Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו XC40 - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-XC40 של וולוו קצת נראה כמו קריקטורה, מתנהג כמו מכונית גרמנית, ומזכיר את ההיא ממשחקי הכס.. אז מבחן? מבחן!

וולוו-XC40-01.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מבין שהפסקה האחרונה נכתבה בסרקסטיות, אבל אנחנו עוסקים כאן ביבואנים ישראלים. הם עלולים לא להבין את זה :-D

and also: אני היחיד שחושב שמאחור זה נראה כמו הטיבולי?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתם להחזיק אותי במתח עד לסוף המבחן. כבר חשבתי שקיבלתם למבחן רכב מלא בתקלות.

כרגיל, כתוב בצורה טובה ועיניינית.

משהו טוב בשנים מתרחש בשנים האחרונות גם אצל היצרן וגם אצל היבואן.

ליין הדגמים נותן תמורה מצויינת למחיר מצד אחד ומהצד השני מגובה ע"י יבואן שדואג ללקוחות מרוצים גם בתהליך

הקניה וגם בזמן הביקורים במוסך.

אותי הם הצליחו לצרף לקהל הלקוחות שלהם ואני רואה את זה קורה לעוד קהלים חדשים נוספים שלא הכירו את וולוו בעבר.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי העיצוב, בהחלט רכב יפה וייחודי. גם עיצוב הפנים עם הריפוד הכתום נראה מיוחד ומפתה.

מעניין אם כל זה, בליווי המחיר התחרותי, יצליח למשוך קונים מאזור הנוחות של הגרמניות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעולה!

תודה רבה, כיף לשמוע

אני מבין שהפסקה האחרונה נכתבה בסרקסטיות, אבל אנחנו עוסקים כאן ביבואנים ישראלים. הם עלולים לא להבין את זה :-D

מקסימום... נתמודד

תודה על הסקירה, כתיבה ותמונות משובחות כרגיל!

תודה רבה

הדבר היחיד שחסר לי זאת השוואה למתחרים שלו.

השוואה של אילו פרמטרים? באופן כללי אני מעדיף להימנע מהשוואות חותכות במבחנים יחידניים כי לא תמיד זוכרים נכון, או שהבדלים קטנים נראים משמעותיים ולהיפך. מעבר לזה, ה-XC40 נמצא כרגע בקטגוריה שממש משחקת לידיים שלו - כל המכוניות בה בנות לפחות שנתיים-שלוש למעט ה-X2 וה-E-Pace, שגם לא puting up a fight מי-יודע-כמה עם מחירים גבוהים משמעותית בהשוואה של תפוחים מול תפוחים - למשל ה-X2 עם 192 כ"ס מקביל במחירו ל-XC40 בגרסת ה-247 כ"ס, וה-E-Pace בגרסתו הבסיסית ביותר, יקר מהוולוו בגרסתו הבכירה ביותר, אז זה לא ממש כוחות.

נ.ב

באחת הפיסקאות האחרונות כתבתם CX40

תודה, תוקן. גם כן כל האנגלו-סקסים האלה עם שילובי האותיות שלהם.

המערכת מולטימדיה בארץ לא של "Harman Kardon" לפחות זה לא מצויין במפרט.

אתה מתכוון למערכת סטריאו? מערכת המולטימדיה היא חלק שונה, הרמן קארדון אחראים על תכנון מערכת ההגברה והרמקולים.

מעבר לזה, באף וולוו חוץ מה-V40 אין היום מערכת של הרמון קרדון. כולן היום מגיעות עם אופציה למערכת של Bowers & Wilkins

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מובנת לי הציטטה מתוך הכתבה:

עם ה-XC40 וולוו עושה עוד צעד במהפך שלה מיצרנית "סמי-פרימיום" שמחפה על איכות נמוכה יותר וסמל פחות נחשק משל המתחרות הישירות שלה ע"י מחיר אטרקטיבי יותר, לשווה בין שווים שאפילו מצליחה להתעלות בכמה מובנים (כמו איכות חומרים ואבזור) על רכבים במחירים דומים.

אלא שהיבואנית הישראלית, החליטה באקט של טיפשות לא מוסברת, לא לייקר את ה-XC40 והשאירה אותו זול ממתחריו הישירים. התוצאה היא אחת העסקאות היותר משכנעות בקטגוריה, כך שאם אתם בחיפושים אחר ג'יפון משפחתי יוקרתי, אני אוסר עליכם לוותר על נסיעת מבחן ב-XC40.

זול לעומת מה? מה הכוונה שהיבואן החליט לא לייקר את המחיר? האם זול מבחינת סוביקטייווית לרמת האייכות שלו לעומת המתחרים או זול בארץ לעומת המחיר שלו באירופה / ארה"ב למתחרים שלו?

כמי שקורא את הכתבה, נוצרה בי התחושה שזאת הזדמנות השנה וחבל לפספס את הקנייה של רכב כה טוב במחיר כל כך אטרקטיבי.

האם הבנתי נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את החיספוס של מנוע T5 בS60 וכנראה שזה נשאר אחד החסרונות, בנוסף לנוחות נסיעה נוקשה.

כדאי מאוד לעשות סיבוב משמעותי לפני קניה. אני לא אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרבית כתבות הרכב אני מדלג בין הנתונים שמעניינים אותי ואין לי סבלנות לקרוא מתחילה עד הסוף, לבטח כשמדובר על רכבים שלא נמצאים בהישג יד.

הכתיבה של פבל פשוט מרתקת.

כבונוס, נשמע שמדובר באחלה אוטו.

זה רכב שזכה בכמה וכמה פרסי רכב השנה לאור התמורה המדהימה שנותן למחיר. אם היו לי המשאבים הוא היה יושב בחנייה שלי.

אט אט הרצון לג׳יפון משתלט על כולם, אה?

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון למערכת סטריאו? מערכת המולטימדיה היא חלק שונה, הרמן קארדון אחראים על תכנון מערכת ההגברה והרמקולים.

מעבר לזה, באף וולוו חוץ מה-V40 אין היום מערכת של הרמון קרדון. כולן היום מגיעות עם אופציה למערכת של Bowers & Wilkins

נכון אתה צודק הכוונה שלי היתה לגבי מערכת הגברה והרמקולים אך לגבי B&W אני חושב שאתה טועה בדגם XC40 לעומת דגמים בכירים XC60 ו XC90 האופציה שהם מציעים היא של חברת Harman/Kardon ראה בסרטון הצגה שלהם זמן 6:20. יש על זה המון ויכוחים בפורומים שונים. בכל מקרה בארץ גם את האופציה הזאת לא קיימת לפי מה שהבנתי.

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...