Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 פיקאסו (7 מקומות) 2015 - אמינות

Gell
שימו לב! השרשור הזה בן 1917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שומע ביקורות מעולות על הרכב (מעל 2015) ורצה להשתכנע סופית.

אישתי מפחדת מאוד מסיטרואן. שומעת ברחוב שמועות רעות על החברה והאמינות שלה.

האם נכון שהדגם הזה ספציפית אמין וניתן לסמוך עליו?

אשמח לדעות לכאן או לכאן.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הרכב הזה מהעבודה עם מנוע בנזין לפני שנתיים לערך. עד כה עבר קרוב ל-70,000 ללא שום בעיות.

סה"כ אוטו טוב רק חבל שהמזגן לא יותר חזק

היית קונה אותו במידה והיית צריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי לאיזה מטרה

אצלי הוא משמש כרכב שני כשהרכב הראשי גדול יותר ומאפשר להסיע 6 נוסעים במרווח גדול יותר

בסגמנט שלו (רכבי 7 מקומות קטנים) הוא בהחלט טוב, נוח, אמין ואף מרווח יותר מהמתחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2015 שווקו גם דגמים עם המנוע הישן - THP156.

אתה צריך לחפש מכוניות עם המנוע החדש THP165 שהוא מנוע מצויין. הדרך הקלה להבדיל היא ע"י נתון הספק המנוע המופיע הרשיון הרכב - 165 כ"ס זה החדש.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, יש בעיות רבות עם מע' ההיגוי, העניין שבמוסך המרכזי לא יודעים להתעסק עם זה אז כל כניסה למוסך זה שבוע במוסך וחוזר עם בעיה חוזרת ו/או/אחרת.

קח בחשבון שזה רכב בעייתי ומסובך לתחזוקה ואף אחד לא אוהב להתעסק איתם ( זה גם חלק מעניין נגזרת אמינות).

לסיכום: נוח מאוד, אמין יותר מדגמים אחרים/קודמים, אבל אני אישית לא נוגע בחיים.

הבעיות הם לא במנוע, אלה עם כל מה שמסביב לו.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בענין סיטרואן c 4 מציעים לי את זה עכשיו שנת 2015 מנוע 1.6 (הדגם הישן) במחיר של 32k האם עדיף לקנות את זה או כדאי יותר מאזדה 3 שנתונים 2011/12 .

צריך את זה כרכב משפחתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש ממש מקום להשוואה בין c4 picaso לבין מזדה 3. קטגוריות שונות ושימושים שונים.

אני עם פז'ו סיטרואן כבר 11 שנה ו 230000 ק"מ, בכל הזמן הזה היו לי 4 תקלות בכל הרכבים ביחד.

רוב התקלות ששומעים עליהן אלה תקלות חשמל שנובעות מהתקנות מקומיות לא מקצועיות וניסיון לפתור אותן במוסכים לא מורשי יבואן.

כמובן שתמיד אפשר ליפול על רכב שעבר התעללות מוגזמת או רכב לימון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש ממש מקום להשוואה בין c4 picaso לבין מזדה 3. קטגוריות שונות ושימושים שונים.

אני עם פז'ו סיטרואן כבר 11 שנה ו 230000 ק"מ, בכל הזמן הזה היו לי 4 תקלות בכל הרכבים ביחד.

רוב התקלות ששומעים עליהן אלה תקלות חשמל שנובעות מהתקנות מקומיות לא מקצועיות וניסיון לפתור אותן במוסכים לא מורשי יבואן.

כמובן שתמיד אפשר ליפול על רכב שעבר התעללות מוגזמת או רכב לימון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

אני לא מדבר על הפיקאסו.

c4 רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2015 שווקו גם דגמים עם המנוע הישן - THP156.

אתה צריך לחפש מכוניות עם המנוע החדש THP165 שהוא מנוע מצויין. הדרך הקלה להבדיל היא ע"י נתון הספק המנוע המופיע הרשיון הרכב - 165 כ"ס זה החדש.

לדעתי ה-c4 פיקאסו החדש שהגיע ב-2014 כבר הגיע רק עם ה-165 (או הדיזל, אבל כנראה שכאן מדובר בבנזין). במקרה של ה-c4 פיקאסו דווקא די קל להבדיל בין הדגם הקודם לחדש (אלא אם אני מפספס משהו).

היי, יש בעיות רבות עם מע' ההיגוי, העניין שבמוסך המרכזי לא יודעים להתעסק עם זה אז כל כניסה למוסך זה שבוע במוסך וחוזר עם בעיה חוזרת ו/או/אחרת.

קח בחשבון שזה רכב בעייתי ומסובך לתחזוקה ואף אחד לא אוהב להתעסק איתם ( זה גם חלק מעניין נגזרת אמינות).

איזה בעיות יש עם מערכת ההיגוי? חדש לי לגמרי.

בדיזל יש (היתה) בעיה עם מיכל האוריאה (יש שרשור מפורט של save בנושא), מעבר לזה יש מדי פעם שמועות על החלפת מסכים, לא יודע להגיד אם זו בעיה אמיתית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות עם ההיגוי?

תוכל לפרט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיות היגוי גורפות ששמעתי עליהם, לא פה ולא בפורומים בחו"ל. יש בעיות אבחון וידע במוסכי היבואן. על זה שמעתי לא פעם.

ולכן ה"קושי" של המוסך לאבחן מקור הבעייה מוסיף הילה של סיבוכיות ותסכול .

כמו גם העובדה הגבלות גישה ל peugout planet וסיטרואן לקסיה שלא בדיוק תורמת לשיתוף מידע בימינו.

מנוי חודשי עולה כ 1000€ וסגור לתושבי הארץ...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...