Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת מושב או ספסל בתא מטען

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי במכונית. ברוב ה-7 מקומות תא המטען מוגבל, אבל יש יוצאים מהכלל.

אני מסתובב לעתים קרובות עם כיסא אחורי יחיד מקופל - וגם פה יש הבדלים בין המכוניות,

יש כאלה שבהן השורה השלישית היא ספסל אחוד לעומת מושבים נפרדים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צודקים במאה אחוז - ירד מהפרק, בכל פעם שחשבתי על הנושא זה זעזע אותי

שמח שהגעת למסקנה הזו ולא הלכת ראש בקיר, או ניסית למצוא צידוקים למחשבה הראשונית שלך.

בהצלחה במציאת המכונית המתאימה!

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FRV זה אופציה מצוינת . קשה למצוא אחת במצב טוב אבל עדיין שווה לחפש. אם התקציב מוגבל וצריך 6 מקומות + תא מטען זו האופציה השפויה היחידה שלך

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שאלה קצת שונה אך באותו עניין

ברשותנו מיצובישי גרנדיס מ 2010, כמות החגורות שבה הם 2+3+2

ברישיון הרכב מופיע 7 נוסעים

עקב הגדלת המשפחה, חשבנו על ביצוע שינוי בכמות החגורות למתכונת של 2+3+3 אך כמובן שרק אם אינו פוגע בבטיחות וניתן להכשירו כחוק (ובכלל זה עדכון הרישיון בהתאם).

האם ניתן לקבל הדרכה אם ואיך אפשר לעשות זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו על הכינוי.

פנה למחלקה הטכנית של היבואן, שם ידעו מה ניתן ומה לא ניתן לעשות. בסופו של דבר חגורות בטיחות מצריכות נקודות עיגון, ואם אלה אינן בנמצא לא תוכל להתקין חגורה נוספת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו על הכינוי.

פנה למחלקה הטכנית של היבואן, שם ידעו מה ניתן ומה לא ניתן לעשות. בסופו של דבר חגורות בטיחות מצריכות נקודות עיגון, ואם אלה אינן בנמצא לא תוכל להתקין חגורה נוספת.

תודה על התשובה

לא מצאתי טלפון/כתובת של מחלקה טכנית (לא בטוח מי/מה זה) אצל יבואן מיצובישי בישראל

האם הכוונה למרכז שירות או מוסך מורשה שיש בכל עיר או למשהו אחר?

עריכה אחרונה על ידי kishkush2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שעולה השאלה הזו מחדש, אני עונה את אותה תשובה:

לך על זה, אבל תסיע במושב השלישי רק אנשים שאתה שונא.

את האנשים שאתה אוהב, תסיע במקום אחר.

שאת האנשים שהוא שונא ישאיר מחוץ מרכב, וימנע סיכון מיותר שלא תוכנן לכך מראש.

2003 Polo 9N 1.4 75bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרנדיס אין נקודות עיגון נוספות ולכן לא ניתן להוסיף חגורה באופן חוקי.

וסתם המלצה: גם אני עם רכב 7 מקומות ובעל משפחה של 9 נפשות. אין צורך אמיתי ברכב גדול יותר. כמעט תמיד תוכל לשלוח ילד או שניים בתח"צ להיכן שאתה נוסע, ולפעמים תשכור רכב. לא תסע עם מסחרית גדולה באופן קבוע רק משום שפעם בחודשיים אתה מסיע את כל המשפחה.....

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אחד שלא יכול להשתדרג לרכב 7 מקומות.

הוא רק צריך למצא 307sw

רכב שנמכר סביב ה 5000 שח.

היתה לי כזו כרכב שני כ 5 שנים, סתם למתי שצריך 7 מקומות.

זה סופר-רכב, העברתי בה פסנתר! פסנתר!!

