Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

777 vs 787 של אלעל - במי מהם הטיסה נעימה יותר?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעיה.

טסתי לפני שנה ב-777 של אלעל. טסתי לפני חצי שנה ב-789 של BA, שהקונפיגורציה שלו דומה לזו של אלעל (9 מושבים לרוחב). כמובן במחלקת התיירים. העדפתי במשהו את הטריפל של אלעל - אבל היה מדובר ב-ECE, אחד מהשניים המצויידים במערכת בידור קצת יותר מודרנית. ודרך אגב, הנוח ביותר היה דווקא ה-767 הישן (EAP, שבינתיים יצא מהצי). היתרון - מרווח רגליים יותר רחב והעדר מערכת בידור מובנה (היתה מערכת בידור מבוססת WiFi) שחסכה את קופסאות ה-IFE שכל כך מפריעות לרגליים.

הניסיון שלי - כמובן לא בחברות פרימיום אסיאתיות - הוא שכולן אותה צרה (תרתי משמע). מדובר בקרונות בקר עם טיפה פחות או טיפה יותר מקום 320 או 380 צפופים בדיוק באותה מידה, אם כי יש חברות במיוחד גרועות. ה-pitch של המושבים הפך לנתון הרבה פחות רלוונטי, עם פיתוח מושבים יותר דקים ויותר נוחים, יש מטוסים עם pitch של "30 שעדיפים על "32 יותר ישנים או עם תיבות IFE מתחת לרגליים. ועוד לא דיברנו על רוחב המושב, אשר הולך ומצטמצם עם השנים, כיום "17 די סטדרטי, לא כל כך מתאים לבעלי ישבן רחב.

ודרך אגב - אני לא יודע מה לוח הזמנים, אבל ה-777 של אלעל עומדים לפני שיפוץ תא הנוסעים, מה שיהפוך אותם יותר צפופים.

נקמיצ'י - מכיר את seatguru? כי אם לא - הגיע הזמן להכירו

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם יצא לי לטוס ב-787.

יש דיבורים ברשת על יכולות טובות כנגד כיסי אוויר.

בסך הכל במחלקת תיירים. במי הטיסה נעימה יותר?

אז המדד שלך לטיסה נעימה זה כמה המטוס טס חלק וזהו? כי השאלה שלך ספציפית על עמידות לשינויי רוחות חזקים.

אני לא חושב שמי מהם יכול להוכיח התנהגות שונה דרמטית בהינתן שינוי רוח X, הם קרובים מידי בגודל ובתכונות בכדי שתרגיש משהו שונה להבנתי.

אני אישית מודד נוחות קודם כל בכמה מרווח יש לי במושב שלי, אחרים יגידו בידור ואוכל, כל אחד והמדדים שלו.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכן.

הטיסה לא ארוכה מאוד 5 שעות (לונדון) ואני לא ישן בטיסות.

אני גם לא גדול מאוד אז פחות קריטי לי עניין הצפיפות.

גם לא אכפת לי לא לאכול 5 שעות.

בעיקרון תהיתי האם יש שיפור משמעותי ב-787 החדשים מבחינת נוחות הטיסה עצמה (דווקא הרעידות יותר מפריעות לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בעיקר במזג האויר.

ה-787 קצת יותר קל וקטן, אין לי מושג עד כמה זה ההבדל משמעותי מבחינת קופצנות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס כתבת אלעל...

הבעיה בדרימליינר היא שהמושבים צרים מאוד, וזו בעיה ידועה לא רק באלעל אלא גם בבריטיש, אייר קנדה, ועוד חברות. אין סוף תלונות ולמעשה בריטיש תיקנו קצת את המצב בדגמי ה900 בגלל תלונות לקוחות.

לגבי Turbulence אכן אמור להיות נעים יותר בדרימליינר , אבל אחרי לפחות עשרים טיסות בכאלה קשה לי מאוד להגיד לך אם בפועל זה טוב יותר בהשוואה ל777 (או 747 וA380 לצור העניין).

בכלל קשה מאוד לשפוט או למדוד את זה כי צריך בדיוק את אותן תנאים כדי להשוות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי עם אל-על, טסתי עם קאת'י פסיפיק, טסתי לואו קוסט, טסתי עם הבריטים וטסתי עם הצרפתים. טסתי ב-737 וטסתי ב-787 ופעם גם ב-767.

מה אני אגיד לך הכל אותו זבל בדיוק.

מעמיסים נוסעים, דוחסים אותם, מאכילים אותם מזון מעובד ופורקים אותם בנמל היעד (בתקווה) עם כאב ראש וג'ט לג.

לוקח מה שנותן יחס מחיר - זמן טיסה הכי טוב וסוגר את הפינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אם הכימאי.

לא שאין יותר גרועים - הטיסות האחרונות שלי באיזיג'ט וב-3M8 חדש לגמרי של סמארטוינגס היו בדרגת עינוי , אבל אפילו בריטיש היו צפופים מאד (ואני מדבר על 4 דגמים - 321, 380, 789 ו-772).

דרך אגב רוברט, אין 787-900, אלא 787-9. בואינג שינו את הסימול בשנים האחרונות. זה נכון לדגמי ה-737Max, ה-787, ה-747-8 ודגמי ה-777 העתידיים 8 ו-9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב רוברט, אין 787-900, אלא 787-9.

אכן, אתה צודק. התכוונתי לכתוב 789 שזה המונח המקובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השורה התחתונה היא שמחלקת תיירים צפופה וזה באמת לא משנה עם איזו חברה טסים. הפיתרון היחיד (אם אין לך סטטוס בחברת התעופה) היא לשלם על מקומות עם תוספת מקום, כשזו אופציה. או ללמוד איך לטוס בביזנס במחירים סבירים :)

אגב, לפעמים הפרשי המחירים בין תיירים ופרמיום (תיירים פלוס) יכולה להיות עניין של דולרים בודדים ,ואז התוספת בהחלט משתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 787, הוא יותר נעים לשהייה בזכות התאורה ומערכת הלחץ של המטוס. ההרגשה בפנים היא של גובה נמוך יותר ולכן נעים יותר לשהיה לעומת 777. מבחינת כסאות, כל חברה שונה. לטובה או לרעה. עדיף ביזנס [emoji3]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שלא יצא לי לטוס ב787 של אלעל - יצא לי לטוס ב737 ו767 ממש לא מזמן(באוקטובר) והם היו עם מרווח טוב - לפני שנתיים וקצת טסתי ב777 מלוטון לתל אביב והוא היה המטוס עם המרווח רגליים הכי גרוע שטסתי בו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-767 פחות או יותר בדרכם האחרונה, נדמה לי שתוך מספר שבועות ישאר רק אחד, וגם הוא בעצם רק כמטוס של ביבי.

ה-737 מופיעים במספר תצורות - חלקם "נורמליים" וחלקם בתצורה מצופפת מאד. הגרועים ביותר הם אלה שהוסבו כמטוסי סאנדור. האמת היא שבפעם האחרונה טסתי ב-737 של אלעל לפני כ-3 שנים לניס, טיסה של למעלה מ-4 שעות במטוסים צפופים מאד. אבל יש גרועים מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...