Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו - מצבר התרוקן עקב השארת תא כפפות פתוח

justme!
שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשות קיה פיקנטו שנת 2015 אוטומט.

שכחתי את תא הכפפות פתוח משישי בלילה עד ראשון בבוקר (היום) ויש בו נורה שדולקת קבוע, גם כשהרכב כבוי.

בבוקר הרכב לא הניע. האם הגיוני שנורה כזו תגמור מצבר במשך זמן כזה?.

נ.ב.

הייתי בחול שבועיים וחצי לפני כחודש, וגם אז המצבר נגמר (אבא שלי עשה בשבילי סיבוב קטן מסביב לשכונה פעם אחת שבוע אחרי שטסתי).

הטענתי עם כבלים והכל היה בסדר עד התרחיש האחרון.

האם כדאי להחליף מצבר או שהמתואר למעלה תקין?.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני מאוד, גם נורה קטנה בתא הכפפות יכולה לגמור את המצבר לאחר מספר שעות.

כל ארוע כזה של פריקה עמוקה מקצר את חיי המצבר באופן משמעותי.

* עריכה, גם אם המצבר יניע בהצלחה אני ממליץ בחום להצטייד בערכת התנעה ניידת (בוסטר). יש סיכוי רב שהמצב הזה יבגוד בך באופן מפתיע במהלך החורף.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

עקב כך שהוא התרוקן פעמיים כבר, האם זה בסדר לטעון אותו שוב עם כבלים או שכדאי להחליף מצבר? (הוא בן שנה ומשהו).

אגב, בהטענה עם כבלים, האם צריך לבצע נסיעה בכביש מהיר או שזה לא קריטי?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

עקב כך שהוא התרוקן פעמיים כבר, האם זה בסדר לטעון אותו שוב עם כבלים או שכדאי להחליף מצבר? (הוא בן שנה ומשהו).

אגב, בהטענה עם כבלים, האם צריך לבצע נסיעה בכביש מהיר או שזה לא קריטי?.

אתה לא מטעין עם כבלים אלא מניע את הרכב עם כבלים, אח"כ הרכב מטעין את המצבר.

רצוי נסיעה ארוכה אח"כ ואם אפשר, עם כמה שפחות צרכנים עובדים. בעמידה המצבר נטען פחות מאשר כשהמנוע עובד על טורים גבוהים יותר וזה אמור לענות על שאלתך לגבי הכביש המהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניעים עם כבלים או עם בוסטר.

מטעינים עם מטען, למשל https://www.ctek.com/products/vehicle/mxs-5-0

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ברשות קיה פיקנטו שנת 2015 אוטומט.

שכחתי את תא הכפפות פתוח משישי בלילה עד ראשון בבוקר (היום) ויש בו נורה שדולקת קבוע, גם כשהרכב כבוי.

בבוקר הרכב לא הניע. האם הגיוני שנורה כזו תגמור מצבר במשך זמן כזה?.

נ.ב.

הייתי בחול שבועיים וחצי לפני כחודש, וגם אז המצבר נגמר (אבא שלי עשה בשבילי סיבוב קטן מסביב לשכונה פעם אחת שבוע אחרי שטסתי).

הטענתי עם כבלים והכל היה בסדר עד התרחיש האחרון.

האם כדאי להחליף מצבר או שהמתואר למעלה תקין?.

תודה רבה.

1. לאחר התנעת הרכב בעזרת כבלים בצע נסיעה של שעה מחוץ לעיר בכדי למלא את המצבר.

2. אם מדובר על המצבר המקורי של הרכב קרי כבר 4 שנים עברו מאז נרכש הרכב כדאי לשקול החלפה של המצבר במידה ואתה מרגיש בעיות התנעה(התנעה ארוכה/קשה) בבקרים.

לא חייבים להמתין לרגע האחרון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...