Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיוטה סופרה חדשה, לא תשווק בארץ?

bigdevil0
שימו לב! השרשור הזה בן 1886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי ynet הרכב לא ישווק בארץ:

״..

. באירופה החלו סוכנויות היצרנית לקבל הזמנות מלקוחות למכונית החדשה אך אצלנו, כך הוחלט ביבואנית המותג לישראל, חברת יוניון מוטורס, לא תשווק המכונית...

״

האם יש עילה למרד ופוגרומים?

עריכה אחרונה על ידי bigdevil0
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבה למרד?

אחרי הGT86 שהם מכרו במחיר לא אטרקטיבי ביחס לתאומה מבית סובארו ואז הפסיקו לאחר שנתיים שלוש,

נראה שליוניון אין ממש מוטיבציה להתעסק עם רכב שימכור חתיכות ספורות בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״..

. באירופה החלו סוכנויות היצרנית לקבל הזמנות מלקוחות למכונית החדשה אך אצלנו, כך הוחלט ביבואנית המותג לישראל, חברת יוניון מוטורס, לא תשווק המכונית...

״

אין סיבה לשרוף משרדי יוניון מוטורס. הקונה המיואש יכול לפנות לסוכנות ב מ וו לרכוש(אולי) רכב מקביל. או לקנות פריוס ולהציל את העולם.

עריכה אחרונה על ידי baget
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה לא נכתב על הסיבות לאי שיווק הסופרה. ייתכן שהיצרן לא מקצה מכוניות (לפחות נכון לעכשיו), או שהתמחור מוגזם ולכן אין טעם לשווק אותה במחיר לא רציונלי - כי לא יקנו. מרד ופוגרום שווה רק אם יהיו מספיק אנשים שיגיעו עם פנקסי צ'קים שלופים ליבואן ויצעקו "תביאו לי סופרה בכל מחיר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסופרה תעלה הרבה יותר מ-GTI/VRS/TYPE-R להערכתי, לכן לדעתי היא לא תפנה לאותו קהל לקוחות.

תלתן/M עולות הרבה וכאמור להערכתי הסופרה תעלה סכומים דומים (לפחות בגרסה הבכירה), רק שבמקרה של ה-M/תלתן מקבלים גם סמל.

ה-GTR עולה יותר ומוכרת כמה יחידות, אני רק לא בטוח שביוניון יצליחו לשווק את הסופרה כמו שקרסו משווקים את הGTR.

חוץ מזה צריך לזכור שכמו שכבר אמרו פה, ליוניון היה ניסיון עם הGT86, ניסיון שלא הביא להם הרבה כסף.

כל זה יהיה נכון רק במידה ואני צודק לגבי הערכת המחיר.

יוניון מוכרת יפה כל מה שיש עליו סמל של טויוטה ולא בטוח שהם רוצים להיכנס להתעסקות של מכירה של רכב מיוחד כזה, במחיר כזה, לכל כך מעט לקוחות.

שיקולים כלכליים קרים.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אנשים שקונים gtr/type R/vrs/gti/כל מיני תלתנים/ M למיניהם, אני בטוח שיהיה קהל לסופרה במיוחד עם כל המוניטין שלה.

לפי המחיר של הדור הקודם והערכות שקראתי בעיתונות רכב, הסופרה תעלה לפחות כפול מ-Golf GTI. במקרה הטוב היו נמכרות פה חמש חתיכות בשנה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסופרה תעלה הרבה יותר מ-GTI/VRS/TYPE-R להערכתי, לכן לדעתי היא לא תפנה לאותו קהל לקוחות.

תלתן/M עולות הרבה וכאמור להערכתי הסופרה תעלה סכומים דומים (לפחות בגרסה הבכירה), רק שבמקרה של ה-M/תלתן מקבלים גם סמל.

ה-GTR עולה יותר ומוכרת כמה יחידות, אני רק לא בטוח שביוניון יצליחו לשווק את הסופרה כמו שקרסו משווקים את הGTR.

חוץ מזה צריך לזכור שכמו שכבר אמרו פה, ליוניון היה ניסיון עם הGT86, ניסיון שלא הביא להם הרבה כסף.

כל זה יהיה נכון רק במידה ואני צודק לגבי הערכת המחיר.

יוניון מוכרת יפה כל מה שיש עליו סמל של טויוטה ולא בטוח שהם רוצים להיכנס להתעסקות של מכירה של רכב מיוחד כזה, במחיר כזה, לכל כך מעט לקוחות.

שיקולים כלכליים קרים.

נכון, אבל לא הוגן. צריך להתחשב בתמחור שלהם וממש חוסר הרצון למכור.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״..

״

אתה מוזמן לבצע יבוא אישי אם אתה כל כך רוצה את הרכב.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו היה ניתן להצמיד לרכב סמל של לקסוס, אולי היה לו סיכוי,

אבל גם אז היה מדובר בחתיכות בודדות.

ה-mr2, למי שעוד זוכר, נמכרה כאן כמו שאר החברות לקטגוריה בכמויות נמוכות אבל לפחות המחיר השערורייתי כיסה על כך...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד יש ייבואנים מקבילים שמייבאים טויוטה והרכב עם תקינה אירופאית אז אני לא מודאג.

הרכב בסוף יגיע לארץ.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אילו היה ניתן להצמיד לרכב סמל של לקסוס, אולי היה לו סיכוי,

אבל גם אז היה מדובר בחתיכות בודדות.

ה-mr2, למי שעוד זוכר, נמכרה כאן כמו שאר החברות לקטגוריה בכמויות נמוכות אבל לפחות המחיר השערורייתי כיסה על כך...

לא יודע לגבי כאן אבל בחו"ל לקסוס הוא מותג לקהל המחפש פאר אילו טויוטה (+TRD) פונים לקהל שחיפש ריגושים, הסופרה (וה MR2, סליקה וGT86) אף פעם לא התיימרו להיות מכוניות פאר. המחיר הוא לא פונקציה כאן למרות שבארץ יש הגזמה במחירים. יבוא אישי או מקביל יכול להיות פיתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבה למרד?

אחרי הGT86 שהם מכרו במחיר לא אטרקטיבי ביחס לתאומה מבית סובארו ואז הפסיקו לאחר שנתיים שלוש,

נראה שליוניון אין ממש מוטיבציה להתעסק עם רכב שימכור חתיכות ספורות בשנה.

אפשר לחשוב שמכרו כאן מאות brz

מותר ליוניון מוטורס להחליט שזה לא כלכלי וכלל לא להתעסק בזה

יוניון היא לא עמותה אלא גוף עסקי ששיקוליו כספיים בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...