Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית\מנהלים לבחור גבוה ב40-50 אלף ש"ח

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרכב שני הייתי מחפש את הרכב עם הכי הרבה מרווח פנימי במידות החיצוניות הכי קטנות שאפשר.

טויוטה ספייס וורסו למשל תשאיר אתכם עם הוצאות אחזקה דומות לאלה של היונדאי ואולי אפילו נמוכות יותר, היא מאוד מרווחת בפנים, חסכונית וזולה לאחזקה.

עוד מיקרוואנים בסגנון הם הונדה ג'אז, ניסאן נוט או קיה סול שמעט גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם גבוה, לא כמוך אבל מעל 1.90 ולמיטב זכרוני סיטרואן פיקאסו הייתה נוחה ומרווחת יחסית לרכבים האחרים שיצא לי לנהוג בהם.

היא לא בקטגוריות שביקשת אבל צריכה להיות בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא נכנסת פיקאסו עם מנוע 165 לתקציב שלך ולכן הייתי נמנע במקומך.

ככל שאני חושב על זה יותר, כך אני יותר משוכנע שרכישת 308sw נוספת זו כנראה האופציה הטובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלתה עוד מחשבה לקנות אולי ג׳יפון,בתקציב הנ״ל יש את האאוטלנדר משנת 2010 וניסאן קשקאי עם מנוע 2000 שנת 2010 - 2011

מה דעתכם על הרכבים האלה??

אני מבין שהם יהיו ישנים יותר אבל עקב הפשטות הטכנולוגית שלהם אני מניח שהם גם יהיו אמינות יותר לטווח הרחוק

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הגענו לג'יפונים? אז אני חוזר על ההמלצה השנייה שלי אחרי 308 נוספת - רנו קוליאוס.

קח בחשבון שצריכת הדלק די רעה (כמו האאוטלנדר שסימנת).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלתה עוד מחשבה לקנות אולי ג׳יפון,בתקציב הנ״ל יש את האאוטלנדר משנת 2010 וניסאן קשקאי עם מנוע 2000 שנת 2010 - 2011

אני מבין שהם יהיו ישנים יותר אבל עקב הפשטות הטכנולוגית שלהם אני מניח שהם גם יהיו אמינות יותר לטווח הרחוק

היתה לי ניסן קאשקאי שנת 2008, היתה אחד הרכבים שהכי אהבתי, לגבי אמינות אני לא כל כך יודע מכיוון שמכרתי אותה כשהיתה שנתיים על הכביש עם 40K ק"מ כך שלמעט טיפולים לא היו שום תקלות.

הרכב היה בשימוש של אישתי ועד כמה שאני מזוכר צריכת הדלק היתה סבירה, סביב 1/10-11.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם ישנים מדי ובלי הרבה ערך מוסף.

אם רוצים משהו באווירת פנאי אז אולי סוזוקי SX4 האצ'בק יכול להתאים.

היו דגמים שהגיעו עם פגושים עם קצת פלסטיקה שחורה שנתנו ניחוח של ג'יפון.

מדובר ברכב אמין, זול לאחזקה ומרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא נוסע אתה יכול לנסות סובארו B4,רכב מרווח ביותר. אני 192 והיה עוד הרבה מקום לקחת את הכיסא לאחור(כיסא חשמלי אגב) רכב מאוד מאוד נוח...אני הגעתי לצריכה ממוצעת של 10.5 קמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שברולט קרוז 2012, רכב אמין כמובן לטפל בזמן, מרווח אגב אני 1.87 והוא מצויין בשבילי אחרי שנהגתי 4 שנים על אקסנט הבדל שמיים וארץ ,צריכת.דלק סביב 1:10 ,אחזקה סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקרוז(מסתבר שאשתי מאוד אוהבת את איך שהרכב נראה ובמידה ונקנה אותו אז אני יישאר עם ה308),מה עם האמינות שלה?איזה מנוע כדאי?1.6?1.8?1.4?

במידה וזה 1.6 אז מדובר כמובן על הדגם החדש עם 124 כ"ס ולא ה112,האם יש לשלושת המנועים את אותו הגיר הבעייתי?לפי מה שאני מכיר מאופל אסטרה 1.4 שמעתי שיש בעיות עם מערכת מים,האם זה אותו המקרה גם בקרוז טורבו?

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקרוז(מסתבר שאשתי מאוד אוהבת את איך שהרכב נראה ובמידה ונקנה אותו אז אני יישאר עם ה308),מה עם האמינות שלה?איזה מנוע כדאי?1.6?1.8?1.4?

במידה וזה 1.6 אז מדובר כמובן על הדגם החדש עם 124 כ"ס ולא ה112,האם יש לשלושת המנועים את אותו הגיר הבעייתי?לפי מה שאני מכיר מאופל אסטרה 1.4 שמעתי שיש בעיות עם מערכת מים,האם זה אותו המקרה גם בקרוז טורבו?

תודה לכולם.

לי יש את ה1.6 שנת 2012 שזה 124 כ"ס, שמע לא אגיד שזה מטוס יש לו קטעים של עצלנות אבל יש לו סחיבה לא רעה, רק קח בחשבון שהרכב בעליות מתדרדר אחורה הפתרון להעביר להילוך 1 לתת לאוטו קצת להתקדם ולהחזיר לd ,מבחינת אמינות לא נתקלתי בבעיות רציניות ,פרט לפיוז שרוף,שלט תקול וגלגלים פרט לזה כל 10 נכנס לטיפול בעלות בין 500ל1480

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז הייתי מחפש 1.8 או 1.4 טורבו, 1.6 לא גרסה מוצלחת והיא די חלשה. לבחור שמעליי אולי זה מספיק אבל לרוב האנשים זה יפריע

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז הייתי מחפש 1.8 או 1.4 טורבו, 1.6 לא גרסה מוצלחת והיא די חלשה. לבחור שמעליי אולי זה מספיק אבל לרוב האנשים זה יפריע

מסכים איתך שזו לא בדיוק גרסה חזקה כי האוטו כבד אבל מצד 2 אל תשאל אותי איך כי גם לי אין מושג,האמת שזה היה גם בלי מזגן אבל עשיתי איתה רחובות אילת הלוך חזור על אותו מיכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מה דעתכם על רנו מגאן טורבו דיזל משנת 2013-2014?

אמינות?דלק?אחזקה?

ראיתי שהיא נכנסת בתקציב והפלואנס שהייתה לי(מנוע 2000 שנת 2013) הייתה לי מאוד נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותם מכלולים כמו בפלואנס דיזל, ועם איכות הרכבה מעט יותר טובה. מעט קשיחה יותר מפלואנס מקבילה אבל עדיין נוחה מאוד לטעמי.

כמובן יש את עניין הגיר הרובוטי והסיכונים הכרוכים בו. לאבא שלי הייתה 2015 סטיישן והוא עשה עליה 107 אלף ק"מ ללא תקלות, אבל פעם אחת קיבל התרעה על התחממות מצמדים בפקק ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...