Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"המשפחתית הכי טובה שהכסף שלכם יכול לקנות, בפער ענק, אבל אתם לא תקנו אותה", או -

dani666
שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

או ... "dani666 והיד השניה בחברות ליסינג".

וכרפרנס, ברקע - https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2722/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%91-%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%92---%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-C4--%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%90%D7%A1%D7%95-5-%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D

הספור מתחיל לפני חודש וחצי כשהתעוררתי בבוקר ובמקום C3 פיקאסו בחנייה מצאתי כמה שברי זכוכיות. תוך שעתיים היא נתפסה בכניסה לטול כרם על ידי סייר של איתוראן (ולא, *אין לי איתוראן* !. אני פשוט מתעורר מוקדם) ולפני שבועיים הורדה מהכביש :-(.

מתברר שלהחליף c3 פיקאסו זה לא קל.

הדרישות היו :

- רכב לא ארוך

- רכב גבוה יחסית

- רכב ידידותי למשפחות בעלות כלב (ולעתים שניים). (עד כאן זה מסביר מדוע רכשנו את ה c3 פיקאסו).

- ולשם שינוי - אוטומט ולא ידני. פלנטרי רגיל.

- ואם אפשר יד שניה. 2016 ומעלה.

אם אחזור על מה שמכתבתי קודם - מתברר שלהחליף c3 פיקאסו זה לא קל. בפועל אין הרבה רכבים שעונים לדרישות האלו. פחות או יותר מצאנו רכב אחד : c4 פיקאסו *קצר* (5 מושבים).

ההתחלה היתה טובה :

- 2016, פרטי, 23,000 ק'מ ומחיר נמוך מאד מהמחירון. הוא בב'ש ואני בחיפה. אבל בשישי הייתי בת'א וקפצנו לב'ש להציץ באוטו (וגם לקבל תחושה שאכן עומד בדרישות, ולא רק בתיאוריה). מצא חן בעינינו וסגרנו שבהמשך השבוע אגיע לב'ש, נבדוק, נבקר במוסך, נלך לבנק, נשחרר משכון, ואחזור לחיפה עם רכב. סגרנו על יום שלישי. בשני התקשר אלי לאמר שהחליטו לא למכור. :-(

- רכב כמעט זהה, גדרה, פורסם לראשונה במחיר מהסרטים (105,000) שוחחתי אתו לקבל פרטים ומיד אחרי השיחה המחיר המפורסם ירד ל 95,000 ונשאר שם מאז (הרכב עדין מפורסם, אם כי לא קודם ביד2, אבל להבנתי עדין למכירה).

שני אלו מיצו את האופציות הפרטיות, אבל אלדן פרסמו כזה בירושלים - קצר, 2017, 77,000 ק'מ. קפצנו לסניף הקרוב והמוכר ערבב אותנו קלות עם מחיר בשמים (פרטים בהמשך) אמרנו תודה והמשכנו.

בעקרון סרקנו לפני כשבועיים מספר חברות ליסינג גדולות באזור חיפה, אבל כאילו מעולם לא נמכר c4 קצר בישראל.

והימים חולפים, ואני דווקא מסתדר לא רע באוטובוסים, אבל אשתי (שה208 שלי עבר אליה) התחילה לבעוט שנמאס לה שאני מעיר אותה ב 4 וחצי בבוקר שתקפיץ אותי לעבודה.

אז התחלת להסתכל ולבדוק גם קרוסים קטנים חדשים, אבל עם כל הצער, ה c3 איירקרוס הוא ממש לא פיקאסו וגם לא הארונה וגם לא ה 2008 הוותיק.

השבר העמוק הזה הביא אותנו להסתכל על c4 פיקאסו הארוך. אפילו קפץ אלי לביקור בעבודה אחד עם כזה מודל 2017, 99,000 ש'ח (40,000 ק'מ). הייתי קונה, אבל אם דונה פלור נשואה לשניים, הרכב הזה היה משועבד לשניים (גם בנק וגם חברת מימון) ובזה כבר לא הייתי מוכן להסתכן.

