Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי קרמי/ננו לרכב לרכב חדש.

שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי,

יש ברשותי מזדה 6 2016 צבע לבן, שמעתי על כל מיני סוגים של ציפויים,

אשמח לדעת מה מומלץ, מחזיק יותר זמן, שומר משריטות ולכלוך לאורך זמן?

ואם אתם מכירים מישהו שאתם בוטחים עליו ב100%..

תודה מראש לעונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קניתי בשעה טובה רכב חדש ורוצה לעשות את אחד מהציפויים למנוע שריטות בעיקר וסוויבלים ,

אני צריך המלצה מה הכי כדאי לעשות (עלות תועלת) מה היתרונות ומה החסרונות של כל אחד מול השני ,

וכמובן טלפון או חברה רצינית ולא איזה חאפר (כי כאלו יש מלא מלא מלא בשוק) שיודע לעבוד והתוצאות בהתאם ! אבל שלא יעלה כמו בית,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

יש לי רכב חדש מהחברה שלא נשטף עדיין בכלל(אני הורדתי מעליו את המדבקות שהגיע מהיצרן)

האם אתם ממליצים לעשות ציפוי ננו או אוטם צבע ווקס?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ננו/קרמי יחזיק בין שנה לשלוש שנים (כמובן עם תחזוקה)

אוטם יחזיק כחצי שנה ויותר (יש טובים יותר)

ווקס מחזיק בחום הישראלי כחודש/חודשיים

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי רכב חדש מהחברה שלא נשטף עדיין בכלל(אני הורדתי מעליו את המדבקות שהגיע מהיצרן)

האם אתם ממליצים לעשות ציפוי ננו או אוטם צבע ווקס?

תודה.

המלצה עם מצר שקל ליישם ומחזיק הרבה,

יש שתי חברות טובות והמוצרים שלהם מראים בבדיקה התנהגות זהה

https://www.amazon.com/Meguiars-G190526-Hybrid-Ceramic-Wax/dp/B06WVQ6MVR

https://www.amazon.com/Mothers-01024-Ceramic-Spray-Coating/dp/B07K46RD7Y/ref=pd_sbs_263_t_2/133-9905785-0096251?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07K46RD7Y&pd_rd_r=63f30e0f-5986-4f35-86ed-3c9f6c9480b5&pd_rd_w=alNM9&pd_rd_wg=jIB2c&pf_rd_p=5cfcfe89-300f-47d2-b1ad-a4e27203a02a&pf_rd_r=6P07C68GH3ZJVTSKP14Q&psc=1&refRID=6P07C68GH3ZJVTSKP14Q

ליישם מאד קל ויחזיק לך קרוב לשנה

עמה עמיד:

הוא משתמש במעונה ועם כמה סוגים של חומרי ניקוי/פולישרים להוריד

סיכום: מוצר מעולה שיתן לך לאורך זמן הגנה טובה מווקס ואוטם - לא משנה באיזו חברה תבחר כי הם זהים כמעט

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ננו/קרמי יחזיק בין שנה לשלוש שנים (כמובן עם תחזוקה)

אוטם יחזיק כחצי שנה ויותר (יש טובים יותר)

ווקס מחזיק בחום הישראלי כחודש/חודשיים

הנה התשובה בוידאו

[video=youtube;Yxz3zSVIm-g]

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום רכשתי רכב חדש מהחברה ואני לא ממש מבין בתחום אבל הבנתי שאפשר לצפות את הרכב בציפוי ננו או מדבקה ppf ( או חומר אחר מומלץ)רציתי לדעת מה עדיף להגנה משריטות ושמירה על הצבע? 

כל כמה זמן צריך להחליף את המדבקה או לצפות מחדש? 

והאם יש מקום מומלץ לבצע בו את זה עדיף באזור צפון 

עניין נוסף חשבתי לשים ריפוד של הדר רוזן מסוג קרבון האם יש משהו יותר מומלץ? ואצל מי אפשר לבצע את הכיסוי בצורה מקצועית ובהתאמה לרכב (פעם שמו לי כיסוי ושברו לי פלסטיקה ברכב)עדיף גם באזור הצפון 

תודה לעוזרים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מתלבט האם לעשות רק פוליש וואקס מקצועי ואיכותי או ללכת כבר על ננו קואטינג.

יש גם שריטות, כולל אחת של נשמה טובה עם מפתח שהחליט לטפל באחת הדלתות, עמוק אבל לא חדר את מלוא הצבע.

רכב BMW F30 לבן מ2014. לפני שנתיים עשיתי פוליש וואקס, שטיפות בעיקר ידניות. מאז הרבה עבר על צבע הרכב והגיע הזמן לטפל כמו שצריך.

ראיתי פרסום של https://www.facebook.com/dorgolancarwash/ (מקווה זה לא מנוגד לחוקי הקבוצה לפרסם לינק)

מישהו יכול לחוות דעה מנסיון או מהתרשמות בפרסום, האם כדאי לעשות אצלם, רק 1400 ש"ח הכל כולל הכל עם 2-3 שכבות ננו, נשמיע לי זול, האם אפשרי בלי לעגל פינות באיכות החומר\עבודה?
זה הכי קרוב אליי שמצאתי גם, יצריך להשאיר את הרכב יומיים בכל מקרה.
תודה רבה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס לא יחזיק יותר מכמה חודשים במקרה הטוב.

ננו שמתוחזק כמו שצריך יכול להחזיק שנתיים

לא מכיר את הבחור ששלחת אבל אישית לא הייתי מבצע ננו בשטיפת רכבים של תחנת דלק, לא מאמין שהוא משתמש בחומרים איכותיים יותר מדי ואולי יש סיבה למחיר הנמוך יחסית

ממליץ על בחור בשם Detail Monkey שיושב לא רחוק מחולון, יש לו מחירים נוחים ומניסיון אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

קנינו אינפיניטי Q30 חדשה מהחברה, רוצים להשאיר אותה כזו.

מחפש המלצות לציפוי ננו איכותי, עדיף במרכז הארץ אבל לא רק.

תודה

עריכה אחרונה על ידי Tyman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בהחלט כן, יגן על צבע הרכב מפני מזהמים שונים, ויקל בניקוי. 

השקעה כדאית שמחזיקה באורך חיים של הצבע = שמירת ערך.

כל רכב חייב לעבור טיפול ראוי לשמירה על הצבע.  (כמו טיפולים שוטפים לרכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...