Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מקומות לעבוד על הרכב

imBroke
שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני מתכנן להתחיל פרויקט די גדול ואני מחפש מקום מקורה באיזור ירושלים לעבוד על הרכב.

חיפשתי מוסכים שיסכימו לי לעבוד במקום שלהם, לא מצאתי אף אחד שהסכים לי והיה נראה שאפשר לסמוך עליו.

מישהו יודע איך אני יכול למצוא איזשהו גראג' להשכרה או משהו בסגנון?

אני לא צריך מקום גדול מדי, רק מספיק להכניס רכב וקצת כלים

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון להביא כל פעם שתרצה לעבוד את הרכב ובסיום העבודה להוציא אותו?

או שאתה מחפש מקום להכניס את הרכב ועד סיום הפרוייקט שהוא יישאר שם?

בכל מקרה, תוכל לחפש מגרשים/מחסנים באורה /עמינדב/אבן ספיר. יש שם הרבה מחסנים נטושים, רובם לולים לשעבר.

אם אתה מעוניין אז סע לשם ותרחרח אצל בעלי העסקים. דרך האינטרנט לא תגיע הישועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכים לא מוכנים לעזור לך מכיוון שכנראב אתה תתפוס אצלם מקום פיזי במוסך או אפילו ליפט לכמה שעות.

האם הצעת תשלום על שימוש במוסך ?

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלאחסן הרכב לא כדאי בכל מקום אלא מקום שמותאם, אני אישית הייתי עד לתוצאות שריפה שהייתה במושב במבנה נטוש

2 גוויות של פורשה אפסנות שכבו להן ללא ניע.. היה מחזה עצוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהצעתי בתשלום, חינם לא הייתי מצפה לכלום... גם ככה, אני מעדיף מקום שאני אוכל לקבוע את השעות שלי, עם השקט שלי, אני בן אדם די פרטי ושקט וכמה שפחות אינטראקציה עם אנשים במהלך העבודה יותר טוב

מוסכים לא מוכנים לעזור לך מכיוון שכנראב אתה תתפוס אצלם מקום פיזי במוסך או אפילו ליפט לכמה שעות.

האם הצעת תשלום על שימוש במוסך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכוון להשאיר את הרכב שם מרגע ההתחלה ועד הסיום, ואז כנראה אביא אותו הביתה

האמת דרורה ועמינדב די מושלם לי במלחמת מיקום וגם יש לי קרובי משפחה שם, אתה במקרה מכיר איזה מישהו שיכול לתת לי כיוון? או שאני אצטרך ללכת לשם?

אתה מתכוון להביא כל פעם שתרצה לעבוד את הרכב ובסיום העבודה להוציא אותו?

או שאתה מחפש מקום להכניס את הרכב ועד סיום הפרוייקט שהוא יישאר שם?

בכל מקרה, תוכל לחפש מגרשים/מחסנים באורה /עמינדב/אבן ספיר. יש שם הרבה מחסנים נטושים, רובם לולים לשעבר.

אם אתה מעוניין אז סע לשם ותרחרח אצל בעלי העסקים. דרך האינטרנט לא תגיע הישועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט נשמע אסון, פורשה אספנות זה נקודת חולשה אצלי לא הייתי רוצה לראות מחזה כזה

כמובן שאם אמצא מקום אוודא מכל כיוון וזווית שהוא בטוח ומוגן, עוד יותר חשוב מהרכב זה הבטיחות של כל הסובבים

שים לב שלאחסן הרכב לא כדאי בכל מקום אלא מקום שמותאם, אני אישית הייתי עד לתוצאות שריפה שהייתה במושב במבנה נטוש

2 גוויות של פורשה אפסנות שכבו להן ללא ניע.. היה מחזה עצוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכוון להשאיר את הרכב שם מרגע ההתחלה ועד הסיום, ואז כנראה אביא אותו הביתה

האמת דרורה ועמינדב די מושלם לי במלחמת מיקום וגם יש לי קרובי משפחה שם, אתה במקרה מכיר איזה מישהו שיכול לתת לי כיוון? או שאני אצטרך ללכת לשם?

תאלץ לכתת רגליך לשם בשעות הבוקר מצויד בחיוך וסבלנות ולרחרח אצל בעלי העסקים. בגדול יש מגמת פינוי כל העסקים מכל רחבי המטה אבל עדיין יש שם לא מעט מסגריות/נגריות ועוד כמה בסגנון.

בעלי השטחים שם בדר"כ חמדנים :)

ואם יש לך קרובי משפחה שם- תתחיל מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...