Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית\מנהלים לבחור גבוה ב40-50 אלף ש"ח

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחכמי הפורום,

נכון להיום לאשתי יש יונדאי I10 2014(מנוע 1250 רמת אבזור סופרים,קנינו אותה מליסינג) ולי יש פג'ו 308 סטיישן 2015.

לפני חודש וחצי נולד לנו ילד ראשון ואשתי מתלוננת שאין לה מספיק מקום ביונדאי שלה והיא צריכה רכב גדול יותר, עלתה בי המחשבה לתת לה את הרכב שלי ולמכור את הרכב שלה ולקנות לי משהו מכיוון שאני לא רואה את עצמי נוסע ביונדאי I10(הגובה שלי הוא 2.07).

כמה לפי דעתכם נוכל לקבל תמורת היונדאי שלה ועל איזה רכבים אתם ממליצים באיזור ה40-50 אלף ש"ח,כמובן שהנטייה היא לשלם כמה שפחות אבל אינני רוצה רכב ישן מאוד.

אני חשבתי להתמקד במשפחתיות וברכבי מנהלים(שתמיד משכו אותי...),כמובן שמידי פעם הילד גם איתי ברכב וצריך שמידי פעם יהיה מקום לעגלה שלו וכל התיקים שבלעדיהם הוא לא יכול לזוז...

תודה,

זיו.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי אין סיבה שהרכב המשני יהיה משפחתית סטיישן או מנהלים (גם לא סדאן), בטח לא עם ילד אחד ובטח שכבר יש לכם רכב סטיישן אחד.

אם נשארים בגזרת המשפחתיות, תצורת האצ'בק תתן תשובה ראויה. דוגמאות שנכנסות בתקציב - פיג'ו 308 או סיטרואן C4 בשנתונים מתקדמים יחסית או i30 ישן בערך בשנתיים.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והייתי מבחינת הנתונים הפיזיים כמו כל אדם רגיל אני מסכים איתך לחלוטין...

אבל בגלל הגובה שלי אני חייב רכב שהוא גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב!

למה לא לחפש לאשה רכב שהוא סופר פרקטי בשביל אמא עם תינוק?

אם אתה רוצה להשאר במרכב סדאן הייתי חושב על סקודות - בין אם זה ראפיד או אוקטביה או סופרב לכולן תא מטען ענק, עצום למען האמת - דלת חמישית מאוד נוחה להעמסת עגלה ושאר תיקים.

גם ג'טה תהיה בחירה נאה מאוד.

אבל הייתי גם פוזל לכוון של קרוסאוברים קטנים כמו ניסן ג'וק\רנו קאפצ'ור מאזדה CX-3 או אולי אפילו I20 קרוס.

"שברופל" מוקה\טרקאס

פיאט 500L

יונדאי I35X או אפילו טוסון\ספורטאז' אם אתה רוצה משהו קצת יותר לארג' סייז.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה הבנתי שה-308 כן מתאימה למידות שלך, בגלל זה הצעתי את הקצרה.

מה דעתך על רנו קוליאוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק בקוליאוס לא משהו... זה לא רכב למי שזה שיקול כבד אצלו, נוסע הרבה, בטח לא בעירוני.

חבר בעל רכב כזה מ2009, עושה 1 ל9 בנהיגה מרובת עליות. אמינות? מלבד 2 מגני שמש שנפלו להם, אפס תקלות ב4 שנות בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שיצא לך לשבת בכסא נהג ב i10 של אישתך, האמת המרווח שם מפתיע לטובה, אבל באמת שלא יכול להעיד למקרה גובה שלך.

לגבי חלופות במסגרת התקציב שלך, הפלא ופלא, פיג'ו 308sw נכנסת בתקציב, ומן הסתם אתה כבר יכול לאשר שהיא מתאימה לך במימד האורך, אז למה פשוט לא לרכוש עוד אחת?

אני לא הייתי מחפש הרפתקאות עם קוליאוס או כל רכב אחר כי אתה תרד בשנתונים והסיכוי למצוא אקזמפלר מתקדם אמין חסכוני וחדש בעיקרון הוא על גבול הבלתי אפשרי.

בתור אחד שרכש ממש לאחרונה 308 סטיישן באותו התקציב אני לא מצליח לחשוב על אלטרנטיבה מוצדקת יותר לאור הדרישות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהפג׳ו ממש סבבה,אני באמת אוהב אותה,ולכן חשבתי לקנות את הדגם המקוצר שלה או סיטרואן c4

יש לי עוד מחשבה בראש לקחת פיג׳ו 508 שנת 2015 עם מנוע ה165 כ״ס(המשופר,בשום פנים ואופן לא גרסת ה156) כי תמיד אהבתי את הרכב הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה נראה לכם שנוכל למכור את היונדאי של אשתי?מדובר ביונדאי 2014 הדגם החדש יותר מנוע 1250 והיא יוצאת ליסינג עם 117 אלף ק״מ?כמה נראה לכם שהגיוני לבקש עבורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JEKA. אני חושב שהגעת לפתרון הנכון עבורך.

תקנה 308 נוספת, או לך על ה-508 או C4. כל אחד מהם יהיה מצויין עבורך ונכנס למחירון.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתם חושבים שנכון וריאלי לבקש על היונדאי במצב השוק היום?הרכב לא עשה בעיות ועבר טיפול לפני שבועיים וגם הוחלפו ארבעת הצמיגים לפני שבועיים לצמיגים איכותיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...