Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי קרמי/ננו לרכב לרכב חדש.

שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחרונה רכשתי הונדה סיוויק חדשה מהסוכנות. אני אמור לקבל אותה בעוד כמספר ימים ורציתי לשאול בנוגע למקום מומלץ לציפוי קרמי.

אשמח לשמוע האם בכלל כדאי לי לעשות כזה ציפוי? אם יש רמות גימור, איזו אני צריך?

האם צריך לעשות משהו לרכב לפני שמצפים?

כמה בערך יעלה לי התהליך?

האוטו בצבע לבן אם זה משנה. אני גר באזור המרכז אבל אם יש מקום ששווה נסיעה מיוחדת בהחלט אפשר להמליץ גם עליו.

תודה מראש,

כרמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הונדה סיוויק לא שווה ציפוי. מדובר פה באלפי שקלים.

זה גם לא יגן עליך כשמישהו בחנייה יפתח עליך את הדלת שלו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי קרמי זה סה"כ תחליף לווקס כל שטיפה בערך ובד"כ מלווה עם פוליש עדין / גס להעלמת שריטות עדינות והחלקת הצבע לחלוטין, אמור להגן ממזהמים אבל בטח לא משריטות (וגם אם כן תלוי כמה שכבות עשית ואיזה חומר).

אם משריטות אתה מפחד - רק PPF (מדבקה שקופה / מדבקה בהתזה - דיי חדש בארץ).

המחירים כמובן יקרים יותר לעומת ציפוי קרמי אבל לא מצריך התעסקות עם הצבע כמעט.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר למה אתה צריך ציפוי, כמה זמן הוא צריך לשרוד ?

בסדנה זולה יעשו שכבה קרמית ב ₪800 .

לא הייתי משקיע אפילו את זה ברכב עממי כמו סיוויק.

(דרך אגב ,אם קנית סיוויק טורבו קרא את השרשור על הדלק במדיד שמן)

קנה לך שמפו וואקס נחמד ואיזה אוטם צבע ותיישם בעצמך .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה D:

קניתי טורבו. ממה שראיתי אצלהם בסוכנות, 2019 היה להם רק את הטורבו, מנוע 1000.

אני רוצה את הציפוי כדי לשמור על הרכב מבחינה חיצונית כ "חדש" כמה שאני יכול ובכמה שפחות עבודה (גם אם זה אומר לשלם יותר).

לפי מה שהבנתי, הציפוי מחזיק בין 2-3 שנים ונועד להגן על הצבע. בנוסף, הבנתי שהוא גם דוחה מים, שזה אמור לעזור גם לניקון ולהגנה מלשלשת של ציפורים.

מבחינת מחיר, קראתי שזה אמור לעלות בסביבות ה 1000 ש"ח לשכבה, כאשר צריך בין 2-3 שכבות, תלוי ברכב.

אני רציתי לדעת אם מה שהבנתי נכון/עדכני ואם יש למישהו מידע נוסף לתת לי על התוצאות של התהליך.

בנוסף, אם יש מישהו שמתעסק בזה או מכיר בחור מומלץ גם אשמח לדעת.

מתנצל שלא הסברתי את עצמי ברור יותר בהתחלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי קרמי לא מחזיק 3 שנים. שנתיים זה עוד מקרה טוב. זה גם תלוי איך אתה מתחזק את הרכב. ציפוי גם לא מגן מפני שריטות, גם לא הציפויים היקרים שבקטגוריה.

זה נטו נוח בשטיפות, טוב נגד מזהמים וחוסך יישום של ווקס או אוטם אחת לחודש. אם זה קיץ - תוכל לשטוף את הרכב במים בלבד. לא תמיד תצטרך סבון.

אך לא יותר מזה :)

אני עדיין עושה ציפויים, במיוחד כי אני קונה רכבים משומשים ובמיוחד כי אני הולך לבן אדם מקצוען שיודע לגרום לרכב להראות כאילו עזב את הסוכנות לפני 10 דק'.

אם זה שווה? תלוי מי עושה ובכמה כסף.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לאחרונה רכשתי

הונדה סיוויק

חדשה מהסוכנות.

תתחדש

אני אמור לקבל אותה בעוד כמספר ימים ורציתי לשאול בנוגע למקום מומלץ לציפוי קרמי.

אשמח לשמוע האם בכלל כדאי לי לעשות כזה ציפוי?

מומלץ בעיקר לרכבים חדשים,משומשים או כאלה שסתם אוהבים את הרכב שלהם

אם יש רמות גימור, איזו אני צריך?

