Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות 38 קמ"ש מעל למותר, האם לנסות להמיר להתראה או לבקש להישפט?

שימו לב! השרשור הזה בן 1939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אשמח לעזרתכם בנושא.

קיבלתי דוח מהירות בסך 750 ₪ + 8 נקודות ע"י ניידת שנסעה בנתיב הנגדי (באמצעות מכשיר דבורה).

שוטר התנועה טען (והראה לי במכשיר) שנסעתי על מהירות של 128 קמ"ש אחרי הפחתה, בכביש שמותר לנהוג בו על 90 קמ"ש.

יש לי עבר תעבורתי נקי מאז שהוצאתי את הרישיון (במשך 11 שנים).

האירוע קרה בכביש 90 לכיוון אילת כאשר ביצעתי מידי פעם עקיפות ומשום שמדובר בכביש עם נתיב אחד לכל כיוון בעקיפות אכן הגברתי מהירות.

אני לא זוכר האם היו רכבים לפניו או לא שחסמו את השדה לכיווני (אני יודע שזה תנאי להפעלת מכשיר הדבורה) ולא זוכר האם בדיוק ביצעתי עקיפה ולכן יתכן ונהגתי מהר. (אני באמת לא זוכר, נהגתי באותו היום במשך 4 שעות ועקפתי המון משאיות בדרך שנוסעות לאט).

Capture1.PNG

מה לדעתכם כדאי לי לעשות ? לבקש המרה להתראה או בקשה להישפט?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לך להודות ולבקש המרה להתראה. עד כמה שקראתי אתה עומד בקריטריונים.

רק לידיעה, אני נסעתי ביום שישי האחרון הלוך וחזור את כל כביש הערבה. הכביש היה ריק לחלוטין. שמתי קרוז קונטרול על 100. יצא לי לראות שלוש ניידות, שתיים באזור צומת הערבה ואחת ליד אילת. עבר בשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לך להודות ולבקש המרה להתראה. עד כמה שקראתי אתה עומד בקריטריונים.

רק לידיעה, אני נסעתי ביום שישי האחרון הלוך וחזור את כל כביש הערבה. הכביש היה ריק לחלוטין. שמתי קרוז קונטרול על 100. יצא לי לראות שלוש ניידות, שתיים באזור צומת הערבה ואחת ליד אילת. עבר בשלום.

נהגתי ביום חמישי אחרי העבודה, היו המון משאיות וכלי רכב בכביש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח אומר בודד בכביש.

אם היה אחרת עליך יהיה להוכיח זאת נניח עם מצלמת רכב ( אם יש לך ) או להפיל את השוטר בעת חקירתו.

לא משימה פשוטה.

כנראה שבקשה למתן התראה היא הפתרון הנכון עבורך,וזאת המלצתי, אבל תיכף יבוא שמנצ'יק ויכתוב לך כי הפסיקו לתת התראות לנהגים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח אומר בודד בכביש.

אם היה אחרת עליך יהיה להוכיח זאת נניח עם מצלמת רכב ( אם יש לך ) או להפיל את השוטר בעת חקירתו.

לא משימה פשוטה.

כנראה שבקשה למתן התראה היא הפתרון הנכון עבורך,וזאת המלצתי, אבל תיכף יבוא שמנצ'יק ויכתוב לך כי הפסיקו לתת התראות לנהגים.

תודה על העצה. ברור שהשוטר רשם את זה, הוא רשם את כל מה שצריך בשביל להפעיל את הדבורה באופן תקין לכאורה.

היה איתי ברכב עוד חבר ולצערי אין לי מצלמת רכב.

נשמע שעדיף לי להודות ולנסות לבקש התראה במקום. האם במצב שאני בדיוק עונה על הקרטריונים להגשה (11 שנים רישיון בלי עבירות) עדיין יתחשבו או שלהערכתך זה לא מספיק שנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמן מספיק.

ולמה לא לנסות

ניתן לעשות זאת באתר המשטרהhttps://forms.gov.il/globaldata/getsequence/gethtmlform.aspx?formType=driverapply%40police.gov.il

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח אומר בודד בכביש.

לא משימה פשוטה.

לא שמנצ'יק אבל שמן אחר: כן נותנים התראה על דוח זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...