Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי 2015

T25
שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מתלבט בין מאזדה 3 , טויוטה קורולה והונדה סיווק , כולם 2015.

תקציב 60K, ראיתי כמה רכבים מליסינג שמתאימים לתקציב.

מה דעתכם על רכבים האלו? אני אישית אוהב את מאזדה 3 אבל אשמח לקבל חוות דעת על קורולה וסיווק.

שאלה נוספת, האם לבצע בדיקה לפני קניה או אפשר להסתפק בבדיקה שחברת ליסינג מציגה ?

תודה מראש,

נתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת התאמה למשפחה, הקורולה הכי עדיפה מבין האופציות כאן עקב המרחב במושב האחורי. גם הסיוויק יחסית מרווחת והמאזדה צפופה.

המאזדה היחידה בשנתון הזה שהגיעה עם מערכות בטיחות אקטיביות כלשהן.

בשום פנים ואופן לא להסתמך על הבדיקה של חברת הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת משפחתי ולא הרבה מעבר, וזו התוצאה.

מה חשוב לך באוטו?

צודק-

מה שחשוב זה בעיקר אמינות, נוחות וצריכת דלק , הולך לנסוע הרבה בכבישים בין עירונים...

כמובן שבלימה אוטומטית שיש למאזדה זה יתרון...

שוב תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל המאזדה 3 מגיעות עם הצמיגים האלה, יש את הדגם הפשוט שטיפה נוח יותר,

המאזדה 3 אכן לא ממשפחתיות הכי נוחות מבחינת עבודת המתלים, אך הכסא והנדסת האנוש טובה מאוד, ומהבחינה הזו היא די בסדר גמור, אני מאוד אהבתי את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 אחת המשפחתיות הכי פחות נוחות,היא המשפחתית הכי צפופה,והכסא קטן ולא נוח,בתור משפחתית היא אחת הפחות מוצלחות,הסיבה היחידה שאני מחבב אותה זה שיחסית למשפחתית היא מהנה לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעת מבחן לפני שבועיים על הונדה סיוויק - קומפורט (2015) ועל מאזדה 3 סדאן - אקטיב (2015).

המאזדה מאוד זריזה ובאמת שהיא מהנה לנהיגה. המושבים גם מאחור וגם מקדימה היו מאוד צפופים (אני גובה 1.82) והרגשתי שזה רכב שנבנה בצורה מדהימה לקהל היפני.....

ההונדה פחות זריזה, בפניות מאוד יציבה ונכון שההגה קצת יותר קשיח, אבל זה יוצר תחושה יותר נעימה (לפחות לי).

מבחינת האבזור למאזדה יש מולטימדיה מה שלהונדה אין (ברמות הבסיס), סביבת הנהג במאזדה עשויה בצורה מדהימה, אבל עדיין אהבתי יותר את המבנה של ההונדה וסביבת הנהג לא יורדת ברמה גם כן. בהונדה בידוד הרעשים היה מופתי, מה שאי אפשר להגיד על המאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, אתה טועה, לאח שלי יש מאזדה 3 2015 מנוע 1.5 אוטומט, הנסיעה שלו משולבת 50/50 בערך, אפילו אולי טיפה יותר עירונית, וצריכת הדלק שלו היא 13-13.5 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.5 שתיין עם מזגן ולחיצות ותוסיף 3 אנשים הרכב כבד וחלש... סיוויק עדיפה עליה

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים,

אז מה עדיף, יש לי כרגע 2 אופציות:

1. סיווק 2016 יד 2 עם 85000 קמ ב 65 אלף שח

2. מאזדה 3 2014 יד ראשונה עם 99000 קמ ב 55 ש"ח

הרכב מיעוד לרוב לנסיעות ערוכות, חשוב לי צריכת דלק ועלות תחזוקה .

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...