Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכות בטיחות מתקדמות ברנו מגאן גרנד קופה

Shakëd Nathan
שימו לב! השרשור הזה בן 1872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שימו לב שמערכות הבטיחות שנוספו הן רק בגרסת הבנזין, גרסת הדיזל נשארה עם מובילאיי.

מי שרוצה מגאן יאלץ לבחור בין בטיחות לחסכון בדלק.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין פה מה לברר, זה לא נכון.

ההודעה שפורסמה מטעה כי היא לא מסייגת, והכתבה שאתה מתייחס אליה חובבנית במקרה הטוב כי גם המחירים שם לא נכונים.

קרסו החליטו לעשות צחוק מהעבודה ולמרוח את הקהל, ומיטב עיתונאינו נפלו בזה כמו חבורה של תחקירניות שנה א'.

מחירון רנו 2019001 בתוקף 06-01-2019.pdf

4088 Megane Grand Coupe WEB.PDF

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן לא כתב בהודעה לעיתונות מילה לגבי גרסת הדיזל, ההודעה התייחסה אך ורק לגרסת הבנזין החדשה.

גרסת הדיזל עדיין עם מנוע בתקן הישן (nedc), מה שאומר שכנראה שלקרסו יש מלאי שלה ושזה ייגמר כנראה שהיא תקבל מערכות בטיחות. אני מהמר שגם המחיר שלה יעלה באותה הזדמנות, אבל אולי אני טועה.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה מה לברר, זה לא נכון.

ההודעה שפורסמה מטעה כי היא לא מסייגת, והכתבה שאתה מתייחס אליה חובבנית במקרה הטוב כי גם המחירים שם לא נכונים.

קרסו החליטו לעשות צחוק מהעבודה ולמרוח את הקהל, ומיטב עיתונאינו נפלו בזה כמו חבורה של תחקירניות שנה א'.

אם כבר פתחנו את זה, לאחרונה אתר זה מפרסם כתבות חובבניות ומטה.

סקירות רכב לא ענייניות ולא אינפורמטיביות בכלל.

מעניין מה קרה שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פתחנו את זה, לאחרונה אתר זה מפרסם כתבות חובבניות ומטה.

סקירות רכב לא ענייניות ולא אינפורמטיביות בכלל.

מעניין מה קרה שם

אתה יכול לפרט או לתת דוגמא מעבר לקטע הנוכחי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רק בבנזין זה מוזר כי הבנזין בקושי מוכרים..

אלא אם התכנון הוא לדחוף אותם לסוכנויות האפ"ק וגם אז, ככל הנראה בגירסה הפחות מאובזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לצערנו רק הבנזין מקבל את המערכות בטיחות המקוריות,הדיזל ממשיך עם הצפצפה - נבדק מול הסוכנות בפ"ת

:?

כבר הלכתי לשלוף את פנקס הצ'קים.

חזל"ש.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לצרף לאביך עוד חוות דעת שלילית מבעלים של איוניק ; באשר לחשש מרכב צרפתי (או כל רכב אחר) - במתכונת ליסינג הוא די בטל בשישים, לפחות לדעתי.

אתה יכול לפרט קצת לגבי חוות הדעת השלילית על היוניק? מה לא אהבת?

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מאוד לא מבודד מבחינת רעשי רוח וכביש, נוחות נסיעה בינונית מינוס (מתרסק בעיר ודרכים משובשות, בכביש מהיר קצת פחות), לא מספק בטחון בפניות למרות שנועל פריימסי 3 טריים ובשרניים... יתכן שהנקודה האחרונה משתייכת לפסקה הבאה.

עכשיו ספציפית למחלות שפוקדות את האקזמפלר שלי (נאסף עם פחות מ 10 ק"מ על השעון, כעת עם קרוב ל 13K) -

*כבר מ DAY 1 מורגשת חבטה מאוד ברורה של מערכת הבלימה המכאנית כשהרכב מתקרב לעצירה, או סתם כשמלטפים את הברקס ת"כ גלישה (עד 10 קמ"ש), מאוד לא נעים ולא מרגיש תקין, בייחוד אם נמצאים בפקק. גם כשנעשה שימוש בבלימה הרגנטיבית תחושת הבלימה הכללית היא די הססנית ולא חלקה - במוסך יבואן אומרים "תקין".

*ירידה איטית אך קבועה של מפלס נוזל קירור מנוע עד להתייצבות על קו המינימום (מפלס קירור של היחידה החשמלית נראה שנותר ללא שינוי).

*למזגן ברכב חיים משלו, יוציא אויר תמיד, פשוט לעיתים ולמרות שבחוץ 67673535 מעלות ונשמע שהמדחס תמיד נכנס לפעולה, אויר קר לא יוצא - התופעה מתרחשת לסירוגין כך שקשה לאמת. במוסך אומרים "תקין" כי פשוט לא הצליחו לאמת.

*קרטועים/השתנקויות ממנוע הבנזין. במוסך לא הצליחו לאמת, אבל מיהרו להציע תוסף דלק על חשבוני ; לא תודה.

**התרחשו שלוש פעמים בהן לאחר עמידה ממושכת של הרכב למשך יותר מיממה, עם ההנעה הקרה וכניסת מנוע הבנזין לפעולה, הדבר היה מלווה בהשתנקויות ורעידות אלימות של המנוע ומרכב הרכב למשך מס' שניות ולאחר מכן, הכל חזר לנרמלנה. כאילו ישנה בעיה של הרעבת דלק או משהו אחר. כמובן שלא חסר דלק ואני תמיד מתדלק בתחנות מוכרות. יתכן שגם שלי עומדת להצטרף לסטטיסטיקת המנועים/ממירים שפוכים או שזה just her thing ; נחכה ונראה.

"עלפע, חפרת - הרכב נוסע, לא?"

כן. הוא נוסע, אבל להמליץ עליו כרכב טוב אני פשוט לא יכול, כי הוא לא.

Sent from my Galaxy Note 9

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם איוניק כבר 107K ק"מ, הרכב אמין וללא בעיות

אבל יש הסכמה מלאה לגבי רעשי רוח\כללי הרכב פשוט רועש

נוחות נסיעה בינונית

מושב נהג לא טוב בעליל.

שים לב שהגרנד קופה עם מבני קונסולה רחב (לא מתאים לנהגים גבוהים), ומערך מולטימדיה מזעזע כולל שליטה על מערכת המיזוג הלא נוחה בעליל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ברך ימין שלך לאחר נסיעות ממושכות באיוניק, לביא? אני 1.88 ומוכרח לציין שנסיעות של שעתיים~ ויותר פשוט גומרות לי את הפיקה, לא משנה כמה תנוחות ישיבה ניסיתי וכמה הסתמכתי על בקרת השיוט האדפטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט או לתת דוגמא מעבר לקטע הנוכחי?

רק דוגמא אחת?

מבחן השוואתי בין גרנד צ'ירוקי, לנד קרוזר, פאג'רו ודיסקברי 5.

לקחו מבחן השוואתי שבפוטנציאל שלו היה יכול להיות מאוד מעניין, בפועל יצא אחד ריק מתוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...