Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפסולות נספרסו הטובות ביותר להפוך

lolmit
שימו לב! השרשור הזה בן 1877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברמה העקרונית הקפסולות של לנדוור טובות מאוד, בטח יותר מעלית וכו' (איכות הקפסולה, אטימה וכו'). פחות טובה מנספרסו אבל עדיין קפה סבבה.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון קטן,

רכשתי את הקפסולות של "ארומה" הזאת האדומה שמופיעה בפרסומת שלהם ( לא יודע את השם שלה) במחיר של 49 ש"ח ל40 קפסולות.

דבר ראשון בקפסולות אין חומר משמר משמע צריך לשמור אותם במקרר\מקפיא.

הקפסולה שלהם בסוג של שקית מקרטון(?) וכשפותחים אותה יש לה את הריח הכי טוב שהרחתי אצל חבילת קפסולות.

המרקם הוא ברמה גבוה מאוד הרבה יותר מאשר האלו של "עלית" ומצאתי את הטעם טיפה יותר עשיר.

בעיה קטנה שמצאתי שאני לא בטוח אם זה בעיה בקפסולה עצמה או במכונה שלי או שככה זה אמור להיות היא שהמכונה קודם מוציאה מים חמים נקיים ואז את התערובת .

הקפסולות מאלומיניום כמובן ולא פלסטיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני לא מכיר קפסולות או קפה כלשהו למכונת קפה שיש בו חומר משמר.

מה עדיף אלומיניום על פלסטיק?

מים בשנייה הראשונה, לפני שהקפה נרטב, זו תופעה תקינה. מכונת הקפה שלי מזרימה מים לשנייה, מפסיקה לשנייה, וממשיכה.

נקרא pre brewing.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלומיניום עדיף על פלסטיק מכל הבחינות (שימור הקפה, העברות טעם לוואי וכו').

בגדול, אם אתה מריח ריח של קפה כאשר אתה פותח את אריזת הקפסולות, זה לא ממש טוב. זה אומר שהקפסולות לא אטומות וכמו שהריח שלהן יוצא החוצה, חמצן נכנס פנימה ומחמצן את הקפה, תוך כמה ימים אתה תמצא שהקפה כבר לא טוב\ללא טעם\עם טעם לוואי\מקולקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני האישי,

1. קפסולות שוקו לא מוצלחות פשוט כי גודל הקפסולה קטן מידי בכדי לייצר שוקו ראוי בספל נורמלי.

2. הקפסולות מאלצות אותך להכניס מים לתוך השוקו, שזה כשלעצמו מדרדר מאוד את השוקו.

3. 2 כפיות אבקת קקאו משובחת, סוכר עפ"י הטעם, חלב. זורקים את הכל לפראפוצינו של נספרסו ויש לך בן-*ונה של שוקו!!!

המהדרין שבמהדרין, לאחר הפעולה של הפראפוצינו מוסיפים 2 קוביות שוקולד משובח, זופ קטן של איזה רום/ברנדי טוב ונותנים לפראפוצינו עוד פעולה על קר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלומיניום עדיף על פלסטיק מכל הבחינות (שימור הקפה, העברות טעם לוואי וכו').

בגדול, אם אתה מריח ריח של קפה כאשר אתה פותח את אריזת הקפסולות, זה לא ממש טוב. זה אומר שהקפסולות לא אטומות וכמו שהריח שלהן יוצא החוצה, חמצן נכנס פנימה ומחמצן את הקפה, תוך כמה ימים אתה תמצא שהקפה כבר לא טוב\ללא טעם\עם טעם לוואי\מקולקל.

לא בהכרח זה ריח של דליפה מהקפסולה אולי ריח שטמנו בכוונה בשקית כדי שיריח טוב.

למה אני משער את זה? כי כאשר הרחתי קפסולה לא הרחתי ממנה ריח שזלג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roll:

What's next? קפסולות למי עדן? חבוב, קח קצת קקאו, תוסיף חלב חם והופ יש לך שוקו..

במשרד אין לנו קקאו אבל יש מכונת נספרסו. הרבה יותר נוח לשים קפסולה אם הייתה ולמזוג חלב.

לדאוג שיהיה קקאו במטבח המשרדי זה כבר משהו שאני לא ממש מצליח לעמוד בו

מנסיוני האישי,

1. קפסולות שוקו לא מוצלחות פשוט כי גודל הקפסולה קטן מידי בכדי לייצר שוקו ראוי בספל נורמלי.

2. הקפסולות מאלצות אותך להכניס מים לתוך השוקו, שזה כשלעצמו מדרדר מאוד את השוקו.

3. 2 כפיות אבקת קקאו משובחת, סוכר עפ"י הטעם, חלב. זורקים את הכל לפראפוצינו של נספרסו ויש לך בן-*ונה של שוקו!!!

המהדרין שבמהדרין, לאחר הפעולה של הפראפוצינו מוסיפים 2 קוביות שוקולד משובח, זופ קטן של איזה רום/ברנדי טוב ונותנים לפראפוצינו עוד פעולה על קר.

כל אלו נחמדים לבית, אבל במשרד זה לא קיים

אבל אין ספק שאנסה את מס' 3 ואחזור לדווח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי חברים,

עדכון קצרצר אחרי שנגמרו לנו הקפסולות של 'ארומה' רכשתי 2 חבילות של קפסולות אלומיניום של ג'ייקובס.

כן כן מסתבר שיש להם קפסולות, 2 חבילות של 10 בכל אחת האחת דרגת חוזקה 10 והשנייה 7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...