Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות פנגו - איסוף רכב לטסט ולטיפול שנתי

Mc20
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רציתי לשאול אם משהו כאן התנסה בשרות של פנגו לגבי איסוף רכב לטסט ולקיחת רכב לטיפול שנתי.

עלות 288 ש"ח כלומר 24 ש"ח לחודש.

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תבקשו מהמוסך שלכם לאסוף את הרכב ולבצע את הטסט?

למי שאין לו זמן, זה שירות נהדר, ואני משתמש בו גם ברכב של האישה (מוסך מורשה), וגם במכוניות שלי (מוסך כללי).

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת הייתם נותנים את הרכב שלכם לאיזה נהג עלום של פנגו?

אני יכול להבין שימוש בשירות כזה של המוסך שלך, בהסתייגות שמדובר במוסך שעליו אתם סומכים בעיניים עצומות (רון, גבע, שמשון וכד').

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת דרך יכולה להרגיע את כל החששות שלכם

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התירוץ לא יחזיק כשיש מצלמה דו כיוונית ורואים בדיוק מי מנתק את הכבל.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

redroze התגובה שלך רק מחזקת את העובדה למה לא להשתמש בזה.

אם אתה מתכוון לרשת את הרכב במצלמות שגם מחוברות לUPS שנמצא בתא המטען שמקבל טעינה סולארית מהגג ~ פשוט תשב לידו כשהוא נוהג או שתיקח בעצמך את הרכב כמו שהרבה נוהגים לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לשבת לידו זה די מייתר את כל העניין, הקטע בשירות הזה שאתה יכול להמשיך בעיסוקך ולא צריך לגשת למוסך. לוקחים לך את הרכב ומחזירים לך אותו עם טסט.

אני אישית לא מרשה גם לאישתי לנהוג לי ברכב, אז בטח שלא לאיזה בחור אחרי צבא שחוסך כסף להודו מעבודות מזדמנות.

למוסכניק שאני סומך עליו, עם זה אין לי בעיה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
השתמשתי בשירות הזה שלהם פעמיים וזה בהחלט שווה את זה ולו רק בגלל החסכון בזמן.. כל סידור כזה שיכול לחסוך לי זמן מבורך מבחינתי.

מוטי, מה קורה אם לא עובר טסט? מחזירים לך אותו עם ההארכה (לא זוכר אם שבוע או שבועיים)? יש אפשרות שישאירו את הרכב במוסך?

תודה

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

288 ש"ח בשביל לקיחת הרכב פעמיים בשנה (פעם לטיפול ופעם לטסט) לא נשמע לי זול. המוסך שלי לוקח את הרכב לטיפול בחינם ולטסט תמורת מחיר זול יותר מזה.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...