Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - יגואר I-Pace

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמעת די מדהימה חווית נהיגה ברכב שכזה. אין ספק שזה העתיד הבלתי נמנע, עוד עשור אני מתאר לעצמי שלא יהיה ניתן לקנות רכב עם מנוע בעירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי אתמול ב-I Pace, התאוצה היא שלו היא חוויה מדהימה, הגב נדבק למושב וזו לא קלישאה.

הבלימה הרגנטבית היא משהו שצריך להסתגל אליו.

מה שמיוחד ביגואר הוא התחושה הספורטבית שלה. הציפייה מרכב חשמלי היא שהוא יהיה קלנועית משודרגת והיגואר ממש רחוק מקלנועית, רכב ספורטבי במלוא מובן המילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בריטי וחשמל? לא תודה.

זה רכב ליסינג קלאסי, לא מאמין שמישהו יקנה את זה פה (בארה"ב) כחדש.

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט מה יותר מקסים

הרעיונות שלך לצילומים או הכתיבה שלך...

פאבל תקים מפלגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שכתבו על טסלה בתחילת דרכה. זאת הסיבה שאנשים קונים אותן. אבל יחד עם זאת יש לי משהו שלא ברור לי. אני זוכר נבחנה כאן I3 של BMW שנתנה בדיוק אותה תחושה וגם ננהגת לרוב על ידי דוושה אחת. אבל אין שום איזכור שלה לאורך כל הכתבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שכתבו על טסלה בתחילת דרכה. זאת הסיבה שאנשים קונים אותן. אבל יחד עם זאת יש לי משהו שלא ברור לי. אני זוכר נבחנה כאן I3 של BMW שנתנה בדיוק אותה תחושה וגם ננהגת לרוב על ידי דוושה אחת. אבל אין שום איזכור שלה לאורך כל הכתבה.

למה אתה אומר ככה? יש אזכור, אפילו פעמיים.

אבל הסיבה העיקרית, אם תשאלו אותי, שהמכונית החשמלית לא באמת תפסה עד היום היא כפולה - הראשונה, הטווח לא אפשר לה להיות תחליף ראוי למכונית הבנזין זריזת התדלוק ודרש אחזקת רכב נוסף; והשניה היא... תסתכלו עליהן, בעולם שמכוניות אמורות לסמל לעולם שיש לך סטייל וטעם, קצת קשה לגרום לאנשים לקנות מכוניות עם סקס אפיל של ערימת עלי בייבי.

ובניגוד מוחלט לכמעט כל מכונית חשמלית אחרת (להוציא טסלה והאי-טרון של אאודי) הוא גם מציע טווח שהופך אותו לכלי תחבורה בר-קיימא ולא איזה גימיק סופ"שים שקניתם כדי להרשים את החברים שלכם בסניף קריית עקרון של גרינפיס.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היגואר i-pace מסמל סוף עידן.

זה הרכב החשמלי המלא השלם ביותר שיש כיום, ובהחלט מביא את הקידמה ולכאן ועכשיו ועושה את זה בצורה שלמה, ללא הרגשה של פרי בוסר או חבלי לידה...

זה הדבר הטוב והאמיתי והוא כאן.

יש לו הכל ובמינון הנכון.

ללא ספק זה צריך לזכות ברכב השנה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרני רכב רוצים להרוויח כסף ממכירת מכוניות.

טסלה מפסידים כסף מאז שהחברה נפתחה.

טסלה מתקיימים מכניסת משקיעים חדשים והטבות מהממשלות.

יצרני הרכב כנראה עשו את החישוב שלהם שעכשיו אפשר למכור מכוניות חשמליות ברווח.

אז מה נסגר מה עדיף i-pace, יונדאי איוניק חשמלית או רנו זואי?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מסמל שסוף סוף היצרנים הותיקים מצליחים להדביק את טסלה ולהציע משהו באותה הרמה.

לא בדיוק. האיפייס הרבה פחות חסכוני יחסית לטסלות ולכן הוא נזקק לסוללה של 90 קוט״ש כדי להציע טווח של 470 ק״מ בעוד שטסלה מודל 3 עם סוללה של 75 קוט״ש מציעה טווח של 560 ק״מ. אפילו המודל X, שהרבה יותר גדול מהאיפייס יותר חסכוני ממנו. אני לא רואה סיבה להעדיף את האיפייס על המודל 3 למעט מי שממש רוצה SUV קטן ולאלו טסלה תתן מענה עם מודל Y. עם זאת, מגיע ליגואר כל הכבוד על הנסיון ליצר רכב חשמלי שאנשים שאוהבים מכוניות ירצו לקנות וזה ההבדל בינו לבין הליף, הבולט וה-i3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...