אין רמות גימור יש איכות מקום זול מקום יותר יקר סוגי חומרים מספר שכבות. מה שחשוב זה ציפוי מוכר בעולם ובארץ עם חוודים טובים ,הכנה טובה ומישהו שאתה יכול לסמוך אליו)

האם צריך לעשות משהו לרכב לפני שמצפים?מכינים את הרכב להכנה -

חיטוי פלסטילנה שטיפה פוליש ,פרמירים וכו...

כמה בערך יעלה לי התהליך?

עבודה באיכות טובה יכולה לנוע מ2000+- צפונה וזמן עבודה יום וחצי יומים

האוטו בצבע לבן אם זה משנה

לך לא משנה

. אני גר באזור המרכז אבל אם יש מקום ששווה נסיעה מיוחדת בהחלט אפשר להמליץ גם עליו.-ממליץ לך לקרוא לפני באינטרנט על חברות מומלצות להבין קצת על התהליך ובמקום שתבחר בו תראה שהם עובדים לפי ה"כללים"

תודה מראש

כרמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב בוצעו 2 שכבות ציפוי קרמי + ציפוי PPF בחלקו הקדמי של הרכב, המחיר לאחר הנחה גבוהה היות והיינו לקוחות ראשונים (אני וחבר 2 רכבים) עלה לי סביב 2500 ש"ח.

בד"כ המחיר אמור להיות סביב 3-4 אז קח לתשומת לבך

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

ציפויי ננו הוא אחד מהטיפולים היותר פופולאריים היום בתחום הרכב, בין אם משומש או חדש זה רלוונטי לכל ומומלץ בחום.

חבל לי לשמוע דיעות האומרות כי השקעה כזאת מיותרת להונדה, הערך של ההונדה זהה לפרארי אם כך אתה מרגיש כלפיה.

היום הסדנאות מקבלות יותר רכבים "עממיים" מאי פעם ובצדק, למה?

כי הציפוי אכן רלוונטי מאד ללכות עדינות ורגישות יותר והן מגיעות ברכבים עממיים.

אם כיום במוו, מרצדס, לקסוס וכו יגיעו עם לכה קרמית (או לכות בדרגת דיימונד), חזקה ועמידה במיוחד

אז מן הסתם שציפוי הננו משמעותי הרבה פחות עבורן למרות שרוב הלקוחות הם מהסוג שציינתי הרגע.

לכה בסגמנט ה"עממי" עדינה יותר, היא רגישה יותר לUV, רגישה יותר לכימיקלים שנפגוש בשטיפות או מהרסס בכביש רטוב, רגישה יותר לשריטות ולשוכני העצים.

לדעתי הציפוי יעשה עבורך עבודה נאמנה במידה ותבחור ביצרן מוביל, תקבל "קרם הגנה" חזק ויציב שידרוש תחזוקה מינמלית, תקבל הידרופוביה שתעזור לנקות את הרכב בקלות ללא שפשופים מיותרים (אני אישית מייבש עם מפוח ידני מבלי לגעת ברכב וע"י כך משאיר את הסוורלים הרחק ממני) ועוד ועוד!

אין ספק שהמחיר גבוה מיישום של ווקס או אפילו ארגז של בקבוקי ווקס אבל המחיר הכללי בהחלט משתלם.

אני יכול לחפור כאן שעות!

אם יש שאלות או משהו ספציפי שאוכל לתרום פה תרגיש חופשי לשאול כאן או בפרטי.

הערך של הרכב שלך תלוי אך ורק בערך שאתה תקבע עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך רכב אקזוטי על מנת לבצע ציפוי ננו או כל ציפוי איכותי אחר.

אפשר אפילו רצוי לעשות את התהליך על רכבים שאתם אוהבים, גם שהערך שלהם נמוך. (ערך אישי לא נמדד במחיר הרכב) אני מתחזק רכבים ישנים ומשקיע במוצרים איכותיים, ללא שיקול מה מחיר הרכב. מעבר לזה רכב שעבר ציפוי - קל יותר לתחזוקה שוטפת.

דווקא אנשים שרוכשים רכבי יוקרה זה פחות חשוב להם, כי באפשרותם להחליף רכבים כל חצי שנה/שנה בלי להניד עפעף. (פחות חשוב להם עניין הדיטיילינג)

פותח השרשור, תעשה מה שנראה לך, ללא שיקול של עלות הרכב.

בכל אופן למי שמחפש בעלי מקצוע: סדנאות דיטיילינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הציפוי יעשה עבורך עבודה נאמנה במידה ותבחור ביצרן מוביל, תקבל "קרם הגנה" חזק ויציב שידרוש תחזוקה מינמלית

נכון, שכחתי לרשום - ציפוי מקנה הגנה מפני השמש.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כתבתי מיותר ? בגלל תרבות הקלוקלת בארץ

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5786624

אם אתה מחנה בחוץ את הרכב , זה רק עניין של זמן.

השמש היא לא האוייב של הצבע בארץ.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...