Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה מחפשת איש מכירות דובר עברית

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5443702,00.html

עם כמה שהייתי רוצה להאמין שמדובר באיזו התקדמות חיובית בעניין הבאת החלום הזה לארץ, אני די בספק..

לדעתי זה יותר מצביע על כמות המהגרים מהארץ למדינות אחרות, אשר מחזיקים בטסלה ומבקשים תמיכה בעברית.. (נאמר בחצי ציניות).

בכל אופן, לפני שבכלל יתחילו לחשוב על הצורך באיש מכירות\תמיכה, יש דרך ארוכה שכוללת קודם כל פריסת רשת טעינה וזה לא משהו שנראה שנמצא בשום חיתולים.

לסיכום, הכל כסף, והמדינה כנראה לא מעוניינת בשום אספקט מההפסד שיתגלגל אליה כתוצאה מהרווח של האזרח בכל מה שקשור לטסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק, הסיבה העיקרית שטסלה לא כאן, היא משום שהיא לא מוכרת כלום דרך סוכנויות צד שלישי, אלא אך ורק באופן עצמאי וע"פ מחירון שלה.

היא גם שולטת בתמחור הטעינה, כך שלמדינה יש מעט מאוד מרחב תמרון בכל הנוגע לכיס של מחזיקי טסלה.

אלא אם כן ימציאו איזה מס שקר כלשהו, מה שכמובן יקרה בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט מרחב תימרון? לא ממש. היו כבר רעיונות שהועלו באוצר על מס לפי נסועה - יבדקו לך את מד הק"מ בטסט ויגבו מס לפי זה. רעיון אחר זה מסי גודש. לא חסרות דרכים. מה שבטוח זה שעל ההכנסה לאוצר ממסי הדלק הוא לא יוותר בשום מקרה, אין לו אפשרות כזו, אחרת ייווצר באוצר בור של עשרות מיליארדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שההיברידיות נטענות של ייבואני היוקרה מוכרים בכמויות יפות, ושמתחיל ייבוא של רכבי יוקרה חשמליים (אאודי E טרון ויגואר I פייס) - אז כנראה שטסלה רוצים להגיע לפה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שההיברידיות נטענות של ייבואני היוקרה מוכרים בכמויות יפות, ושמתחיל ייבוא של רכבי יוקרה חשמליים (אאודי E טרון ויגואר I פייס) - אז כנראה שטסלה רוצים להגיע לפה.

א. טסלה היא הרבה יותר מרכב חשמלי.

ב. אאודי ויגואר ושות' לא מתקרבים אפילו להתחרות בטסלה בכל מה שקשור ל.. כל מה שטסלה עושה. לא בנושא החשמלי ולא בכ----ל השאר.

ג. טסלה לא מתיימרת, ולא אמורה להיות רכב יוקרה, למרות שהיא די רכב יוקרה. זה כל מה שיפה בה. אין מה להשוות אאודי חשמלית לטסלה, זה כמו להשוות 2 דגמים שונים במהות של רכבים בגלל שלשניהם יש 4 גלגלים.

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין את אלו עם התגובה האוטומטית לפיה המדינה לא תעזור לרכבים עם הנעה חלופית לדלק בגלל הפסד המיסוי על הדלק.

כבר היום בישראל יש הטבת מס משמעותית לרכיבים היברידיים.

אולי לא הטבה אלא פחות הרעה אבל זה לא משנה. בתכלס אם המיסוי על היברידי היה כמו על רכב רגיל כמעט לא היינו רואים אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. אאודי ויגואר ושות' לא מתקרבים אפילו להתחרות בטסלה בכל מה שקשור ל.. כל מה שטסלה עושה. לא בנושא החשמלי ולא בכ----ל השאר.

ג. טסלה לא מתיימרת, ולא אמורה להיות רכב יוקרה, למרות שהיא די רכב יוקרה. זה כל מה שיפה בה. אין מה להשוות אאודי חשמלית לטסלה, זה כמו להשוות 2 דגמים שונים במהות של רכבים בגלל שלשניהם יש 4 גלגלים.

לא הבנתי כלום.

כתבת הרבה מלל כמה טסלה לא דומה לאף אחת, ושום דוגמה או הסבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנים ישבתי בארצנו ותהיתי מה באמת הבאזז הזה מסביב לטסלה, הנה - כיום כבר מתרבים הרכבים שנותנים פתרון דומה.

אבל, לפני כחודשיים ניצלתי סוף שבוע הפסקה בסיור עבודה שעשיתי בארה"ב והלכתי למרכז מכירות שלהם, בתוך קניון יוקרתי בלוס אנג'לס.

שם הבנתי. אני עדיין לא מסוגל להסביר ממש, אבל הבנתי. טסלה זה עולם אחר, משווק אחרת, ממותג אחרת, פונה לחלקים אחרים לגמרי במוח.

וזה לא שהרכב לא נוסע בצורה שלא תבייש רכבים יקרים אחרים, הוא כן, לגמרי כן. הם פשוט גורמים לכך שזה פחות מעניין (כן, אני יודע, זה נשמע מוזר לחובבי רכב).

אתה נמצא במרכז מכירות בגודל של חנות גדולה במיוחד, פתוחה לחלוטין בשני כיוונים לתוך הקניון, בקומה שלישית בין החנויות של מותגי היוקרה.

