Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקדים משפטי חשוב! איביזה חדשה שהוחלף לה מנוע

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותו מחיר כמובן שלא.

אבל בהנחה של 20% כל אחד מהמצקצקים כאן היה רץ לרכוש.

חבר'ה צאו מהסרט. החלפת מנוע מקורי מושלם חדש זה לא ניתוח מוח ולא מדע טילים.

(בניגוד לפתיחת מנוע אשר יכולות להיות לה השפעות ארוכות טווח).

אין לה שום משמעות טכנית, רק מסחרית גרידא.

אישית אגב גם 20% לא הייתי עושה את זה(אולי אם הרכב מספיק ישן - אבל על רכב בן שנתיים-שלוש לא) - מול זאת אם אתה אומר שהיית משלם 20% פחות משמע השמאי צדק שקבע ירידת ערך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

teyal די מספיק...

כשהחליפו מנוע ברכב הקודם שלי בגלל תקלה ודרשתי לעשות עליו טרייד אין במחיר מחירון, היבואן נתן לי עליו סביבות ה- 70 אלף שקל כאשר החברה שקנתה ממנו קנתה אותו ב- 47 אלף. זה אגב אחרי שביבואן אמרו לי שאני רק מרוויח מזה שמחליפים מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אגב גם 20% לא הייתי עושה את זה(אולי אם הרכב מספיק ישן - אבל על רכב בן שנתיים-שלוש לא) - מול זאת אם אתה אומר שהיית משלם 20% פחות משמע השמאי צדק שקבע ירידת ערך.

בוודאי שיש ירידת ערך, לא טענתי שלא.

העניין הוא שיעור ירידת הערך

גם השמאי של צ'מפיון קבע ירידת ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

teyal די מספיק...

כשהחליפו מנוע ברכב הקודם שלי בגלל תקלה ודרשתי לעשות עליו טרייד אין במחיר מחירון, היבואן נתן לי עליו סביבות ה- 70 אלף שקל כאשר החברה שקנתה ממנו קנתה אותו ב- 47 אלף. זה אגב אחרי שביבואן אמרו לי שאני רק מרוויח מזה שמחליפים מנוע.

כשעומדות לפני שתי אלטרנטיבות, האחת רכב חדש יחסית מיד פרטית שהוחלף בו מנוע, השניה גרוטאת ליסינג מרופטת שעברה קילומטראז' בשמיים עם מנוע אוריגינל ושתיהן סביב אותו מחיר, אני לפחות יודע במה הייתי בוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעומדת מולך איביזה פרטית עם קמ נמוך מול אחת זהה שעברה החלפת מנוע עדיין תבחר בזו שעברה החלפת מנוע?

תשווה תפוזים לתפוזים, ואם כבר אתה משווה תפוזים לקלמנטינה רקובה אז לפחות תציין שאם המחיר שלהן זהה אז הורדו לפחות 20% מהמחירון על כל אחת מהן, הרי על ליסינג שחוט מורידים כן?

עדיין לא מבין למה עניין ה30% משחק תפקיד כל כך חשוב פה לחלק מהאנשים. זה לא העניין וזה לא מעניין.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעומדת מולך איביזה פרטית עם קמ נמוך מול אחת זהה שעברה החלפת מנוע עדיין תבחר בזו שעברה החלפת מנוע?

תשווה תפוזים לתפוזים, ואם כבר אתה משווה תפוזים לקלמנטינה רקובה אז לפחות תציין שאם המחיר שלהן זהה אז הורדו לפחות 20% מהמחירון על כל אחת מהן, הרי על ליסינג שחוט מורידים כן?

עדיין לא מבין למה עניין ה30% משחק תפקיד כל כך חשוב פה לחלק מהאנשים. זה לא העניין וזה לא מעניין.

חשבתי שענין המחיר הדומה מובן מאליו ולא כל דבר צריך להסביר עד לרמת הפסיק, כנראה שטעיתי, קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנתי את דבריך כראוי. היו פה יותר מדי רחשים שניסו להסית את העיקר לתפל ואני כבר לא בטוח מה ניסית להגיד.

אם רצית להגיד שרכב פרטי עם מנוע חדש במצב טוב עדיף על נבלת ליסינג אתה כמובן צודק.

מה שכן רוכש רכב פרטי שלא נוסע הרבה ושומר עליו לא רוצה למצוא את עצמו לאחר שלוש שנים באותה משבצת של רכב ליסינג גמור.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיש ירידת ערך, לא טענתי שלא.

העניין הוא שיעור ירידת הערך

גם השמאי של צ'מפיון קבע ירידת ערך.

השמאי של צ'מפיון לא קבע ירידת ערך, החברה החליטה שיש ירידת ערך

שמאי מטעם היבואנית טען מנגד כי אין סיבה לירידת ערך, למרות שבעסקת הטרייד-אין שהוצעה לא', נלקחה ירידה ערך שכזו בחשבון.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה צאו מהסרט. החלפת מנוע מקורי מושלם חדש זה לא ניתוח מוח ולא מדע טילים.

(בניגוד לפתיחת מנוע אשר יכולות להיות לה השפעות ארוכות טווח).

אם היינו בארץ אחרת,אתה צודק

אבל בארץ,עדיין יש לך מוסכים ומוסכניקים,שזורקים ברגים לפח כי הם "מיותרים" (:shock::idea: )

בחייאת,טיפולים קטנים לפעמים לא מבצעים כמו שצריך - החלפת מנוע בכלל תדרוש את גיוס כל המוסך..

ומה לעשות,מוסך עם שם\מוניטין רע,כנראה "הרוויח" את זה ביושר.. :?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...