Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת מושב או ספסל בתא מטען

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, המשפחה התרחבה ברוך ה' לארבעה ילדים.

אנחנו לא יכולים לנסוע ברכב בפרטי בהרכב מלא, וכרגע אין באפשרותינו להתקדם ל7 מקומות,

והאמת שגם אין הרבה זמנים שאנחנו נוסעים בהרכב מלא, לכן עלתה התהייה- האם אפשרי וחוקי להוסיף מושב או ספסל בתא מטען, לאותם זמנים שלחוצים וצריכים לנסוע עם כולם...

אם כן, האם זה יכול להיות מבוטח גם בביטוח?

ואם כל זה בסדר, מה דעתכם על זה מבחינת בטיחות ליושב מאחור? נראה לי קצת מפחיד...

והאם יש לכם המלצות או על בעל מקצוע באיזור המרכז או השפלה שאפשר לברר איתו על הנושא

הרכב המדובר הוא קיה סיד סטיישן 2013

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ראשית כל : מזל טוב!

אסור בתכלית האיסור . ברשיון הרכב כתוב כמה נוסעים אפשר להסיע בנוסף לנהג וכל שינוי עצמי כמו הוספת ספסל הוא לא חוקי ,מסוכן ,יגרום לקנס גדול /שלילת רשיון וכמובן שהביטוח לא תקף במצב כזה!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל : מזל טוב!

אסור בתכלית האיסור . ברשיון הרכב כתוב כמה נוסעים אפשר להסיע בנוסף לנהג וכל שינוי עצמי כמו הוספת ספסל הוא לא חוקי ,מסוכן ,יגרום לקנס גדול /שלילת רשיון וכמובן שהביטוח לא תקף במצב כזה!

בס"ד

אתה אומר מידיעה, או שאתה מעלה מחשבות?

צריך לחלק ל2 את העניין.

מבחינת החוק, במידה ועשית במקום מורשה וכמו שצריך, אין בעיה.

מבחינת הביטוח, זה סיפור אחר, ולמיטב ידיעתי, הוא לא תופס.

לגבי בטיחות העניין, זה כבר שאלה למומחים, אבל אין ספק, שזה לא מוסיף לבריאות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזורי הקריסה של תוכננו ככה שחלקים ברכב יקרסו בעת תאונה במקומות בהם אין נוסעים.

תחשוב שוב מה עלול לקרות לך במקרה של תאונה מאחורה ששמת ספסל במקום שהיצרן לא תכנן שייסעו בו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזורי הקריסה של תוכננו ככה שחלקים ברכב יקרסו בעת תאונה במקומות בהם אין נוסעים.

תחשוב שוב מה עלול לקרות לך במקרה של תאונה מאחורה ששמת ספסל במקום שהיצרן לא תכנן שייסעו בו.

ללא ספק נקודה למחשבה, אבל אני חושב על זה שהפעמים שאסע כך הם נדירות... צריך לחשוב על הנושא!

בס"ד

אתה אומר מידיעה, או שאתה מעלה מחשבות?

צריך לחלק ל2 את העניין.

מבחינת החוק, במידה ועשית במקום מורשה וכמו שצריך, אין בעיה.

מבחינת הביטוח, זה סיפור אחר, ולמיטב ידיעתי, הוא לא תופס.

לגבי בטיחות העניין, זה כבר שאלה למומחים, אבל אין ספק, שזה לא מוסיף לבריאות.

תודה רבה על המידע, אם זה חוקי למה הביטוח לא מבטח? אולי מהסיבה שאמר itsik170...

האם צריך לאשר את זה ממשית או מספיק שאחזיק ברכב אישור ממקום מורשה למקרה שיתפסו אותי?

אגב, מהו מקום מורשה? איך אדע? יודעים לאן להפנות אותי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אחי ביצע את האופציה הזו, בפאסאט סטיישן.

אני אישית עצרו אותי לביקורת עם הרכב, כאשר השוטר חשב שהילדים משחקים מאחורה, וכאשר הוא ראה שהם קשורים, הוא עזב אותי.

שווה לבדוק את העניין מול הביטוח.

אני מכיר עוד מישהו, שביצע הוסםה של חגורה, באלטו(קיימים שם 4 חגורות), ללא בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוברות המשטרה (אגף התנועה):

נתפס נהג המסיע 8 נוסעים מתוכם 3 ילדים בתא המטען

משטרת ישראל ממקדת את פעילותה באכיפה כנגד עבירות בריונות כביש ומסכנות חיים,

עבירות הנוגעות להתקני ריסון הן עבירות המסכנות חיים, אי שימוש בכיסאות בטיחות המותאמים לילדים ואי חגירת חגורות בטיחות בזמן הנסיעה, מעלים משמעותית את הסיכוי להיפגע חלילה בזמן תאונת דרכים או בבלימת פתע. אגף התנועה מתייחס בחומרה לעבירות אלה ומבצע פעילות מוגברת במטרה להרתיע את הנהגים ולעלות את רמת המודעות לנושא הבטיחות של הנוסעים ברכב.

במהלך פעילות אכיפה בכביש 1 בסמוך למחלף נתב"ג לכיוון מערב, זיהה שוטר אגף התנועה רכב פרטי כשבתוך תא המטען הוא מבחין ב-3 ראשים. השוטר המצויד במצלמת קסדה סימן מיד לנהג לעצור בצד בכדי להפסיק את העבירה ולמנוע סיכון של הנוסעים ברכב.

