Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפסולות נספרסו הטובות ביותר להפוך

lolmit
שימו לב! השרשור הזה בן 1870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 2]היי חבר'ה,

לפני כמה חודשים ההורים שלי טסו לחו"ל וקנו בדיוטי פרי מכונת נספרסו מדגם Lattissima One.

עם המכונה קיבלנו ערכת טעימות של מאה קפסולות(10 חבילות טעם שונות שבחרנו בעצמנו).

לאחר מכן לאחרת סקירת השוק וההבנה שהמחיר של הקפסולות של "עלית" יוצאות יותר זול החלטנו להשתקע בהם, ופרט למקרים מיוחדים אנחנו כולנו שותים הפוך(אספרסו קצר+חלב מהמקציף של המכונה).

השאלה הראשונה:

האם הקפסולות של "עלית" נחשבות איכותיות ומציעות תמורה טובה למחיר שלהן?

שאלה שנייה:

היום בשוק ישנם המון חברות קפסולות תואמות נספרסו, נספרסו עצמם,קפה לנדוור,ארומה ,עלית וכו'.

רציתי לדעת איזה חברה מציעה את הקפסולות שיהיו הטובות ביותר להפוך? אשמח בנוסף שתפרטו את שם הקפסולה על מנת שאוכל לחפש אותה.

תודה מראש חבר'ה :-D8)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש הרבה שמתאימות לקפוצ׳ינ וזה לחלוטין עניין של טעם. הקפסולות של עלית (בניגוד לעבר) לא רעות בכלל (דרגה 12/13) ועולות במבצעים כחצי מנספרסו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה שמתאימות לקפוצ׳ינ וזה לחלוטין עניין של טעם. הקפסולות של עלית (בניגוד לעבר) לא רעות בכלל (דרגה 12/13) ועולות במבצעים כחצי מנספרסו.

אתה בטוח שהאלה של דרגה 12\13 שהן החזקות יותר מתאימות לקפוצ'ינו? דווקא הייתי בטוח שהאלו בסגנון של ברזיל שהן 08 אם אני לא טועה יותר מתאימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה את הפסולות של עלית 9 ו 10.

ארבע חבילות ב 50 שקל.

אולי לא ברמה של נספרסו מבחינת האיכות, אבל חצי מחיר וזה משמעותי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי האישי ה- 11 ו- 12 של עלית (רכשתי אתמול את ה- 13 אבל טרם ניסיתי) לא נופלות מהקזאר של נספרסו. אבל זה לשתיה של אספרסו ללא חלב.

עם חלב, תמיד אהבתי את הטעם של לוואצה, ועכשיו הם יצאו עם קפסולות תואמות למכונות של נספרסו. גם כן רכשתי אתמול את ה- 10 שלהם אבל טרם ניסיתי.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי האישי ה- 11 ו- 12 של עלית (רכשתי אתמול את ה- 13 אבל טרם ניסיתי) לא נופלות מהקזאר של נספרסו. אבל זה לשתיה של אספרסו ללא חלב.

עם חלב, תמיד אהבתי את הטעם של לוואצה, ועכשיו הם יצאו עם קפסולות תואמות למכונות של נספרסו. גם כן רכשתי אתמול את ה- 10 שלהם אבל טרם ניסיתי.

אשמח שתעדכן את איך יצא לך קפוצ'ינו עם הקפסולות של לוואצ'ה.

אגב מחיפוש מהיר בגוגל לא כל כך מצאתי קפסולות לוואצ'ה תואמות מכונות נספרסו...

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נספרסו יש לך את הקפסולה הכתומה - לונגו משהו

הקפסולה בצבע זהב

והקפסולה של הוניל

כולן מתאימות להפוך

באמת פחות רואה סיבה להשתמש בקפסולות חזקות מדי, מי שרוצה לשתות אספרסו שותה אספרסו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח שתעדכן את איך יצא לך קפוצ'ינו עם הקפסולות של לוואצ'ה.

אגב מחיפוש מהיר בגוגל לא כל כך מצאתי קפסולות לוואצ'ה תואמות מכונות נספרסו...

רצה פרסומת עכשיו של הקפסולות של לוואצה, מצאתי אותן ברמי לוי.

מחר אהיה במשרד ואעדכן (המכונה במשרד), רק קח בחשבון שרכשתי את 10 שזה על פניו החזק ביותר שלהם. ממה שראיתי יש גם 8 ו- 6.

92D600BB-7183-478B-9BCB-98ED1096F0FE.jpg

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צרכן קטן יחסית של קפה אז נשאר נאמן לאלה של נספרסו. נכון שיותר יקר אבל יותר טעים לי.

בשביל להתפשר על הטעם אשתה נס של עלית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לנספרסו. אני שותה כפול ארוך 2-3 כוסות ביום. ניסיתי עלית, קפה ג'ו, שופרסל ועוד משהו. שום דבר לא מתקרב למקורי. היו גם קפסולות פלסטיק שהנתפחו במכונה ונתקעו. היה צריך לגרד אותן החוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפסולות המקוריות של נספרסו הכי טעימות וניסיתי את כל התחליפים שראיתי.

הבעיה היא ש 2.2 ש"ח לשלוק של קפה פעמיים-שלוש ביום זה יוצא יקר.

זה מינימום של כ 120 ש"ח בחודש וכ 1500 ש"ח בשנה רק על קפה.

בגלל זה המכונה שלי בבית יושבת חסרת מעש ולא מחוברת לחשמל.

וחזרתי לנס רגיל של ג'ייקובס שגם וזול משמעותית וגם עושים איתו כוס יותר גדולה שלא נגמרת אחרי 3 שלוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך כחודשיים אני שותה את הקפסולות של L'OR,

חייב לציין שמאוד הופתעתי מהטעם והארומה, וניסיתי הרבה סוגי תחליפים שלא התקרבו למקור של נספרסו.

המחיר לחבילה בודדת לא שווה(10 ״קפסולות ב20), יש תמיד מבצע של 3 ב50. מוכרים אותם רק בשופרסל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את הקפסולות בטעמים של עלית (אגוזים, קרמל) ו-07 (שהוא דיי עדין ולא מר).

אני לא אוהב קפה חזק או מר - לכן אני משתקע עם "עלית".

מי שאוהב קפה חזק או מר, שיקח LOR או נספרסו מקורי (מתאים בעיקר למי שאוהב אספרסו ארוך\קצר וכד').

אני שותה רק קפה הפוך.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם פחות בקטע של קפה בטעמים (אוהב את הרפה שלי בטעם קפה...) אבל כן נהנה מהם מדי פעם, ואני מסכים שהאגוזים של עלית מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...