Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

android auto פיג'ו 3008

Bk40
שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רכשתי את הרכב הנ"ל מבלי לדעת שאין ווייז מובנה, אחרי בירורים נאמר לי שעלי להוריד את ה android auto דרך ip מחו"ל בוצע!

אך עדיין לא מתחבר לי במערכת המוליטמדיה מופיע לי ההודעה שעלי לאתחל את בריירת המחדל בנייד ולחבר שוב, ביצעתי אך ההודעה חוזרת על עצמה.

האם מישהו נתקל בסיטואציה דומה? יודע איך אני פותר את הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לפתור לך את הבעיה, אבל אשמח לשאול חבר עם 3008 וטלפון אנדרואיד. אני מניח שיצטרך לבדוק ולא ידע בעל פה כי לו אישית יש לובינסקי טאצ׳ ברכב, אז הוא משתמש בוויז שם.

אגב, אני קצת מתפלא שלא הייתי מודע שאין וייז מובנה ברכב, כי בדרך כלל הם מנסים למכור את המערכת טאצ׳ שלהם.

שאלת את השאלה בכלל?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להוריד גירסא אחרת של אנדרואיד אוטו דרך apk. יש מספר וורסיות שכל אחד תומך בסוג אחר של טלפון. האנדרואיד אוטו עובד נהדר ברגע שתצליח. כך אצלי בקארוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה רבה שלא דחפו לך את השיקוץ הזה של הלובינסקי טאצ'.

אני שומע דעות לכאן ולכאן. חבר עם המערכת מאוד מרוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בדיוק אותו הדבר.

הגרסה האחרונה של אנרואיד אוטו היא 64 ביט.

קרוב לוודאי שהטלפון שלך קצת מיושן ותומך עד 32 ביט.

קיצר,תחליף טלפון או את האוטו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...