Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית רכישה - מיאטה nc 2006

cabrio
שימו לב! השרשור הזה בן 1902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב חברים.

אני המון שנים בפורום, בד"כ רק עוקב , לומד ופחות מעורב ומגיב.

הפעם החלטתי לחרוג ממנהגי ולספר לכם על חוויה כיפית אישית.

זה יהיה קצת ארוך אז מצטער מראש :-)

אני בן 36, נשוי פלוס 3.

בעברי הרחוק (1999 ואילך) היו בבעלותי כל מיני רכבים מעניינים. בין היתר פיאט אונו טורבו דור שני, איביזה טורבו 01 , מוסטנגים, כמה וכמה אלפות ישנות, קליאו rsi , פורד אסקורט rs2000 ועוד כנה וכהנה.

בעשור האחרון (בערך..) קצת אחרי שנולדה הגדולה ירדתי מהנושא עקב בעיות פרקטיות וכלכליות.

בשנים האחרונות חשבתי לא מעט על מיאטה nc , אוטו שרק מלהסתכל עליו אני מבסוט, קל וחומר מהחיבור לנהג וחדוות הנהיגה שלו.

כל פעם חשבתי לקנות, ובסוף פחדתי ולקחתי שוב צעד אחורה.

סכום כסף לא מבוטל על אוטו ישן יחסית, לא פרקטי, רועש, צפוף ומה לא.

לפני מספר שבועות החלטתי שזהו. ברוך השם המצב הכלכלי על הכיפאק, האישה זורמת עם השגעונות, לא מעניין כמה זה יעלה, אני מחפש מיאטה nc ויהי מה. אחרי שנקנה נתמודד עם ההשלכות. ממש כמו פעם.

אחרי חיפושים ארוכים וחפירות בפורומים ואתרים שונים, הגעתי לבחור נחמד שלא פרסם ביד 2 אפילו.

התנאים הבסיסיים היו : 2006-2009, שילדה נקייה, בודי יפה. עם השאר נתמודד ונסדר במידת הצורך. בלי התנאים הנל לא יקרה.

נסעתי לבחור הנחמד ב 11 בלילה, ואיך שיצאתי מהאוטו וראיתי את המיאטה - זהו. התרגשות אמיתית בלב שלא היתה לי הרבה שנים כבר.

האוטו היה עם בודי יפהפה, קויילאוברים, גג חדש, צמיגים, פנסים של nc2 והכי חשוב - הבחור מתחייב על שילדה מנוע וגיר.

בדיוק מה שחיפשתי.

אמרתי לו שלמחרת בבוקר אחזיר תשובה סופית.

כמובן שלא ישנתי כל הלילה. בכל זאת, לשים ערימה של כסף על אוטו מודל 2006, כשבאותו סכום יכולתי לקנות משפחתית מכובדת מאוד וצעירה מאוד, או 2 ג'אז הייבריד כמו של אישתי :-)

בכל מקרה אחרי המון המון התלבטויות קבענו בדיקה ליום ראשון כשאני אומר לעצמי : מה יכול להיות. חיים פעם אחת.

האוטו נבדק במכון בדיקה בחולון - שילדה בלבד - ויצא נקי כמו שביקשתי.

לאחר מכן נסענו לחבר טוב בעל מוסך המתמחה במכוניות כאלו. נמצאו כמה ליקויים ברי תיקון, התווכחנו קצת , כסף, בעלות ויאללה.

אחרי הרבה שנים עם משפחתיות, אני יכול להגיד שאני נוהג, לא משנה באיזו מהירות, ופשוט מרוח לי על הפרצוף חיוך ענק, ואני עוד לבד באוטו :-)

זה הגיע לרמה כזאת שביום שני יצאתי מהעבודה בצהריים רק כדי לנהוג שעה ולחזור לעבודה.

כיף אדיר, תחושות של קרטינג (הקויילאוברים תורמים הרבה - האוטו קשה כמו בטון), צמיגי toyo r888 חדשים גם תורמים לחוסר הנוחות אך מפתים באחיזה מדהימה ותחושות ישירות למוח.

נגיעה קלילה - באמת קלילה- בגז בסיבוב, והתחת יוצא לטיול, בדיוק כמה שתכננתי. לא פחות ולא יותר.

גיר קצרצר, ידית קטנטנה, מערכת מקורית מצויינת עם 7 רמקולים, קסנון מקורי ועוד כמנה וכהנה.

ריפודים מעור בהתאמה אישית - לא מקורי.

ישיבה נמוכה מאוד, באוטו הזה עוד יותר עקב ההנמכה. כל תנועה הכי קטנה בהגה מיתרגמת ישר לפעולה. ממש קרטינג מגודל.

שווה כל שקל ששילמתי.

ושילמתי לא מעט, אפילו ביחס לשוק.

