Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומט VS ידני. מישהו יכול להבהיר את זה?

דורכהן
שימו לב! השרשור הזה בן 1914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוטומט VS ידני.

למה כדאי אוטומט? למה כדאי ידני?

האם למידה על ידני אמורה לקחת הרבה יותר זמן? ואם כן, מה שאני מרוויח בסוף שווה את הזמן הזה?

האם שוק האופנועים האוטומטים לא גדל ואפשר לעשות על אוטומט ולהיות רגוע למצוא כלי טוב?

האם אוטומט בהכרח אומר שאני אסע פחות מהר?! כי אני חולה מהירות, זה לא טוב לנו !

רב תודות מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט=קטנוע (פלוס כמה כלים בודדים ולא ספורטיביים של הונדה).

אם אין לך בעיה קשה של קואורדינציה אז אתה רוצה להוציא רשיון ידני.

לגבי מחלת המהירות שלך, אתה עוד לא ממש רכבת על אופנוע... צעד צעד. לאט לאט.

למחלקה האורתופדית אין מחסור בפציינטים והתחשבות יתרה באנשים המסכנים שממתינים להשתלות איברים היא לא דרך פעולה מומלצת לחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשם קודמי, אוטומט בעיקר מתייחס לקטנועים, אבל אתה צריך להחליט איזה רישיון אתה רוצה, A2 או A1?

אני בהתחלה למדתי על קטנוע אוטומט ובשלב יותר מאוחר החלטתי ללכת על אופנוע ידני, זה שונה מבחינת הישיבה כמובן ואופן תפעול ההילוכים, יכול להמליץ לך אולי שיעור או שניים ראשונים שתקח על קטנוע אוטומט ואח"כ אם תרצה תעבור לידני, באופן אישי יותר התחברתי לישיבה על אופנוע ושילוב ההילוכים וכמובן שאחרי הרישיון יש לך מבחר רחב יותר של אופנועים/קטנועים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשונה מרכב , באופנוע/קטנוע רישיון לאוטומט מגביל אותך מאוד.

אתה כבר מוציא אלפי שקלים על רישיון למה שתגביל את עצמך?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...