לאחר שהנהג נעצר ניגש השוטר לרכב והבחין כי במושב הקדמי יושב הנהג ועוד נוסע ובמושב האחורי יושבים 3 ילדים, ביקש השוטר מהנהג לפתוח את תא המטען ולהפתעתו גילה כי יושבים בתוך תא המטען על ספסל מאולתר 3 ילדים בגילאים 8-11 כשהם עם הפנים נגד כיוון הנסיעה כפי שניתן לראות בתמונות, הנהג תושב אזור המרכז בן 31 טען להגנתו כי רפד הכין לו את המושבים והוא חיבר באופן פיראטי חגורות לרכב ואינו מבין מה הבעיה, השוטר הסביר לנהג כי עפ"י חוק אסור לעשות כל שינוי במבנה ברכב, וכל שינוי שנעשה שלא ע"י היצרן הינו עבירה על החוק.

בבדיקה מעמיקה יותר נמצא כי נרשם לחובתו של הנהג דו"ח בגין עבירה דומה באותו החודש. הנהג שהסיע 8 נוסעים קיבל קנס בסך 500 ₪ +6 נקודות, כמו כן השוטר ווידא כי הגיע רכב נוסף בכדי להוביל את הנוסעים בבטחה.

לצד האכיפה משטרת ישראל עוסקת כל העת במניעה, חינוך, והסברה בשיתוף עם גורמים נוספים במטרה למנוע סיכון חיי אדם ולהציל חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שעולה השאלה הזו מחדש, אני עונה את אותה תשובה:

לך על זה, אבל תסיע במושב השלישי רק אנשים שאתה שונא.

את האנשים שאתה אוהב, תסיע במקום אחר.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוברות המשטרה (אגף התנועה):

נתפס נהג המסיע 8 נוסעים מתוכם 3 ילדים בתא המטען

משטרת ישראל ממקדת את פעילותה באכיפה כנגד עבירות בריונות כביש ומסכנות חיים,

עבירות הנוגעות להתקני ריסון הן עבירות המסכנות חיים, אי שימוש בכיסאות בטיחות המותאמים לילדים ואי חגירת חגורות בטיחות בזמן הנסיעה, מעלים משמעותית את הסיכוי להיפגע חלילה בזמן תאונת דרכים או בבלימת פתע. אגף התנועה מתייחס בחומרה לעבירות אלה ומבצע פעילות מוגברת במטרה להרתיע את הנהגים ולעלות את רמת המודעות לנושא הבטיחות של הנוסעים ברכב.

במהלך פעילות אכיפה בכביש 1 בסמוך למחלף נתב"ג לכיוון מערב, זיהה שוטר אגף התנועה רכב פרטי כשבתוך תא המטען הוא מבחין ב-3 ראשים. השוטר המצויד במצלמת קסדה סימן מיד לנהג לעצור בצד בכדי להפסיק את העבירה ולמנוע סיכון של הנוסעים ברכב.

לאחר שהנהג נעצר ניגש השוטר לרכב והבחין כי במושב הקדמי יושב הנהג ועוד נוסע ובמושב האחורי יושבים 3 ילדים, ביקש השוטר מהנהג לפתוח את תא המטען ולהפתעתו גילה כי יושבים בתוך תא המטען על ספסל מאולתר 3 ילדים בגילאים 8-11 כשהם עם הפנים נגד כיוון הנסיעה כפי שניתן לראות בתמונות, הנהג תושב אזור המרכז בן 31 טען להגנתו כי רפד הכין לו את המושבים והוא חיבר באופן פיראטי חגורות לרכב ואינו מבין מה הבעיה, השוטר הסביר לנהג כי עפ"י חוק אסור לעשות כל שינוי במבנה ברכב, וכל שינוי שנעשה שלא ע"י היצרן הינו עבירה על החוק.

בבדיקה מעמיקה יותר נמצא כי נרשם לחובתו של הנהג דו"ח בגין עבירה דומה באותו החודש. הנהג שהסיע 8 נוסעים קיבל קנס בסך 500 ₪ +6 נקודות, כמו כן השוטר ווידא כי הגיע רכב נוסף בכדי להוביל את הנוסעים בבטחה.

לצד האכיפה משטרת ישראל עוסקת כל העת במניעה, חינוך, והסברה בשיתוף עם גורמים נוספים במטרה למנוע סיכון חיי אדם ולהציל חיים.

היה גם סרטון של זה בזמנו, לא זוכר איפה הוא.

דוד שלי עשה את זה בפוקוס סטיישן, כזכור לי עצרו אותו בדרך לחתונה של אחותי, לא זוכר מה קרה בהמשך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה גם סרטון של זה בזמנו, לא זוכר איפה הוא.

דוד שלי עשה את זה בפוקוס סטיישן, כזכור לי עצרו אותו בדרך לחתונה של אחותי, לא זוכר מה קרה בהמשך...

בס"ד

אתה מדבר על ילדים שלא חגורים, לא על ילדים ישובים בכסאות עם חגורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על דודי החרדי עם 7 ילדים, שהתקין אצל מורשה עם חגורות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיד, גם בגרסת הסטיישן, היא מכונית קומפקטית, לא גדולה.

גם אם ניתן היה לסדר ספסל מבחינה חוקית, מבחינה בטיחותית זה לא בא בחשבון.

בפעם הבאה - לקנות מראש מכונית עם 7 מקומות לפני שהילד מגיע (מה, אני היחיד שעשה את זה?!).

בינתיים, חלוקה למכונית + מונית לעת מצוא היא פשרה שתעבוד בעיר במידה וכל המשפחה צריכה לזוז יחד.

זאת גם הבחירה הזולה ביותר עד לצבירת הון דרוש למכונית מתאימה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על דודי החרדי עם 7 ילדים, שהתקין אצל מורשה עם חגורות
בס"ד

התכוונתי לבחור עם הפוסט שאתה ציטטתה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...