Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לרכב זול, אמין, חסכוני, וקטן לנסיעות יומיומיות קצרות

טריגו
שימו לב! השרשור הזה בן 1912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מחפש המלצה לרכב קטן (שני למשפחה) לנסיעות יומיומיות לעבודה וחזרה (35 ק"מ ביום).

מעדיף אוטומטי אבל יכול להתפשר על ידני אם זה שווה את מבחינת חסכון בדלק/בתיקונים.

מחפש משהו באזרו ה-15K ש"ח אם קיים, יכול לעלות עד ל-20K ש"ח אם ממש צריך.

הדברים החשובים לי בסדר חשיבות יורד:

- מחיר הרכב

- מיעוט תקלות וביקורים במוסך

- חסכון בדלק

- גודל פיזי (חונה ברחוב בת"א, רכב קטן ככל האפשר זה יתרון)

- אוטומטי

בפועל, אילולא התנגדות האישה, הייתי קונה קטנוע 250 סמ"ק ב-15K ומרוצה עד הגג. אבל כדי לשמור ע לשלום בית אני מחפש 4-גלגלי.

תודה לכל העוזרים והעוזרות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב ישן הייתי מעדיף ידני על פני אוטומט - עניין של מכלול פשוט יותר ולכן סיכוי נמוך יותר להתקלקל בנוסף צריכת דלק נמוכה יותר.

לדעתי כל אלטו/i10/C1 ודומיה נכנסת בתקציב הייתי מסנן את החדשות ביותר עם הק"מ הנמוך ביותר ומטופלות בצורה סדירה.

אם חשוב לך אוטומט הייתי הולך על האלטו/I10 בגלל שהגיר שלהם 4 הילוכים פלנטרי ולא רובוטי.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף את הפנדה שתהיה עדיפה על האלטו והפיגו מבחינת בידוד ונוחות נסיעה.

בנוסף מנוע 4 צילנדרים אינו רועד בסרק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הפנדה, תוכל למצוא פנדה משנתון יחסית מתקדם, המחירים שלהם נמוכים בעקבות מוניטין המותג למרות שהדגם מוצלח מאוד ואמין.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בדייהטסו סיריון ? נכון שהיא מיושנת מעט לעומת אלו שהוצעו אבל אמינה,חסכונית ולא מרגישה פחון/קופסת גפרורים כמו מכונית מיני טיפוסית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל התשובות!

אז בגדול אתם ממליצים על:

סוזוקי אלטו+ספלאש

סיטרואן C1

יונדאי i10

פיאט פנדה

קיה פיקטנו

דייהטסו סיריון

חבר בעבודה גם המליץ לי על פיג'ו 108

השאלה הבאה שלי: מאיזה שנים לחפש? איזה יד לחפש? איזה ק"מ לחפש?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדילמה דומה לא מזמן, לבסוף רכשתי ספארק 1.2 ידנית משנת 2013 (דגם לאחר מתיחת פנים).

הרכב זריז, מאובזר ברמה סבירה (חימום מושבים, בלוטוס מובנה מגנזיום וריפוד משולב דמוי עור)

צריכת הדלק הממוצעת היא באזור 16 ק"מ לליטר.

לי לא ידוע על בעיות אמינות בגדם הנ"ל, תוכל לקנות אחת בסביבות ה 19K, אני באופן אישי ממש ממליץ, תמורה מעולה לכסף.

חסרונות:רכב רועש מאוד, בעיקר המנוע, אני עשיתי פרוייקט בידוד קצר ששיפר משמעותית את העניין הזה, דוושות קלאץ וגז ממש רגישות ומצריכות התרגלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדילמה דומה לא מזמן, לבסוף רכשתי ספארק 1.2 ידנית משנת 2013 (דגם לאחר מתיחת פנים).

הרכב זריז, מאובזר ברמה סבירה (חימום מושבים, בלוטוס מובנה מגנזיום וריפוד משולב דמוי עור)

צריכת הדלק הממוצעת היא באזור 16 ק"מ לליטר.

לי לא ידוע על בעיות אמינות בגדם הנ"ל, תוכל לקנות אחת בסביבות ה 19K, אני באופן אישי ממש ממליץ, תמורה מעולה לכסף.

חסרונות:רכב רועש מאוד, בעיקר המנוע, אני עשיתי פרוייקט בידוד קצר ששיפר משמעותית את העניין הזה, דוושות קלאץ וגז ממש רגישות ומצריכות התרגלות.

תודה!

מתוך סקרנות, איזו יד וכמה ק"מ היו לרכב בזמן הקניה?

אני מחפש משהו זול יותר (ולא צריך חימום מושבים או בלוטוס מובנה) אבל לא בטוח שבכלל יש משהו איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה יד 2 עם 67K ק"מ, טסט לשנה ובעל היסטוריית טיפולים מלאה במורשה.

גם אני לא חיפשתי את התוספות הנ"ל אבל הם בהחלט מוסיפות(בעיקר הבלוטוס וחימום המושבים).

לדעתי יש פה תמורה טובה לכסף, תמורת 20K (ואפילו פחות, תלוי ברכב) אתה מקבל רכב משנתון גבוה יחסית, זריז וחסכוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...