Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה למתקיני אזעקות, ויש לי שאלה על ה-MVP625

שימו לב! השרשור הזה בן 6957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, קודם כל, אם השאלה על האזעקה לא מתאימה לכאן, אז בבקשה להעביר, תודה.

עכשיו ככה:

חבר בפורום אמר לי שהאזעקה שלי (MVP625) מסוגלת לשלוט על נעילה מרכזית באופן ישיר ללא צורך במה שנקרא "יחידת נוחות", וככה ניתן להוזיל את עלויות ההתקנה של הנעילה בחצי.

אני רוצה לאמת את דבריו, וכמו כן, אני צריך המלצות למקום שמתקין אזעקות כאלו, ויודע מה הוא עושה, לא אחד שיגרום לי קצרים כאלו באוטו שאני אצטער על היום שנתתי לו לגעת במשהו, כי קצרים בצמת חשמל אני יכול לעשות בלי מתקין.

תודה, ולילה טוב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לעניין הנעילה המרכזית - המ?ח של האזעקה מתחבר למנוע בדלת הנהג שבדר"כ שולט על שאר מנועי הנעילה.

בקשר למתקין, עד כמה שידוע לי אתה חייב לעשות את זה אצל מתקין מורשה אחרת האחריות בטלה, אני התקנתי ברחובות במתחם ביל"ו סנטר, עלות 330 ש"ח.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בתור אחד שהתקין את הנעילה מרכזית

יוצא מה "מוח " של האזעקה 2 חוטים שמתחברים ליחידה ראשית של הנעילה מרכזית ( קופסא שחורה )

התקנה שלי הייתה בבילו ולקחו 330 ש"ח

ובקשר לאחריות !

במידה ואתה מתקין את האזעקה אצל מתקין לא מורשה אין לך אחריות על חלקים של האזעקה שעלולים לההרס עקב התקנה לא נכונה !

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, האזעקה יעלה 330, מחיר סביר בהחלט להתקנה...

עכשיו השאלה היא כזו:

האם אני יכול להרכיב רק מנועי נעילה, ללא מוח השולט עליהם (יחידת נוחות ???), ואז חוסכים עוד כסף ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל סניפי אוטו דיפו ניתן להשיג את האזעקה הנ"ל!

700 ללא התקנה

1000 כולל התקנה

אגב לבחור ששילם 330 זה בטח היה באוטו דיפו נכון!?!? כי יש לנו סניף שם.....

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך את היחידה ששולטת על הנעילה המרכזית של הרכב באזעקה את חייב להתקין כזו בגלל שהאות שהיא נותנת למנוע שמורכב על הנעילה הופך את פאזה כל לחיצה על השלט.

בעברית,הפלוס והמינוס מתהפכים במנוע כל לחיצה על השלט.

מקווה שהבנת.

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אז זה מה שאני רוצה לדעת, האם האזעקה שלי מכילה את הדבר או שחייבים גישור של יחידת נוחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה תלוי ברכב, אם יש לו נעילה מרכזית (לא קשור לאזעקה).

אם כן, אז המוח מתחבר לחיבור הראשי , אצל הנהג וזה נועל את שאר הרכב.

יום טוב,

Chimpo.

מהירות האור גדולה ממהירות הקול, זו הסיבה שאנשים נראים חכמים עד שהם פותחים את הפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נבהיר משהו אחד

בכל רכב עם נעילה מרכזית יש את המח של המנגנון !

אין כזה דבר בלי !

והתקנה באוטו דיפו עולה 250 ש"ח

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...