Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש מקום/בעל מקצוע מומלץ לתיקון PDR

Coresh
שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיזה אזור?

בפתח תקווה יש שני מקומות-

הראשון קוראים לו PDR נדמה לי. אין לי ניסיון ישיר איתם אבל לחבר שהיה שם יש דברים טובים להגיד.

המקום השני (וזה שלי יש ניסיון אישי איתו) הוא בשטיפת רכב TURBO CLEAN. עשו עבודת PDR מצויינת ואי אפשר לדעת איפה הייתה המעיכה. באמת עבודה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי יש לך את טים הוא עובד עם כמה סדנאות ביניהם אומנות הציפוי בחולון למשל.

ממליץ בחום מנסיון של כמה רכבים עבודה יוצאת מין הכלל ולא רק זה אז הוא גם אחלה מבחינת תשלום, נותן הערכה גסה לכמה תעלה העבודה (בדרך כלל גבוה ממה שזה בפועל, ואז לוקח כמה שבאמת מגיע לו על העבודה)

מוזמן לשלוח הודע בפרטי לגבי פרטי התקשרות שלו..

Sent from my iPhone using Tapatalk

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה אזור?

בפתח תקווה יש שני מקומות-

הראשון קוראים לו PDR נדמה לי. אין לי ניסיון ישיר איתם אבל לחבר שהיה שם יש דברים טובים להגיד.

המקום השני (וזה שלי יש ניסיון אישי איתו) הוא בשטיפת רכב TURBO CLEAN. עשו עבודת PDR מצויינת ואי אפשר לדעת איפה הייתה המעיכה. באמת עבודה מעולה.

תודה, באיזור תל אביב.

האם אתה מתכוון ל- PDR Plus בפתח תקווה?

על PDR ב-TURBO CLEAN לא שמעתי, אבדוק.

לגביי טים, לפי מספר הטלפון אני רואה שהוא עובד ב-PDR Art Shine, תודה, אצור איתו קשר לקבלת הצעת מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טים גם יגיע אליך הביתה אם תרצה. שלחתי לך את הפרטים שלו. בהצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אפשר להתעלק ולבקש את פרטיי הקשר של טים גם כן?

תודה רבה!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה גם טלפון של טים בפרטי.? תודה

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, באיזור תל אביב.

האם אתה מתכוון ל- PDR Plus בפתח תקווה?

על PDR ב-TURBO CLEAN לא שמעתי, אבדוק.

.

נדמה לי שכן. היות ולא הייתי שם אז לא בטוח ב-100% להגיד לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PDR PLUS עבר מפתח תקווה לרמת השרון, נדמה לי. הוא הוותיק והמנוסה ביותר בשוק. אליו בדרך כלל מגיעות מכוניות לתיקון חוזר אחרי שמישהו שלקח קורס של יומיים בפולין וקנה סט כלים בסיס עושה פדיחות במכוניות של 300 אלף שקל.

יש גם מלא חברה שיוצא להם לרוב עבודה טובה. תלוי בתקציב שלך ויכולת להתפשר על איכות העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...