אני יורד לחניון ומבסוט רק מלהסתכל על האוטו. אפיחו בלי להכנס אליו.

תגובות ברחוב ובעבודה פשוט לא יאמנו. או שאנשים לא מכירים את האוטו בכלל, או שהם בהלם מאיך שהוא נראה.

אנשים מחייכים אליי בכל מקום :-)

היום היתה קצת שמש ב 9 בבוקר באיזור אשדוד, פתחתי גג בכביש 4 ובאמת שנהנתי מכל רגע.

מבסוט מאוד על הקנייה.

מקווה שנצליח להתנהל עם הדבר הזה בבית של 5 נפשות עם חוגים, וכל הברדק הרגיל :-)

עלויות כלליות:

ביטוח חובה וצד ג - כ 2800 ש"ח

טסט 1400 ש"ח. האוטו נקנה עם טסט לשבועיים כך שאני שילמתי את האגרה ואעשה טסט בימים הקרובים.

דלק - עדיין לא יודע. תלוי מאוד בנהיגה כמובן. אעדכן בהמשך.

ירידת ערך - לא צפוי משהו דרסטי עקב המחירים של המיאטות. קונים משהו טוב ביקר, מוכרים ביקר.

יש לסדר עוד תושבת מנוע ו/או גיר, טסט, פס פלסטי מעל החלון, ועוד כמה דברים שבא לי שלא חייבים.

אעדכן בהמשך התהליך

אם הגעתם עד לפה, תודה על הסבלנות :-)

בהמשך הערב אעלה תמונות

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כייף לקרוא! תתחדש וסע בדרכים טובות!!! שמח בשבילך חבר!.

אגב, האם חברות הביטוח לא מבטחות רכב כזה בביטוח מקיף או שאתה בחרת רק צד ג וחובה?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש ותהנה (למרות שזה גם ככה יקרה) הרבה.

גם אני חשבתי ועדיין חושב על הדגם הזה, אולי עוד יקרה.

תמונות :-)

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים

ביטוח כרגע עשיתי רק צד ג.

מקיף רוב החברות לא עושות. בימים הקרובים אמורים לחזור אליי עם מחיר ואז נראה איך מתקדמים.

לגבי תמונות, אני לא מצליח מהטלפון. לא יודע למה. אנסה בהמשך הערב מהמחשב בבית כשאגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה שנים עם משפחתיות, אני יכול להגיד שאני נוהג, לא משנה באיזו מהירות, ופשוט מרוח לי על הפרצוף חיוך ענק, ואני עוד לבד באוטו :-)

זה הגיע לרמה כזאת שביום שני יצאתי מהעבודה בצהריים רק כדי לנהוג שעה ולחזור לעבודה.

לך תסביר לאנשים, מי שאין לו את החיידק לא יבין.

תתחדש

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדים ממש התלהבו.

גם האישה ישר רצתה סיבוב. זורמת איתי בקטעים האלה ברוך השם.

אמיר - כמה שזה נכון אחי.

רוב החברים שלי לא היו מוכנים לנסוע חצי מטר עם מתלים כאלה.

אשכרה מי שאין לו את החיידק לא יבין בחיים.

לגבי תמונות - עברתי ל full site בטלפון ועדיין משום מה לא מצליח לעלות.

אם מישהו רוצה לשלוח לי בפרטי טלפון שלו ואשלח לו והוא יעלה אז בשמחה.

אני מת לעלות אבל לא מצליח.

אולי כשאגיע למחשב זה יעבוד כמו שצריך.

עריכה אחרונה על ידי cabrio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20190107_114539.jpg20190107_114554.jpg20190107_114702.jpg20190107_114709.jpg

כמו שהבטחתי - תמונות של הכלה.

בחיי שאני יורד לעשות סיבוב עכשיו.

איזו הרגשה כיפית.

ד"א, הצמיגים האלו (TOYO R888) מרעישים ברמות שלא שמעתי באף אוטו אחר.

הם גם ממש גורעים מנוחות הנסיעה שגם ככה לא להיט עם הקוילאוברים.

נשתדל לגמור אותם מהר ונחליף לסט שקט יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תתחדש ותהנה :)

אני מכיר את הרכב אישית ב-3 הידיים האחרונות שלו, קנית רכב מעולה :)

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]514516[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]514517[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]514518[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]514519[/ATTACH]

כמו שהבטחתי - תמונות של הכלה.

בחיי שאני יורד לעשות סיבוב עכשיו.

איזו הרגשה כיפית.

ד"א, הצמיגים האלו (TOYO R888) מרעישים ברמות שלא שמעתי באף אוטו אחר.

הם גם ממש גורעים מנוחות הנסיעה שגם ככה לא להיט עם הקוילאוברים.

נשתדל לגמור אותם מהר ונחליף לסט שקט יותר.

אם תרצה, אוכל לעזור לך לגמור אותם :twisted:

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...