בתוך החנות יש את 3 הדגמים פתוחים וזמינים לכל התנסות סטטית, עוד "שלדה" לתצוגה, ליד כל דגם מסך גדול אינטראקטיבי ובחנות מסתובבים 15 מוכרים נחמדים ומסבירי פנים שמוכנים לענות על כל חוץ ממחיר. עסקאות מבוצעות בחדר אחורי, מחוץ לשדה הראיה.

בתפיסת העולם שלי מה זה יוקרה, טסלה היא יוקרה. הסטטוס שהיא משדרת על הנהג שנוסע בה שווה הרבה, לא פחות ממותגים כמו מרצדס או BMW.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק שהפרה תניק, גם העגל צריך לרצות לינוק.

טסלה צריכה מזומנים, הרבה ומיד, ולכן היא משקיעה קודם כול במדינות / ארצות שמקבלות את התנאים שלה בקלות,

כדי שיתחיל לזרום הכסף. מדינות שלא בא להן בטוב הסידור הזה, ובנוסף אין להן מספר קונים פוטנציאליים גבוה מספיק,

נדחקות למטה בסולם העדיפויות, וזה נורמלי. לא כיף, אבל נורמלי.

לשם שינוי, האשמה היא לא בלעדית על המדינה (סחבת זה הספורט הלאומי?) - יש פה הפעם גם שותפה שמערימה קשיים.

בנוגע ליוקרה - יוקרתית באבו אבוהה. לא ״בלינג בלינג״ אבל עולה הון תועפות

ומאובזרת מכף רגל ועד ראש. תוסיף לזה רשימת המתנה ותקבל סמל סטטוס.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כלום.

כתבת הרבה מלל כמה טסלה לא דומה לאף אחת, ושום דוגמה או הסבר.

טסלה היא לא רק רכב חשמלי. טסלה היא רשת עצבים ענקית וגלובלית של רכבים אשר מחוברים לרשת, אחד אל השני ואל המח הראשי במרכזי הפיתוח של החברה.

סתם דוגמא: היום אתה נוסע בטסלה שלך בכביש X, הרכב לוקח את הסיבוב במהירות X, הרכב למד את המהירות האופטימלית לקחת את הסיבוב הזה בהתחשב בנוחות הנוסעים\בטיחות וכו'. מחר אני אסע שם, הטסלה שלי כבר תדע איך לקחת את הסיבוב הזה למרות שלא הייתי שם מעולם.

הרכב מקבל עדכוני תוכנה על בסיס שבועי, רק לפני כמה חודשים כל הטסלות קיבלו עדכון שמאפשר למצלמה הקדמית, ששימשה עד עכשיו לצרכי הנהיגה האוטונומית, להפוך למצלמת דרך לכל דבר, עם הקלטה, ושליטה ייעודית במסך הראשי של הרכב.

בארה"ב פרוסה רשת טעינה מהירה של החברה, שמאפשרת נסיעה מקצה לקצה במחיר שאם הייתי כותב אותו היית אומר שאני לא מחובר למציאות (יש שרשור בראשי בנושא, עם תיעוד מאוד מרשים מבעלים של טסלה מודל 3 חבר פורום).

וכל מה שכתבתי הוא די קצה הקרחון, אתה רק יכול לתאר לעצמך לאן זה יכול להגיע, מדובר בעצם בדור הבא של הרכבים, משהו ברמה אחרת\מעבר למה שאתה מכיר כיום כ"מכונית", לא סתם עוד רכב חשמלי.

ומעבר לכל זה, את הרכיב החשמלי ואת טכנולוגיית הסוללות והטעינה המהירה של טסלה כל חברה בשוק רחוקה שנות אור מלדגדג.

אה, ו 0-100 ב 3.3 שניות.

500 ק"מ לטעינה - לפחות (לא כולל בלימה רגרנטיבית שטוענת את הסוללה)

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק שהפרה תניק, גם העגל צריך לרצות לינוק.

טסלה צריכה מזומנים, הרבה ומיד, ולכן היא משקיעה קודם כול במדינות / ארצות שמקבלות את התנאים שלה בקלות,

כדי שיתחיל לזרום הכסף. מדינות שלא בא להן בטוב הסידור הזה, ובנוסף אין להן מספר קונים פוטנציאליים גבוה מספיק,

נדחקות למטה בסולם העדיפויות, וזה נורמלי. לא כיף, אבל נורמלי.

לשם שינוי, האשמה היא לא בלעדית על המדינה (סחבת זה הספורט הלאומי?) - יש פה הפעם גם שותפה שמערימה קשיים.

בנוגע ליוקרה - יוקרתית באבו אבוהה. לא ״בלינג בלינג״ אבל עולה הון תועפות

ומאובזרת מכף רגל ועד ראש. תוסיף לזה רשימת המתנה ותקבל סמל סטטוס.

35,000$ זה רחוק שנות אור מלהיות "הון תועפות". זהו סכום שווה, כמעט, לכל נפש. מחיר התחלתי של Model 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי E טרון, יגואר I פייס ומרצדס EQC שגם צפוי להגיע בקרוב - כולם הוצגו כתשובה למודל X.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לי על טכנולוגיית הסוללות של טסלה, כי למיטב ידעתי, אין להם שום טכנולוגיה חדשה או מתקדמת יותר ממה שיש כיום בשוק.

טסלה היא יצרן הרכב היחיד שמפתח ובונה את הסוללות בעצמו (במפעל שהוקם בשותפות עם פנסוניק). שאר היצרנים קונים את הסוללות מחברות כמו LG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...