל בעסקאות מסוג זה יוצא יותר יקר (לא תמיד) מקניית רכב עצמאית ועל זה הפרמיה.

לרוב העסקאות מוגבלות ל20,000 ק"מ שנתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליהו צודק.

כל מה שנאמר פה על ריביות, קנסות וטיפולים - לא נכון.

התוכנית דומה בכל החברות שמציעות אותה. אתה משלם מקדמה ותשלום חודשי.

בסוף התקופה מחזיר את הרכב.

אותיות קטנות כוללות בדרך כלל את העובדה שהעסקה מוגבלת ל-20-25 אלף ק"מ בשנה.

הטיפולים חייבים להעשות במוסך מורשה של היבואן אצל רוב החברות.

אתה חייב לבטח את הרכב בביטוח מקיף.

אתה יכול לרכוש חבילת טיפולים וביטוח מהחברת ליסינג - לפעמים זה משתלם, לפעמים לא.

אני מצאתי ששלמה יקרים יחסית ואויס/פריים ליס וליס4יו מציעים הצעות זולות יותר.

בכל מקרה, שים לב -

העסקה הזאת משתלמת במיוחד למי שרוצה רק רכב חדש.

מי שמוכן לקנות רכב בן 3-4, זה זול יותר.

למי שלא ממש מתעקש על דגם ספיציפי. ואז תוכל לבחור את הדגם האטרקטיבי יותר שמוצע כעת.

ולמי שלא מתכנן לקנות בסופו של דבר את הרכב.

שאתה תחזיר אם יהיו מכות - אז אתה תחוייב. אל תשכח שיש לך ביטוח אז יש תקרת השתתפות עצמית.

לא מחייבים על כל שריטה. אלא רק דברים משמעותיים יותר.

זה הרבה יותר נוח מללכת לשים 100 אלף שקל על רכב.

זאת דעתי, כמו שאמרתי אני כבר בעסקה השלישית שלי.

הרבה חברים לקחו בהמלצתי את העסקה, רובם המשיכו כבר לעסקה שנייה. כי זה פשוט נוח.

כאמור, לא מתאים לכל אחד. אבל אם אתה מחליף רכב לחדש כל 3 שנים ולא עקשן לגבי סוג הרכב ומוכן לשלם קצת אסקטרה על הנוחות - עסקה טובה והגיונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...