היום החלטתי שאני חוזר לאזור המפרץ, ובודק מה יש לחברות הליסניג להציע.

התחלתי שוב באלדן, אותו רכב עדין מפורסם. אותו מוכר עדין שם. ישבנו, ובקשתי שנעבור שוב על המחיר. בשלב הזה יצא משפט הקסם "יש לנו את המחיר שלנו". לשאלה האם הרכב טופל במורשי יבואן נמסרה (ע'י מנהל הסניף שהובא לתגבור) תשובה מתחמקת אך ברורה דיה עבורי. אז לידיעה, המחיר שלהם לרכב הוא 108,000 ש'ח. ובתור טובה אפשר לדבר על 105,000 ש'ח. המחיר המשוקלל הוא 83,700 (יד2) או 77,500 (לוי יצחק). אמרתי תודה שוב ויצאתי בלי להביט חזרה.

המשכתי בפריים ליס שלא היה להם 7 מושבים (רק 2015, ק'מ גבוה).

משם ל טרייד מובייל - שהיו דרך אגב עמוסים הרבה יותר מכל אחד אחר. כן, יש להם 7 מושבים, גימור האקסקלוסיב ב 110,000 ק'מ. לא נכנסתי לק'מ כי זה מעבר למה שרציתי לשלם. "אהה... כן .. יש לי כאן עוד אחד. גם אקסקלוסיב" רק 104,000. שניהם מעל למחירון. אני מתחיל ללכת "אתה לא רציני. תגיד על כמה חשבת ?" אני אומר לו שמחיר סביר לשני הוא אולי 90-92,000. "אח שלי, אם עכשיו אני מסדר לך את המחיר הזה אתה משריין את הרכב ?". אמרתי לא שלא (אני לא אח שלו, ואני כבר שנים רבות מעדף לקנות ממי שהוגן אתי מההתחלה).

ומשם ללובניסקי טרייד. המוכר זכר אותי מהסיבוב הקודם. אמרתי שאני פתוח ל 7 מושבים. התחיל להסתכל, עברנו אחד (2015 פסל אותו כזכורני) ואז הוא קופץ - "יש לנו 5 מושבים". מתברר שנכנס באליהם למלאי ביום ראשון. עלה לכביש 24.07.2017, 62,000 ק'מ. בקשתי לראות תמונות - עוד לא צולם. טלפון שלך עובד מסניף אחר לצלם - נראה לא רע בכלל. לבן ושלם. הבעלות "פריים ליס" (שזה לובינסקי במלים אחרות). שמתי 2,000 ש'ח לשריון והובלה, ונחכה.

בנוסף, מהמערכת של לובינסקי הודפס דף מידע מלא על הרכב, מהתקנת "אבזרי מיגון" ברדיו מילנו, דרך הטיפולים למיניהם (כולל שם המוסך המטפל, שהוא כמובן מורשה יבואן) ועד לפרטי שבירת העיסקה. הבעייה היתה שבפרוט התקלות היה בשני הטיפולים הראשונים "ריח רע מהאגזוז" ושגריר על "רכב לא מניע". אז משם, נסעתי למוסך המטפל ובקשתי לראות ולהבין מה נעשה. "ריח רע מהאגזוז" זה אכן ממיר קטליטי. הוחלף בטיפול השני באחריות. הנציג הנחמד בשלב ראשון בכלל אמר לי "אל תגע באוטו !" וקרא לי לראות את מסך המחשב שלו, והראה שהטפול הראשון בוצע ב 18,000 ק'מ במקום ב 15,000 ק'מ. מתברר שחשב שזה 208GTI (אני נראה לו, בגילי, אחד כזה ?). בידעבד מתברר שהטיפולים היו בזמן (ואף לפני).

