Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אלנטרה המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האלנטרה המחודשת נוחתת בארץ עם מערכות בטיחות אקטיביות ועיצוב חדש, אבל נשארת עם אותה יחידת הנעה מיושנת ומחיר גבוה. מה אתם חושבים, יש לה סיכוי להצליח מחוץ לציי הרכב?

יונדאי-אלנטרה-2019-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדיניות העדר הישראלית אומרת שתהיה למכונית הזו הצלחה במכירות.

מה שכן לזכותה יהמר שקיבלה ציון טוב במבחן של IIHS האמריקאי, רק חבל שיונדאי לא בחנו אותה גם ב EuroNcap האירופאי.

https://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/hyundai/elantra-4-door-sedan

אבל מעבר לכך במחיר שלה יש אלטרנטיבות טובות יותר מאשר לקנות רכב עם מנוע מיושן כזה.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שרק 84 נמכרו שנה שעברה לפרטיים והאיוניק מציעה חסכון בדלק , אני מהמר שהיא תמכור בעיקר לליסינג ובאותה כמות פחות או יותר.

יונדאי לא יכולה לבחון רכבים במבחני ריסוק רשמיים, אלה הארגונים שעורכים אותם שבוחרים מה לבחון ואין סיבה לארגון אירופאי לבחון רכב שלא נמכר שם.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם האלנטרה המחודשת נקייה מבעיות במערכת ההיגוי? אני בספק. אבל מקווה בשביל הרוכשים שהם פתרו את הבעיות הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם האלנטרה המחודשת נקייה מבעיות במערכת ההיגוי? אני בספק. אבל מקווה בשביל הרוכשים שהם פתרו את הבעיות הללו.

על איזה בעיות במערכת ההיגוי מדובר? יש מספיק מידע כדי לקבוע שזו בעיה סדרתית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט תלונות בפורום הטכני על בעיות במערכת ההיגוי ביונדאי. לא רק באלנטרה I35, וגם לפי הריקולים מהעבר בדגמים אחרים ניראה שיש לא מעט בעיות במערכת ההיגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את האלנטרה החדשה ממש עכשיו, הגיעה למקום העבודה שלי לצורך "מבחנים" לצי הליסינג.

אני חייב לציין שמדובר באחד הרכבים היותר יפים (לטעמי) בהיצע המשפחתיות במיוחד מקדימה, גם מבפנים הוא נראה טוב מאוד.

הייעוד שלה מובהק - רכב ליסינג לחברות שמקבלי ההחלטות בהן דורשים לעובדים שלהם רכבים "סולידיים" בלבד (לא אוקטביה/מגאן/308 וכו').

מכיוון שיחידת ההנעה לא השתנתה, אני לא צופה לאלנטרה ניצחון בקרב מול הקורולה החדשה.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את האלנטרה החדשה ממש עכשיו, הגיעה למקום העבודה שלי לצורך "מבחנים" לצי הליסינג.

אני חייב לציין שמדובר באחד הרכבים היותר יפים (לטעמי) בהיצע המשפחתיות במיוחד מקדימה, גם מבפנים הוא נראה טוב מאוד.

הייעוד שלה מובהק - רכב ליסינג לחברות שמקבלי ההחלטות בהן דורשים לעובדים שלהם רכבים "סולידיים" בלבד (לא אוקטביה/מגאן/308 וכו').

מכיוון שיחידת ההנעה לא השתנתה, אני לא צופה לאלנטרה ניצחון בקרב מול הקורולה החדשה.

האוקטביה \ מגאן \ 308 רכבים סולידים לחלוטין , האלנטרה פשוט שקופה.

לא מצליח להבין אירגונים אשר לוקחים את הרכב בכמיות גדולות כאשר ידוע שמנועי ה 1.6 ליטר הם צרכני דלק לא קטנים.

לגבי הלקוח הפרטי האלנטרה לא רלוונטית במחיר בו היא מוצעת 133.5 א"ש , עוד חודש תמצאו אותה בעיסקאות יד 2 0 ק"מ ב 105-110 א"ש.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה \ מגאן \ 308 רכבים סולידים לחלוטין , האלנטרה פשוט שקופה.

לא מצליח להבין אירגונים אשר לוקחים את הרכב בכמיות גדולות כאשר ידוע שמנועי ה 1.6 ליטר הם צרכני דלק לא קטנים.

כמה שאתה צודק...

הייתי לוקח כל אחת מה-3 על פני ההיצע הקיים, אבל לפחות בנושא הדלק הקורולה החדשה תתקן את המצב.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לרכב מדובר ברכב שיהפוך להיות אופציה עבור רבים שללא המערכות בטיחות הוא לא היה - כמובן גם בקרת שיוט אדפטיבית זה אבזור יפה לדעתי.

ובנוסף, אם היבואן רוצה qa למפרט שהוא העלה(בדף של הכתבה) - רשום פעמיים במפרט ״קורות חיזוק בדלתות״.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נתונים כמה היא מכרה לציים?

.

את כל השאר, זאת אומרת, מתוך 2387, 2303 הלכו לציים. (על פי כתבה בנושא שהייתה בידיעות על כמה רכבים הולכים לפרטיים וכמה לליסינג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...