Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח ללא עבר ביטוחי

שימו לב! השרשור הזה בן 1902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש ביטוח חובה וצד ג' כשאני:

1. בלי עבר ביטוחי (מלבד כמה חודשים בודדים)

2. עם תביעה פתוחה מהשנה האחרונה

3. צריך שהביטוח יהיה תקף לנהג חדש (נהג נוסף)

רוב החברות\סוכנים שפניתי אליהם לא מוכנים לבטח ברגע ששומעים שאין לי עבר ובכל מקרה, לא הצלחתי למצוא אף אחד שמוכן לבטח.

אני לא כל כך מבין את המצב הזה. אם זה היה יקר (אפילו מאוד), אז אולי זה הגיוני, אבל מה ההיגיון לא לבטח בכלל?

אין לי מישהו עם עבר שאני יכול לרשום את הרכב על שמו ואני לא נהגתי על רכב של הורים\עבודה\ליסינג באופן קבוע, אז אני לא יכול להביא העדר תביעות משום מקום.

בגדול אלו הפתרונות שראיתי בשרשורים אחרים, אבל הם לא אפשריים עבורי.

מה עושים? מישהו מכיר חברה\סוכנות שמבטחת?

עריכה אחרונה על ידי eli.eli
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אינה שאין לך עבר ביטוחי, אלא שיש לך עבר שלילי, קיימת תביעה נגד הביטוח שהיה לך.

אני לא מכיר את כל האפשרויות. ביטוח חובה תוכל לרכוש ב"פול", אבל איני יודע לגבי ביטוח הרכוש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה המידע הזה?

כי מהסוכנים שדיברתי איתם הבנתי שזה לא משנה. ברגע שאתה מוצא ביטוח שלא דורש עבר זה לא משנה מה העבר שלך.

פשוט קשה למצוא סוכנים שמבטחים בלי עבר.

ביטוח חובה כמובן שאין בעיה. כל החברות שדיברתי איתם מוכנים לבטח (התביעה שלי היא תביעת רכוש, אז הם לא שאלו אותי על זה בכלל בהקשר של חובה).

למי שמחפש, אני קיבלתי הצעה מAIG לחובה+צד ג' ב4.6K+- (בלי גרירה ושמשות, אפשר בתוספת ~300)

אם לא אמצא סוכן שמבטח ביותר זול, מניח שזה מה שאעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע די סביר.

אני משלם ביטוח חובה לרכב של אשתי (עם כיסוי לבן הצעיר, בן 22 ונהג שנה ראשונה, הרכב ללא תביעות 5 שנים) קצל למעלה מ-2000 ש"ח. וזה כאשר הביטוח רשום על שמי ועל שם בני הבכור (בן 28, עבר ביטוחי נקי 10 שנים). אני מניח שאתה רושם את הרכב והביטח על שמך, מה שמייקר את הביטוח, ומוסיף את העדר העבר הביטוחי (בהנחה שהתביעה הנוכחית לא פוגעת בך, עקרונית היא פשוט מאפסת את העבר הביטוח שאצלך הוא אפס מלכתחילה) . בכל מקרה, אל תעז להזיז את הרכב בלי ביטוח צד ג'. תשכוט איזה מרצדס ותהיה בחובות כל החיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...