Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי קרמי/ננו לרכב לרכב חדש.

שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום אשמח לחוות דעת טובות לעשות ציפוי נאנו קרמי לרכב חברה חדש.

עלויות

איזור מרכז עדיפות

כמה זמן זה לוקח

והאם זה באמת שווה לרכב חדש

3 פעמים קניתי רכב חדש מהחברה ואף פעם לא עשיתי

אבל סבלתי תמיד משריטות וכל מיני לכלוכים

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי קרמי לא מונע שריטות מדלתות של אחרים או אבנים וכו' שפוגעות ברכב, ציפוי הגנה מדבקה כגון PPF כן מגן, אבל עולה יותר (כמה מאות שקלים למטר לפעמים יותר).

אם הרכב חדש ויקר לליבך, ואתה רוצה למנוע בכל צורה אפשרית פגמים של דלתות וכו' ברכב ממליץ מאוד לבצע PPF, העלות לא זולה סביב כמה אלפים לרכב (תלוי בגודל).

אישית ברכב שלי ביצעתי את הציפוי הנ"ל בפגוש הקדמי, בחצאיות מקדימה ועל מכסה המנוע, הרכב שלי הוא קטן, בעוד שציפוי קרמי בוצע על כל שאר חלקי הרכב.

ציפוי קרמי נועד יותר למפגעי סביבה שתלויים במזג אוויר, כגון פיח / לכלוכי גשם / צואת יונים (ציפוי קרמי מיוחד שיכול לעמוד בזה, לא כולם), וכו.

אמור להקל על השטיפה השבועית ואמור לשמור על הברק של הרכב.

ישנם ציפויים שמגיעים עם תרסיסי חיזוק כגון CAR PRO RELOAD שהוא איכשהו מונע שריטות קלות, או לפחות ככה הרשמים ממנו.

העלות של הציפוי הקרמי זולה יותר משמעותית מ PPF, ממליץ לחלק חלק מהרכב ל PPF ועל כל מה שנשאר לשים קרמי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם.

הוריי רכשו לפני כחצי שנה סקודה קודיאק.

בזמן האחרון החתולים הנחמדים של השכונה החלו להתמקם על מכסה המנוע החמים והנעים וכמובן שבדרך שורטים אותו בלי הכרה.

ראוי לציין שהרכב חונה בחניה תת קרקעית (אך יש רק קומה אחת ו חנייה של הוריי קרובה לכניסה כך שהחתולים תמיד יכולים להכנס ולמצוא את האוטו החם).

הרכב שחור מטאלי אז כמובן שאת השריטות רואים גם יותר.

התלבטנו אם כדאי לעשות איזשהו ציפוי או מדבקה (קרמי/ניילון מה שלא יהיה) לרכב כדי להימנע מה שריטות המיותרות האלה.

אז השאלה היא בתאכלס האם זה משתלם? שווה את המחיר (באיזור 2000-2500 מהבדיקות שעשינו בקטנה)? או שאולי בכלל עדיף פעם בחצי שנה שנה לעשות פוליש וזהו?

אשמח לשמוע דעות לפה ולפה, תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש מסיר בכל פעם חלק מסויים מהלכה של הרכב (הציפוי שיושב על הצבע). לא נראה לי שמומלץ לעשות את זה באופן קבוע.

אם השריטות מפריעות אז הגנה בדמות ציפוי היא הדרך הנכונה.

המחיר שכתבת נשמע לי קצת יקר.

תריץ חיפוש בפורום על ppf

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי במינוס 2 הם מוצאים את המנוע החם. אבל אין להם שום סיבה לשלוף ציפורניים. יש רק סימנים של רגליים וזהו. למה שישרטו את האוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש מסיר בכל פעם חלק מסויים מהלכה של הרכב (הציפוי שיושב על הצבע). לא נראה לי שמומלץ לעשות את זה באופן קבוע.

אם השריטות מפריעות אז הגנה בדמות ציפוי היא הדרך הנכונה.

המחיר שכתבת נשמע לי קצת יקר.

תריץ חיפוש בפורום על ppf

אני חושב שבאחד המקומות הציעו ב1700 בערך כולל הפוליש לפני הציפוי אבל אבדוק שוב.

מבחינת הPPF אבדוק את הנושא תודה.

אצלי במינוס 2 הם מוצאים את המנוע החם. אבל אין להם שום סיבה לשלוף ציפורניים. יש רק סימנים של רגליים וזהו. למה שישרטו את האוטו?

הלוואי והייתי יודע אבל אין שום הסבר אחר לזה, אלה שריטות מאוד מרוכזות ומרובות אבל דקות מאוד בכל איזור שהן נמצאות כך שזה ההסבר היחיד שעולה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק לא שווה ציפוי. מדובר פה באלפי שקלים.

זה גם לא יגן עליך כשמישהו בחנייה יפתח עליך את הדלת שלו.

תסביר לי למה הונדה סיויק שערכה שווה X מהכנסות של בן אדם ממעמד בינוני לא שווה ציפוי מפורשה ששווה את אותו ה X של אדם עשיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה שלא עושים ביטוח מקיף לרכב ישן. אין קשר לשכר.

שאמצעי ההגנה (הביטוח/המדבקה) עוברים אחוז מסויים מערך הנכס : הכדאיות שלהם יורדת .

אשאל את זה אחרת: נניח בכביש החוף פגע חצץ במכסה מנוע .למרות הפוליש, הנהג פדנט, מאד מוטרד מהשריטה כי הוא עדיין "רואה" סימנים. רוצה מכסה מנוע חדש .

כמה יעלה מכסה בסיוויוק ? כמה יעלה בפורשה ? כמה תעלה "הגנה" על אותו מכסה משריטה?

אצל מי השריטה יותר עמוקה ? בראש של הנהג או בצבע ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...