המחיר : לובינסקי יקבלו 87,000 ש'ח. המחיר המשוקלל הוא 83,000 (לוי יצחק) ו 87,000 (יד2).

עכשיו נשאר לקוות שאשתי תתרגל לרכב ארוך ורחב יותר.

ומסקנות מה"יד השניה" -

- גם רכב נישתי לחלוטין, אפשר למצוא [עם כי מזל עוזר כאן הרבה]

- לא ברור לי מה חלק ממגרשי הרכב חושבים לעצמם. המחיר של אלדן (20- 30,000 מעל למחירות המשוקלל) הזוי לחלוטין אבל כנראה הם לא הולכים בשיטת "מצליח" כמו טרייד מובייל.

- כשאתם קונים רכב, תשקיעו 50 ש'ח ותקבלו לחודש גישה למחירון של לוי יצחק. זה בסדר לשלם יותר מהמחירון (גם אם אתם יודעים שכולם משלמים פחות, ועוד על צפרדע צרפתיה).

והכי חשוב - תודה ליואב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עם כל החיפושים והסינונים שעשית בחרת בסוף ברכב שבשנה וחמישה חודשים בלבד על הכביש עשה קילומטרז אסטרונומי של 62 אלף ק"מ??

אני מקווה בשבילך ששיקללת במחיר המחירון שלו גם את הקילומטרז' וגם יד מחברה/ ליסינג אבל אני בכל מקרה לא הייתי נוגע ברכב כזה.

תתחדש בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי אכן המשפחתית הכי טובה שלעולם לא תקנו,

אם אני לא טועה, לובינסקי מכרו כאלה לא מזמן, מודל 17 עם 0 קמ ב 105000 שח.

זה היה צריך להיות הבנצ'מארק.

מקווה שתהנה מהרכב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
עם כל החיפושים והסינונים שעשית בחרת בסוף ברכב שבשנה וחמישה חודשים בלבד על הכביש עשה קילומטרז אסטרונומי של 62 אלף ק"מ??

אני מקווה בשבילך ששיקללת במחיר המחירון שלו גם את הקילומטרז' וגם יד מחברה/ ליסינג אבל אני בכל מקרה לא הייתי נוגע ברכב כזה.

תתחדש בכל מקרה.

בשנת 2002 רכשתי קסארה בת שנתיים ו 4 חודשים עם 107,000 ק'מ. החזקתי אותה עוד 14 שנים ונפרדנו בצער רב. כך שלך תדע - אולי ק'מ גבוה בשנה שנתיים הראשונות רק משביח את הצפרדעים של צרפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי אכן המשפחתית הכי טובה שלעולם לא תקנו,

אם אני לא טועה, לובינסקי מכרו כאלה לא מזמן, מודל 17 עם 0 קמ ב 105000 שח.

זה היה צריך להיות הבנצ'מארק.

מקווה שתהנה מהרכב.

היבואן גם הציע (ואולי עדיין) חדשות מתצוגה ב- 125k, לפני מיקוח.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה C3 פיקאסו היתה בנזין או דיזל ? ואותה השאלה בנוגע לרכישה של ה C4 פיקאסו - בנזין או דיזל ?

תתחדשו.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב, תתחדש. בשביל הפדנטיות, אין פיקאסו 5 מושבים ו7 מושבים, או פיקאסו קצר ופיקאסו ארוך...

יש פיקאסו ויש גרנד פיקאסו (שבכלל קוראים לה ספייס טורר היום...).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב, תתחדש. בשביל הפדנטיות, אין פיקאסו 5 מושבים ו7 מושבים, או פיקאסו קצר ופיקאסו ארוך...

יש פיקאסו ויש גרנד פיקאסו (שבכלל קוראים לה ספייס טורר היום...).

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא מדויק, יש גרנד פיקאסו עם 5 מקומות בלבד, בעיקר בשוק המוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...