Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגשים את החלום ומתחיל רישיון ! אבל לפני זה חייב עזרה!!

דורכהן
שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות

כאן טירון בעולם האופנועים שעומד לעשות רישיון על A1 וממש תוהה כמה קריטי היכן ללמוד?

ההתלבטות היא כרגע בין חגי ואמנון בתא, כשבאמנון הבטיחו לי שמנהל בית הספר הוא זה שמעביר את השיעורים ובכל שיעור יש גג 6 תלמידים, וחגי הוא כנראה בית הספר הכי מוכר בתא.

הם מישהו היה באחד מבתי הספר האלו ויודע להעיד? האם מבלי לעבור באחד מבתי הספר האלה יש לכם תובנות לחלוק על כמה קריטי איפה ללמוד ועם מי? האם זה לא קריטי בכלל וכתבתי פוסט לגמרי מיותר ובזבזתי לכולנו מהזמן? תעזרו לי !!

רב תודות מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך לא קריטי, שאני לא מצליח להיזכר איפה אני למדתי. גם ככה כל מה שתלמד זה איך לעבור טסט.

כשתעבור, לך לקורסים של רכיבה מתקדמת. הרבה יותר חשוב מכל מה שתלמד אצל המורה לנהיגה שלך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המורה סביר (ואתה יכול לעבור על ביקורות באינטרנט) אז זה בכלל לא קריטי מי המורה.

שיעורי רכיבה הם לא כמו שיעורי נהיגה ואם יש לך רקע בנהיגה במכונית ונסיעה באופניים אז כל מה שהוא יעביר לך יסתכם בכמה משפטים. אתה עולה על כלי ומתחיל לעשות סיבובים במגרש. מתאמן על נסיעה במהירות נמוכה, סלאלומים, העברות הילוכים, בלימות ובעיקר הרבה הרבה שמיניות. המורה מסתכל מהצד ומדי פעם יעיר לך הערות ויתקן אותך איפה שצריך. כשהשליטה שלך תהיה סבירה, המורה יוציא אותך בקבוצה החוצה לעשות סיבובים בכבישים עירוניים. בסוף יש טסט ומקבלים רשיון.

כמו שרשם פו הדב מעלי, אחרי קבלת הרשיון אתה לא באמת תדע לרכב בלי שום קשר למורה. אתה תקנה כלי ותאלתר את דרכך על הכביש. אם תגש לעשות קורס של רכיבה מתקדמת, אתה תקבל מושג בסיסי לגבי דברים "מתקדמים", כמו "איך מחזיקים כידון" ו"איך פונים" שלא נחוצים לצורך הטסט :?

בכל מקרה, הלימוד עצמו הוא די כיפי אז קח את זה באיזי ותהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי כמוך לפני מספר חודשים ולפני שבועיים עברתי טסט... אין כמו ללכת בעקבות החלום ולהגשים אותו.

חושב שכן ישנה משמעות במקום שבו לומדים ומי המורה/מורים, היה לי מורה בהתחלה שהיה סביר, אחרי מספר שיעורים החלפתי בית ספר ששם היו שני מורים מדהימים שנותנים טיפים אמיתיים לרכיבה בלי קשר לטסט, וזה הכי חשוב וגם נוטעים בך הרבה בטחון, יכול להמליץ לך על בית ספר מעולה בכפר סבא.

6 תלמידים זה המון בשיעור, בדרך כלל יש שניים או שלושה תלמידים, חשבתי לעבור לחגי בת"א אבל בשיחת טלפון פחות אהבתי את היחס והשירות, אבל אולי אני טועה אלו התחושות האישיות שלי.

שיהיה המון בהצלחה, כך בחשבון שזה "חוג" קצת יקר, אבל שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה גדולה לכולם, סופר הבהרתם לי את העניין ואני אמשיך ללמוד בלי חשש.

אבל ! התלבטות נוספת שצצה מיד לאחר השיעור הראשון שלי היא אוטומט או הילוכים?

מישהו בבקשה יכול לחדד לי גם את הנושא הזה??? :conf::conf::conf:

בשורה התחתונה הבנתי שאוטומט זה פחות שליטה ופחות מהירות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...