Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האזעקה לא עובדת ואין לי סטרטר,איך עוקפים אותה כדיי להניע?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב ישן כמעט בין 30 ויש בו אזעקת בוש עם ניתוק על קו הסטרטר,כלומר עם אני לא פותח/דורך את האזעקה עם השלט אין לי בכלל סטרטר ואין אפשרות להניע את רכב,זה לא בעיה של סוללה בשלט(שמתי חדשה),באתי להניע אתמול את הרכב ובסיבוב הסוויץ להתנעה היה מין נפילת מתח וכל החשמל ברכב כבה(לוח שעונים/תאורת סלון)ורק לאחר שניתקתי מצבר והחזרתי הכל חזר לעבוד פרט לאזעקה(אין תגובה בכלל מהשלט)ומאז כאמור אין לי יכולת להניע את הרכב מכיוון שאין בכלל סטרטר(הסטרטר עצמו תקין בוודאות),מה אני עושה במצב כזה?איך ניתן ל"עקוף" את האזעקה ע"מ שאוכל להניע את הרכב?

האם בד"כ יש פיוז נפרד לאזעקה?אוליי ממסר? בדקתי בתיבת הפיוזים המקורית מתחת להגה וכולם נראים תקינים.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני צריך עזרה,רעיון משהו,אני כרגע במצב שאיני יכול להניע את הרכב.

על אזעקות יש לרוב פיוז לפלוס קבוע , יש מצב שהוא נשרף. בדוק בצמה שיוצאת מן המוח של האזעקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסמוך למוח מצאתי ממסר רגיל(תקין)וקצת בהמשך מצאתי פיוז זכוכית(גם תקין)ועדיין האזעקה בשלט(סוללה חדשה)אינה עובדת/מגיבה וכתוצאה מכך למעשה אין לי בכלל סטרטר ואפשרות התנעה, יש עוד מה לעשות/לבדוק בעצמי לפניי שאני ניגש לבעל מיקצוע?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אזעקות יש לרוב פיוז לפלוס קבוע , יש מצב שהוא נשרף. בדוק בצמה שיוצאת מן המוח של האזעקה.

יכול להיות שהפיוז המדובר ממוקם בתא המנוע בסמוך למצבר?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האזעקה של בוש,איך עושים ריסט?ניתקתי מצבר וחיברתי כמה פעמים ולא עזר,ניתקתי והחזרתי את הקונקטורים שמחוברים למוח גם לא עזר, שמתי סוללה חדשה בשלט גם לא עזר, בקיצור השלט לא מגיב לכלום ואין לי סטרטר.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הסוויץ הזה נמצא? על המוח?על הסירנה בתא המנוע?

אגב אצלי על הסירנה שממוקמת בתא המנוע אכן יש מפתח אבל הוא רק לצורך השתקתה בזמן תקלה בשלט.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...