Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה לפולו 2012

oispc2008
שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

polo 2012.jpg

אני חדש בפורום ואשמח לעזרה .

קניתי פולו 1.4 DSG שנת 2012 רכב נחמד ונוח אבל הבעיה העיקרית היא שאני לא מכיר את המערכת שיש ברכב .

לאחר בירור דיי ארוך התברר שלא קיבלתי כרטיס SD מהבעלים הקודמים של הרכב למערכת , דגם המערכת RNS510 אבל שונה במעט מהדגם המקורי של RNS510 (מצורף צילום)

נסיתי לחפש עדכון גירסה או חיפוש למערכת הניווט שלא עובדת בגלל שחסר כרטיס SD - אך לא מצאתי כלל , גם איך לשחזר להגדרות יצרן לא מצאתי .

השאלה היא כזו : האם אפשר לקנות את הכרטיס עם מערכת הניווט של ישראל עדכנית ? האם אפשר לשנות מערכת הפעלה לחדשה יותר ? או לקנות מערכת תואמת אנדרואיד ?

חפשתי הרבה לגבי RNS510 אבל רוב המכשירים שונים (כפתורים לא תואמים) - אפשר לראות בצילום את מה שיש אצלי ברכב , ובחיפוש בגוגל המערכות שונות כנל ביוטיוב .

אשמח לעזרה והדרכה בנושא .

חיפשתי כאן לפני שפתחתי את הפוסט אבל המערכות היו שונות ממה שמורכב אצלי .

תודה מראש לעוזרים .

ZAMIAST RNS 510 VW.jpg

RNS510.jpg

עריכה אחרונה על ידי oispc2008
הוספת צילום
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון הייתה תקופה שצ'מפיון התקינו מערכות מולטימדיה בארץ שנורא דומות למקורית אבל למעשה היו מערכות סיניות מבוססות Win CE או אנדרואיד

למיטב ידיעתי המערכות המקוריות לא תורגמו לעברית אז אני חושב שמה שיש לך זה אחת מהמערכות שהותקנו מקומית בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון הייתה תקופה שצ'מפיון התקינו מערכות מולטימדיה בארץ שנורא דומות למקורית אבל למעשה היו מערכות סיניות מבוססות Win CE או אנדרואיד

למיטב ידיעתי המערכות המקוריות לא תורגמו לעברית אז אני חושב שמה שיש לך זה אחת מהמערכות שהותקנו מקומית בארץ

אכן זו מערכת wince

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מערכת VW תומכת אנדרואיד שמתאימה לפולו 2012 ? (לא סיני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי זה, כנראה שיש אבל תצטרך לשלם

אבל אל תפחד מזה שזה סיני, הכל בערך אותו הדבר, בסוף אתה משתמש בוויז, יוטיוב ודיבורית

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי זה, כנראה שיש אבל תצטרך לשלם

אבל אל תפחד מזה שזה סיני, הכל בערך אותו הדבר, בסוף אתה משתמש בוויז, יוטיוב ודיבורית

הסיני שהיה לי ברכב הקודם היה סיוט (ZED) בגלל זה יש לי פחד ממערכות סיניות , יש חברה סינית או לא סינית מומלצת ותואמת את המסגרת ?

התקציב עד 3K .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה אולי לחפש מערכת מקורית ב-ebay שתכלול גם Apple CarPlay/ Android Auto

מחיפוש באמת זריז מצאתי את זה

אצלי בפולו (2011) התקנתי את המערכת הזאת בגרסת Apple CarPlay. נמכרת גם בגרסת Android Auto, רק צריך לבחור את האופציה הנכונה בקנייה.

מערכת מצוינת, יש את כל הפונקציות שצריך באיכות טובה. ההתקנה מאוד קלה, זה רק כמה ברגים וצמה שמתחברת. בונוס - מסונכרן עם מחשב רכב, אז הוא מציג מידע ישירות משם.

Ford Fiesta 2001 --> 2011 VW Polo 1.4 manual

ובין היתר:

Škoda Superb 2015 1.8TSI DSG7 I 2016 Škoda Fabia 1.2TSI DSG7 Style

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בפולו (2011) התקנתי את המערכת הזאת בגרסת Apple CarPlay. נמכרת גם בגרסת Android Auto, רק צריך לבחור את האופציה הנכונה בקנייה.

מערכת מצוינת, יש את כל הפונקציות שצריך באיכות טובה. ההתקנה מאוד קלה, זה רק כמה ברגים וצמה שמתחברת. בונוס - מסונכרן עם מחשב רכב, אז הוא מציג מידע ישירות משם.

תוכל לפרסם לינק ל-HU בבקשה?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הסנכרון עם מחשב הרכב , מוכרים אותה בארץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לפרסם לינק ל-HU בבקשה?

RCD330 Plus. יש מלא סרטונים ברשת וגם הסברים איך מתקינים. במקור קבעתי התקנה באיזו חנות, אבל מההתרגשות כזה הגיע בסוף יצא שהתקנתי לבד.

פות"ש - קניתי באיביי. המודעה שקניתי דרכה כבר לא זמינה, אבל ככה זה נראה:

Capture.JPG

Ford Fiesta 2001 --> 2011 VW Polo 1.4 manual

ובין היתר:

Škoda Superb 2015 1.8TSI DSG7 I 2016 Škoda Fabia 1.2TSI DSG7 Style

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...