Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכות בטיחות מתקדמות ברנו מגאן גרנד קופה

Shakëd Nathan
שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העבודה של אבא שלי מספקת לעובדים רכבי ליסינג, המוחלפים כל 3 שנים. אתמול פורסמו תוצאות המכרז וההצעות של אחת מחברות הליסינג הזוכות (רנו מגאן גרנד קופה, איוניק, קורולה החדשה, סנטרה, טויוטה CHR והונדה HRV).

ראיתי את הטבלה שבה מפורטים כל מיני נתונים על המכוניות, ובעמודה של המגאן ראיתי כמה דברים שקצת התנגשו לי בראש:

1. מנוע 1.3 ליטר 132 כ"ס (המנוע הנוכחי - 1.2 ליטר, 132 כ"ס. המנוע שצפוי להגיע למגאן בקרוב - 1.3 ליטר, 140 כ"ס. לא ברור לאיזה מהם התכוונו)
  2. מערכות בטיחות מתקדמות: "מערכת בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור מרחק מלפנים, בקרת סטייה מנתיב - מקורי" (כך בטבלה). על פי המפרט הזמין ברשת היום, אין מערכות בטיחות מתקדמות. על פי כתבות רכב הן אמורות להגיע במהלך השנה (חלק אומרים ברבעון השני, חלק אומרים כבר החודש) יחד עם המעבר למנוע ה-1.3.
  3. צפי אספקה - פברואר (זה גורם לי לתהות האם מערכות הבטיחות נרשמו בטעות או שאלה שכתבו שהן יגיעו ברבעון השני טעו)

אשמח אם תוכלו לעשות לי קצת סדר בראש בנוגע לזה, כי מבין ההצעות של החברה הזאת המגאן והקורולה נראות כמו ההצעות הכי טובות מהחברה הזאת. בכל מקרה אנחנו מחכים להצעות מהחברה השנייה שזכתה במכרז ואז כבר נוכל להחליט יותר בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנוע ה-1.2 יוצא מההיצע של רנו וניסאן ומוחלף במנוע 1.3

על הדרך הרכב מקבל עדכוני בטיחות כדי ליישר קו עם המתחרות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרנד קופה תהיה נוחה יותר מהאיוניקורולע וסביר להניח שגם יותר מהסנטרה. רק מה שכאמור חסר לה נכון לשלב זה הן מערכות הבטיחות האוטונומיות. ברגע שהן יהיו חלק בלתי נפרד מהחבילה, ללכת עליה בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה המעניינת היא האם הרנו שמוצעת היא באמת זו עם מערכות הבטיחות, או שיש טעות (מה שמחוזק על ידי נתוני המנוע הרשומים ודירוג הבטיחות שצוין, שהוא 5 ולא 7 כפי שהיה אמור להיות אם באמת היה מפרט בטיחות מלא) ומה שנקבל יהיה בלי.

בסופו של דבר אבא שלי כנראה ילך על הקורולה (הדור החדש, היברידי), כי הוא לא רוצה רכב צרפתי (לא מבין ממה הוא פוחד - רנו של היום זה לא פז'ו וסיטרואן של לפני 15 שנה) וכי הוא שמע על האיוניק חוות דעת לא מאוד חיוביות, אבל הוא עוד לא סגר את זה סופית אז יש עוד זמן להתלבט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לצרף לאביך עוד חוות דעת שלילית מבעלים של איוניק ; באשר לחשש מרכב צרפתי (או כל רכב אחר) - במתכונת ליסינג הוא די בטל בשישים, לפחות לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר אבא שלי כנראה ילך על הקורולה (הדור החדש, היברידי), כי הוא לא רוצה רכב צרפתי (לא מבין ממה הוא פוחד - רנו של היום זה לא פז'ו וסיטרואן של לפני 15 שנה) וכי הוא שמע על האיוניק חוות דעת לא מאוד חיוביות, אבל הוא עוד לא סגר את זה סופית אז יש עוד זמן להתלבט

כל עוד זה רכב מהעבודה, למה הוא צריך לחשוש לגבי אמינות.

אחרי תקופה מסויימת, הרכב פשוט חוזר לחברת הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגראנד קופה עם מערכות הבטיחות המתקדמות והמנוע החדש כבר נמצאת בארץ, אני אנסה לברר צפי לתחילת שיווק.

מבחינת החבילה הכללית החדשה הגראנד קופה תציע את החבילה הכי נוחה בהתחשב בזה שזה רכב ליסינג (תפעולי?) וירידת הערך + תקלות פוטנציאליות זניחות בעסקה כזו

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגראנד קופה עם מערכות הבטיחות המתקדמות והמנוע החדש כבר נמצאת בארץ, אני אנסה לברר צפי לתחילת שיווק.

מבחינת החבילה הכללית החדשה הגראנד קופה תציע את החבילה הכי נוחה בהתחשב בזה שזה רכב ליסינג (תפעולי?) וירידת הערך + תקלות פוטנציאליות זניחות בעסקה כזו

יש כוונה להביא את המאגאן 5 דלתות ?

יש אנשים שרכב פול סייז לא נדרש להם ..., אני לפני חידוש עיסקה ונוטה לגולף כברירת מחדל , הייתי מאוד שמח אם הייתה אופציה למאגאן 5 דלתות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

https://m.auto.co.il/article/131537-local-news-renault-megane-grandcoupe

נפתרה התעלומה מבחינת מערכות בטיחות, מה שנשאר בגדר תעלומה הוא מה שקורה אצל חברת הליסינג שמספקת את הרכב. לדעתי המגאן היא הבחירה הטובה יותר, אבל בינתיים העבודה של אבא שלי עושה משא ומתן מחדש עם חברת הליסינג אז בינתיים מחכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי במידה וזו המגאן המדוברת ובהתחשב בזה שאין חשש מאיבוד ערך (מבחינת אמינות אני בטוח שיהיה בסדר גמור, בטח בתקופת השימוש אבל גם פה אין חשש כשמדובר בליסינג) אז זה באמת no brainer. אני בקלות הייתי הולך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כוונה להביא את המאגאן 5 דלתות ?

יש אנשים שרכב פול סייז לא נדרש להם ..., אני לפני חידוש עיסקה ונוטה לגולף כברירת מחדל , הייתי מאוד שמח אם הייתה אופציה למאגאן 5 דלתות.

נמכרו בארץ מגאן 5 דלתות של הדור הנוכחי (דור 4), אם כי לא ביבוא רשמי.

תפנה ליבואן, אולי יש במלאי.

לפני חודשיים ראיתי למכירה ביד 2 אזמפקלר 2017 5 דלתות מנוע 1.5 dci.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכרו בארץ מגאן 5 דלתות של הדור הנוכחי (דור 4), אם כי לא ביבוא רשמי.

תפנה ליבואן, אולי יש במלאי.

לפני חודשיים ראיתי למכירה ביד 2 אזמפקלר 2017 5 דלתות מנוע 1.5 dci.

אחד מתוך 2 שהגיעו לארץ.

השנייה זאת מגאן RS שהגיעה לא מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...