כל מושב זה זה מ-ו-ש-ב, אפילו האמצעי שבשורה השניה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ל-8 מקומות יש גרסה מיוחדת של סיטרואן ברלינגו עם 3 מושבים מקדימה, ככה שלא צריך ואנים גדולים.

בדור הקודם של סאנגיונג רודיוס היתה אופציה ל-9 מושבים בתצורה של 4 שורות ו-2+3+2+2.

כיום אין אופציה כזאת אצל הייבואן, אבל בחו"ל ניתן להשיג את הרכב גם עם 11 מקומות (2+3+3+3).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או בקיצור, לפני שטובלים את הצ'ופסטיק ברוטב צריך להפעיל את המוח ולפתוח את האתר של הבנק לבדוק אם יש שם מקום למושב נוסף.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני קצת לא ברוח של שאר הפורום,

אבל אני כלל לא בטוח שמי שנוסע ברכב סטיישן חדש עם ספסל מקובע וחגורות מסכן את ילדיו יותר ממי שנוסע ברכב מסוף שנות התשעים עם ילדיו מאחור.

בין אם בסיכוי שתתרחש תאונה וביכולת להמנע מאחת, ובין אם ביכולת הרכב להגן על נוסעיו בעת תאונה.

לא שאני מצדד בלעשות את זה (ממש לא), אבל מצד שני לא ממש רואה שיוצאים על אנשים שקונים רכבים ישנים שהם מסכנים את ילדיהם. בכל אופן לא בצורה תקיפה וגורפת כמו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוגה - יש לעניין הה שתי פנים:

בטיחות - השאלה היא האם הרכב תוכנן לכך או לא רכב שתוכנן להוביל 7 נוסעים יצוייד במושבים ובאמצעי הבטיחות הנדרשים. הבעיה היא שהתקנים לאלה משתנים משנה לשנה, אבל הרישוי הוא בהתאם לשנת הרישוי. כלומר רכב שקיבל רשיון להוביל 7 נוסעים לא יאבד את הרשיון הזה (כמובן כל עוד הוא כולל את המושבים הוחגורות המקוריים או תחליף מתאים), למרות שקרוב לודאי שרכב חדש יהיה בנוי בתקנים הרבה יותר מחמירים. הסתייגות לכך - עד כמה שאני יודע מבחני הריסוק אינם בודקים התנגשות מאחור, אז סביר שנושא חיזוק הרכב מאחור נתון במידה רבה לגישה של יצרני הרכב.

רישוי - כבר הוזכר. לא תרצה להסיע ברכב יותר נוסעים מכפי שהותר ברשיונו. הן מבחינת אכיפת חוקי התנועה והן מבחינת הביטוח.

את הסיפור המדובר אני מכיר כבר כ-30 שנה, מניסיון של קולגה שנולד לו הילד הרביעי. מאז זרמו הרבה מים בנהר, הופיע ה-NCAP והתקנים הלכו והחמירו כל מספר שנים. לכן כנראה שמי שקונה רכב יותר חדיש, עם ציון NCAP גבוה (בפרטים, לא בכוכבים) מגן על משפחתו יותר טוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אחד שלא יכול להשתדרג לרכב 7 מקומות.

הוא רק צריך למצא 307sw

רכב שנמכר סביב ה 5000 שח.

היתה לי כזו כרכב שני כ 5 שנים, סתם למתי שצריך 7 מקומות.

זה סופר-רכב, העברתי בה פסנתר! פסנתר!!

כל מושב זה זה מ-ו-ש-ב, אפילו האמצעי שבשורה השניה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

אני מניח שאתה יודע שמחיר הקניה הוא לא הפרמטר היחיד בקניית רכב, השאלה היא כמה זמן וכסף נטצרך לבזבז עליו אח"כ...

או בקיצור, לפני שטובלים את הצ'ופסטיק ברוטב צריך להפעיל את המוח ולפתוח את האתר של הבנק לבדוק אם יש שם מקום למושב נוסף.

ניסוח מדוייק להפליא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...